Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pobieraniu patcha trzeba mieć 100%.

 

Braliście udział w ankietach dot. Halo? One chyba były jakoś powiązane z uczestnictwem w becie, o ile dobrze pamiętam, choć mogę coś mieszać. W każdym bądź razie takiego maila dostałem wczoraj:

 

Now that Halo 5: Guardians is here (almost), we want to share news about an exclusive token of appreciation that 343 has put together for you, the members of the HCFP.

 

Anyone who has provided us with a valid (meaning that we were able to find it!) Gamertag will receive a special REQ Pack that can be used in Halo 5: Guardians.

 

It’s filled with an assortment of Boost REQ Cards, but the coolest part of it is the special Emblem that you’ll get.

 

It is the Librarian’s emblem

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Warzone to taki big team battle?

Bardzo polubilem ten tryb w MCC,tylko jeden misnus bylk taki,ze te mecze na niektorych trybach strasznie krotko trwaly,a wyszukiwalo sie je w dlugim czasie.

Trzeba ukonczyc czworke aby zrouzmiec co sioe dziejer w piatce?

Czwarta czesc kompletnie mi sie nie podoba i raczej nie zmusze sie aby to przechodzic.

Odnośnik do komentarza

No to moja ekipo o 20 dziś wszyscy zwarci i gotowi będziecie? Będę miał czas tylko do 22 30 więc chcę 2,5 h intensywnej rzezi. Ja mogę na ps4 grać w tales ale ps4 mam puszczone przez xboxa więc wystarczy że wiadomość wyslecie:). Jak jest watching tv to gram na ps4 lub wii u;)

 

 

Proponuję zrobić temat o ustawkach aby głównego nie zaśmiecać

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Zobaczcie co XBOX POLSKA przygotował dla nas, polskich graczy!!

 

11219003_989196934487223_479140667987986

 

 

Dołącz do drużyny Polish National Halo Team, trenuj pod okiem 343 Industries Pro Team i reprezentuj nasz kraj w Halo Championship Series z pulą nagród 1 MILION DOLARÓW!

Szczegóły już wkrótce na naszym profilu. #PolishNationalHaloTeam

Link - > https://www.facebook.com/XboxPL/photos/a.121618874578371.22191.118340451572880/989196934487223/?type=3

Odnośnik do komentarza

No to moja ekipo o 20 dziś wszyscy zwarci i gotowi będziecie? Będę miał czas tylko do 22 30 więc chcę 2,5 h intensywnej rzezi. Ja mogę na ps4 grać w tales ale ps4 mam puszczone przez xboxa więc wystarczy że wiadomość wyslecie:). Jak jest watching tv to gram na ps4 lub wii u;)

 

 

Proponuję zrobić temat o ustawkach aby głównego nie zaśmiecać

MAM!, paczka czekała w domu :] Także instaluję i od 20 siekamy, bo z tego co widziałem Słupek ma, a Tomci to już chyba z miesiąc gra ;p Podjarka jak 150.
Odnośnik do komentarza

Zobaczcie co XBOX POLSKA przygotował dla nas, polskich graczy!!

 

11219003_989196934487223_479140667987986

 

 

Dołącz do drużyny Polish National Halo Team, trenuj pod okiem 343 Industries Pro Team i reprezentuj nasz kraj w Halo Championship Series z pulą nagród 1 MILION DOLARÓW!

Szczegóły już wkrótce na naszym profilu. #PolishNationalHaloTeam

Link - > https://www.facebook.com/XboxPL/photos/a.121618874578371.22191.118340451572880/989196934487223/?type=3

 

 

Raptor przenies posta do tematu Halo World Championship ;]

Edytowane przez JuanMag
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie najlepsza kampania w serii Halo i ten multiplayer :obama: Gra na lata.

Pograłem 2 mapki na multi i wciąga niesamowicie. Nie ogarniam jeszcze mechaniki gry, ale i tak bawię się lepiej niż w jakimkolwiek innym konsolowym PvP. Gram na ustawieniach skoku na bumperze tak jak radził kubson ;]

 

@Blant

GT: Sttarh

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...