Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 Co prawda teraz mamy miesiac miodowy, bo kazdy wali ochy i achy , jest slodko milo i przyjemnie ... obadamy wlasnie za ten miesiac ,

 Kilka rzeczy ktore draznia

 

- na Legendary AI naszej ekipy ssie. Padasz , towj ziomek stoi obok , wzywasz pomoc ale ni cholery nie podejdze ...

- mnie osobiscie drazni to ze jest tyle przerywnikow w tej grze

- Mag powinien miec wieszky magazynek . Skoro dali juz to jako bron startowa to kilka pestek wiecej zanim sie przeladuje powinno zrobic robote

- Brak widocznych medali w podsumowaniu pomeczowym

 

Poza tym Multi wciaga jak jasna cholera . Nawet odlozylem zakup CoDa na grudzien , albo przyszly rok . Po tym co bylo w H4 czy MCC bylem zalamany , ale tutaj....cudo . Zreszta widac to po ilosci osob grajacych - nie mialem od czasow H3 tak ze 3/4 listy aktywnych friendsow gra w Halo .

 Mapy sa intensywne, chociaz ten kto zaprojektowal Oriona powinien sie smazyc . Mam wrazenie, ze map na starcie jest troche malo , ale to tylko pewnie wrazenie . Dobrze ze zrobili start Mag+AR

 

No nic obadamy jak sie dalej sprawa rozwinie, czy po drodze nie wyjdzie jakis babol . Na razie z tego co widac 343 dalo rade

 

 Warzone - jak grasz z ekpia kumata to bardzo pozytywnie . REQ system , ciagla napierdzielanka itd

Odnośnik do komentarza

Jest gdzieś jakiś tryb gdzie zaczyna się z BRką lub DMR ? No przecież nie idzie grać w to góówno ...


 


Zagrałem w singla troszeczkę:


 


- 1 misja beznadziejnie nudna, brzydka i rozmazana, chyba cała w jakimś 720p


- 2 misja już zayebista i o niebo lepiej wyglądająca w jakieś normalnej rozdziałce


- legendary solo banalne (przynajmniej w tych dwóch misjach), da się w ogóle zginąć tutaj ? ...


Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak na legendary w solo, ale w co-opie we czterech w trakcie drugiej misji w tym 'magazynie' zaraz po lataniu banshe z hunterami i cammo elitami męczyliśmy się dobre pół godziny. Moim zdaniem nie jest wcale jak prosto.

 

Poza tym multi jest mega. Nawet będąc tym najgorszym w mocnej ekipie gra się wyśmienicie, a przy okazji kilku rzeczy i odruchów się człowiek nauczy.

 

Właśnie ukończyłem singtla na heroicu i generalnie chciało by się więcej, dalej poznawać kolejne wydarzenia i ogrywać takie misje...

Już nie raz pisałem, że czwórka mnie zawiodła. Piątka w dwa dni całkowicie mi to zrekompensowała... a to dopiero początek. :obama:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

nie rozumiem narzekań na kampanię, dla mnie to najlepsza póki co kampania w serii - bardzo dobrze wyreżyserowana, poprzednie jakoś nie wciągały na zasadzie "o kolejna misja, kolejna mapa poszczelam se" - w czwórce to już wogóle 1 misja dziennie bo zasypiałem. wczoraj za jednym posiedzeniem juz zaczynamy 9 misje a gralo by sie dluzej i dluzej

 

to co sie czasem dzieje - kilkadzisiąt postaci, wszyscy sie nakur.wiaja, wybuchy, pojazdy

 

 

misja bodaj 8 w wąwozie, to oświetlenie, 2 mechy, rozpyerdol, te świątynie, woda :obama:

 

 

no i stale jak nózki xboxa 60fps i 4 osobowy coop :banderas: szkoda że kampania taka krótka podobno

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj skończyłem dwie misje o ile pierwsza na legendary poszła gładko tak w magazynie w drugiej troche siedziałem xD ale faktycznie legendary prostsze niz w poprzednich częściach

 

Co do multi rozegrałem 5 (3xslayer 2xswat) meczyków i rewelacja szkoda ze musiałem dzis iść do pracy bo pewnie grałbym do rana :banderas:

 

Ins w swat zaczyna sie z BR, a normalny slayer to tylko magnum i ar chyba

Odnośnik do komentarza

Ci co ograli singla, pl dubbing do końca ssie? Czy nie przeszkadza, na tyle abym musiał szukać wersji ang?

 

Nie musisz szukac wersji ang - jak bedzie przeszkadzal Ci dupping poo prostu zmien jezyk systemu konsoli i bedziesz mial wersje ang

 

Ins - moze musisz sie przyzwyczaic . Moze pozniej dodadza jakies tryby gdzie bedziesz mial br+dmr

Odnośnik do komentarza

Ja mam z euro i póki co nie dostałem kodów.

 

Wielka szkoda, że nie ma od razu tych trybów. Kompletnie odechciewa mi się grać z ARką i pistolem na starcie. Wiem, że w końcu dodadzą odpowiednie tryby no ale niesmak pozostaje.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ja mam z euro i póki co nie dostałem kodów.

 

Wielka szkoda, że nie ma od razu tych trybów. Kompletnie odechciewa mi się grać z ARką i pistolem na starcie. Wiem, że w końcu dodadzą odpowiednie tryby no ale niesmak pozostaje.

Ins pomimo tego ze nie ma BR na start to tryby sa nawet dobrze zbalansowane ( pistol jako podstawowa bron daje rade ).

Odnośnik do komentarza

Marek - system REQ jest bardzo prosty . Grajac mecze zdobywasz punkty , pozniej wymieniasz je na paczki . Osobiscie polecam tylko te zlote za 10k punktow . W paczkach masz bronie , pojazdy , skiny , emblematy , jakies boosty . Glownie te rzeczy sa do wykorzystania w Warzone .

 

Skiny do broni to jedyna rzecz do uzycia w Arenie, jak rowniez xb boosty .

 

 

 

W Warzone wykonujac zadania ( zdobywanie bazy , ubijanie bossow , ) ladujesz pasek ( na dole ekranu ) ktory pokazuje z ktorego poziomu REQ mozesz uzyc . NP poziom 1 to tylko podstawowe bronie , poziom 3 to juz BRki , kolejne poziomy to mozliwosc wybrania mocnych broni , dobrych pojazdow .

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...