Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Najgorsze jest to ze jestem w delegacji w .... Mongolii. w Ułan Bator dokładniej. A to jest  +6 h w stosunku do Polski. O ile Konfa Sony bedzie o normalnej porze (9 rano) to reszty chyba niestety nie zobacze :confused:

 

Kutwa

 

W Łowiczu pracujesz?

 

Nie , w Zakładach Mięsnych Łmeat-Łuków

Mała dygresja - na takim (pipi)anym za(pipi)u nigdy w życiu nie byłem. Ciesze sie ,że urodziłem sie w Polsce

 

no paczcie, Mongolia, jest necik, jest xbox one. Nie jest źle, a narzekacie :P

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja polecam na X360 oglądać. Cała poprzednia konfa MS'u w jeden raz mi się przycięła na 1 sek. a jakość była więcej niż zadowalająca  - luksus jedym słowem ;)

 

Wrzuciłem Zaqa listę do pierwszego postu żeby łatwiej można było znaleźć.

 

Na xbox.com też bez problemu leciało. Chyba pierwszy raz nie miałem problemów ze streamem.

Odnośnik do komentarza

 

A ja mam wielka prosbe,prosze kogos o stworzenie tematu w ktorym zapoda ktos link do konferencji najlepiej hd, oczywiwcie po konferencji, nie mam wolnego,a nie chce wejsc na ppe.pl i o wszystim czytac,o podniecie zwiazanej z e3 i o hejcie jaki bedzie sie wylewal.Chce wejsc w bezspoilerowy temat odpalic video MS,EA,Ubi czy Sony i przezyc to samemu,mozna?

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=579177

W tym temacie będą linki do wszystkiego(konferencji), bez żadnych spoilerów.

Tego szukałem,dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza

Info z gafa od gościa, który ponoć zawsze ma rację:

 

1. Confirmed Microsoft is actively attempting to get developers to not mention PS4 versions. If they don't say "OUR GAME IS EXCLUSIVE FOR XBONE" expect a PS4 version. #truthfact

 

2. More DRM messaging at Gamescom. There is no rental strategy. Try to sweep it under the rug and hope people don't remember.

 

3. Cloud power was designed as DRM. Period. DRM was Microsoft's idea. EA and Ubisoft are supporters, Activision slightly less so.

 

4. DRM plans are actually worse than what they've stated.

 

5. Mirror's Edge 2 at MS conference.

 

6. Prince of Persia (reboot?) at MS conference.

 

7. Secret Phil Spencer game = World of Tanks

 

8. Live paywall still there.

 

9. Dead Rising 3, and exclusive DLC for another Capcom game at MS conference.

 

10. No online paywall for PS4. Unconfirmed.

 

11. No DRM info for PS4.

 

Odnośnik do komentarza
1. Confirmed Microsoft is actively attempting to get developers to not mention PS4 versions. If they don't say "OUR GAME IS EXCLUSIVE FOR XBONE" expect a PS4 version. #truthfact

 

 

smutne.

 

 

4. DRM plans are actually worse than what they've stated.

 

 

;o...

 

Cloud power was designed as DRM. Period. DRM was Microsoft's idea

 

 

Ale czemu? Jaki zysk ma MS w kwestii DRM?

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...