Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, balon napisał:

Te Star Warsy od Ubi to co to? Jakiś sandbox w uniwersum?

 

No i ciekawe czym jest ta druga gierka z tym bluesem. 


Te Star Warsy to robi Massive, a oni naprawili The Division, więc może jakiś looter-shooter w gwiezdnowojennych klimatach (wiem, cieszysz się na taką opcję:D).

A ta gierka z tym bluesem jebie RedFailem na kilometr - fortnajtowa joł joł strong-black-female-protagonist walcząca z potworami.

Cały pokaz średniawy fhooy, nie wierzę, że ktoś to stawia wyżej od PlayStation Showcase czy Summer Game Fest - ten sam poziom co najwyżej.
W ogóle miałem wrażenie, że oglądam jakiś replay, bo niby co chwila "XBOX Game Studios" i sobie myślę "no kurde, ale się ten MS wziął do roboty z first-party", a to albo CGI, które nic nie mówi, albo DLC do już istniejącego tytułu, albo kolejny trailer czegoś, co już było pokazywane i wszyscy wiedzą, że kiedyś wyjdzie.
Pod względem czysto "world premiere", jak to lubią w MS nazywać to pokaz PlayStation (mimo, że bez gier PlayStation) był dużo ciekawszy.

Od cholery CGI, albo filmików na silniku, które i tak gameplayem nie śmierdziały.
FABLE póki co zawód - znany, brytyjski mudzin-komediant i jakiś taki zbyt współczesny vibe, a do tego gameplay w ilościach naprawdę śladowych.
Hellblade 2 staje się memem - nie mam pojęcia, kto im wybiera te fragmenty do pokazania, ale nie dość, że znów bez gameplayu to wyglądało toczka w toczkę jak jedynka - ten sam rozmazany styl graficzny i zero jakiegoś WOW - szykuje się powtórka z rozrywki i gra co najwyżej mierna, ale znajdą się ludzie, którzy będą walić konia, bo "schizofrenia" i "poważne tematy".
Avowed na pewno sprawdzę, bo uwielbiam Skyrim, a to właśnie tak wyglądało - jak kolorowa jego wersja, takie Sea of Thieves z klimatu - nie do końca tego się spodziewałem (myślałem, że to może coś bardziej mrocznego będzie), ale na pewno zagram.
Forza Motorsport też po macoszemu potraktowana - ot, jakiś deal z GM - wow...

W sumie jedyne WOW zrobiła na mnie graficzka w Microsoft Flight Simulator i próba zrobienia z tego SnowRunnera w powietrzu - spoko opcja.

No i Starfield oczywiście - dla mnie to pewniak i mus, ale i tak wiem, że coś tu się po drodze zjebie i będzie trzeba czekać na sporo łatek i update'ów.

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...