Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

No słabe to było. Jakaś gra którą pokazali, a potem powiedzieli, że w sumie to powstaje i tyle wiadomo. Kilka minut na remake gierki, która nawet na iOS jest. Zapowiedź trylogii gierek, która ba iOS jest. Jakieś multiplayerowe gówienko z obowiązkowym season passem i nagrodami. A na koniec krótki filmik z gry, którą już zapowiedzieli wcześniej. Wow. 

Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, kudlaty88 said:

I ak patrząc po tego rocznych premierach to Fromsoftware ma szanse na kolejną gre roku,Armored Core w porównaniu do reszty tego co pokazali rozbija bank jak dla mnie.

 

Pomijając mierność tych wszystkich konferencji to akurat growo ten rok jest zajebisty. Trzeba albo nie lubić giereczek, albo być wyjątkowo złośliwy żeby zaprzeczyć

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Homelander napisał:

 

Pomijając mierność tych wszystkich konferencji to akurat growo ten rok jest zajebisty. Trzeba albo nie lubić giereczek, albo być wyjątkowo złośliwy żeby zaprzeczyć

No jestem złośliwy albo znudzony gówno gierkami aaa bo na chwile obecną moim zdaniem to tylko Armored Core i moze Lords of the Fallen  są warte moich ciężko zarobionych cebulionów na premiere/albo jej okolice(pajonk 2 do kupienia na promce) reszta do ogrania w abonamentach.

Odnośnik do komentarza
Just now, kudlaty88 said:

No jestem złośliwy albo znudzony gówno gierkami aaa bo na chwile obecną moim zdaniem to tylko Armored Core i moze Lords of the Fallen  są warte moich ciężko zarobionych cebulionów na premiere/albo jej okolice(pajonk 2 do kupienia na promce) reszta do ogrania w abonamentach.

No w takim wypadku tak. Dla mnie w tym roku jest więcej zajebistych gierek niż czasu na ich ogranie. No ale co kto lubi

Odnośnik do komentarza

No i po tych wszystkich konferencjach, generalnie szalu nie bylo, co widać po reakcjach na konferencje choćby u Keighleya który organizował Summer Game Fest

 

ubisoft.jpg.7c3ba3025c5a6e1aaa57300f4622f7aa.jpg

capcom.jpg.ada55354db8dde08aec13913ce4f5a94.jpg

 

ale kilka gier miało fajnę prezentacje, jak np. Star Wars Outlaws *mimo iż pewnie gra zaliczy typowy dla Ubisfotu downgrade, a cały gameplay był maksymalnie wyreżyserowany), Spiderman 2 miał długi spoko gameplay, chociaż nie było wielkiego przeskoku generacyjnego. Fable wygląda bardzo dobrze (chociaż widziałem kontrowersje że bohaterka z trailera jest zbyt mało kobieca , ale ludzie chyba zapominają że Fable zawsze oferowało przynajmniej wybór płci bohatera, więc jeśli baba im przeszkadza to będą mogli grać chłopem). Starfield zapowiada się na olbrzymią grę. Alan Wake 2 nie zrobił może wrażenia tymi krótkimi pokazami gameplayu, ale napływają bardzo pozytywne wrażenia od ludzi którzy widzieli grę dłużej. 

 

Odnośnik do komentarza

Z gier pokazanych na tych wszystkich prezentacjach najbardziej czekam na:

 

3. Forza Motorsport (bo lubię serię; sama prezentacja jakoś mnie nie zachwyciła)

 

2. Spiderman 2 (podobnie jak z Forzą - bardzo dobrze bawiłem się przy poprzednich częściach i podoba mi się zestaw przeciwników, ale sama prezentacja była bez efektu wow)

 

1. Star Wars Outlaws (uniwersum Star Wars jest moim ulubionym, więc ta gra wydaje się spełnieniem moich marzeń. Wrażenie robi też grafika, ale stan techniczny Jedi Survivor oraz to, że grę robi Ubi sprawiają, że mam pewne obawy co do efektu końcowego)


Każdy z nas widzi jaki jest stan branży.. 

W tym roku kupiłem więcej gier na konsole poprzednich generacji niż na tą mimo, że mam zarówno Switcha, PS5 jak i XSX. Obawiam się, że w następnych latach będzie tak samo 

 

Odnośnik do komentarza

Z tych pokazów wychodzę z dwoma nowmi grami na radarze:

1. Star Wars Outlaws 

tu w 4K wyglada super 

 

2. Starfield 

przekonał mnie ten pokaz 

 

i jeden pewniak:

Spider Mam 2

 

Reszta słabo. Najgorzej wypadło Sony i Capcom, SGF było meh, a Ubi i Microsoft wybrały dobry kierunek. Któryś z tych dwóch ostatnich „wygrał”.
Ciekawe czy kiedyś wrócą pokazy jak z dawnego E3?

 

Lepiej program w Zeldę bo zaraz FFXVI.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Bilety na Tokyo Game Show kupione. :yahoo:

Lecimy z dziewczyną we wrześniu na wakacje do Japonii. Cudownie, bowiem uda się terminem zahaczyć o targi.

Dzisiaj ruszyła sprzedaż biletów. Dokładnie przed piątą rano. Zatem pobudka o 04:30 i oczekiwanie. Przed zakupem zaczęło mulić, a po niemal 30 min. wyskoczyła informacja, że sprzedaż jest przesunięta na okolice piętnastej (u nich, czyli u nas okolice 8).

Niestety pierwszego dnia nie udało się załapać na bonusowy T-shirt, ale drugiego już tak. No, płatny bonus. :pope:
Nic to. Istotne, że są kupione.

Fantastycznie będzie to zobaczyć na żywo. :D

Kanpai. :drinks:

  • Plusik 3
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...