Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem pobraniowo w gram.pl, już wysłałem rezygnacje z zamówienia. Mieszkam w Sosnowcu zachodu i u mnie niestety nie ma małych sklepów z grami , tylko molochy typu MM i Ełro. Więc w tym drugim zamówiłem z odbiorem w dniu premiery.

Edytowane przez Tooptek
Odnośnik do komentarza

Oby...jak narazie juz mam dość gry przeciwko, Lunchboxom, Walshym, 2ogrom, Dronom itd :D ogólnie to mimo codziennego wpieprz przypominają mi się czasy "No to ostatni mecz" i tak do rana :D

Rowniez  tak mialem :P

 

Jak full bedzie to juz takich jazd nie bedzie (no chyba, ze trafisz na same hamburgery, to wtedy trudno sie mowi).

Odnośnik do komentarza

Ogłoszenia parafialne dla coopowej 4ki (ja, tomci, słupek, blant):

Słupek może zacząć we wtorek ok. 20 mi to pasuje, co wy na to reszto składu?

 

Powtarzam link do forumowej kompanii HALO 5 https://www.halowaypoint.com/en-us/spartan-companies/fpe

Po wstąpieniu:

dla was gratisowy REQ pack

dla wszystkich baza forumowców do współzawodnictwa, porównywania statsów itd

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Pograłem w pierwszą misję kampanii Halo 5 na Warsaw Games Week i bawiłem się lepiej niż przy Halo 1-4 razem wziętych. Oczywiście może to być tylko mylące pierwsze wrażenie, ale póki co nie żałuję swojej decyzji odnośnie zakupu Guardians :) Może już jutro to się uda, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

A jeszcze lepiej będziesz się bawił w pierwszej misji Halo 6 za trzy lata ;) Tak to działa, że nowe, wyczekane wypiera emocje o poprzedniej częsci, która już się przeżarła. Póki co emocje buzują więc nie dziwię się takim relacjom. Pewnie sam będę walił w spodnie z radości :) Tez liczę, że jutro dorwę gre. Mam dwa zamówienia z czego jedno może być juz jutro ( rtv euro agd) a drugie w empiku, gdzie mi dziś powiedzieli, że grę wysyłają po premierze - lol. To niech sobie sami grają dzień po premierze w ten egzemplarz którego nie odbiorę  :Coolface:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...