Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie ogarniam połączenia skoku z boostem - można to jakoś łączyć?

skok + B w powietrzu i dowolny kierunek

nie rozumiem narzekań na kampanię, dla mnie to najlepsza póki co kampania w serii - bardzo dobrze wyreżyserowana, poprzednie jakoś nie wciągały na zasadzie "o kolejna misja, kolejna mapa poszczelam se" - w czwórce to już wogóle 1 misja dziennie bo zasypiałem. wczoraj za jednym posiedzeniem juz zaczynamy 9 misje a gralo by sie dluzej i dluzej

 

to co sie czasem dzieje - kilkadzisiąt postaci, wszyscy sie nakur.wiaja, wybuchy, pojazdy

 

 

misja bodaj 8 w wąwozie, to oświetlenie, 2 mechy, rozpyerdol, te świątynie, woda :obama:

 

 

no i stale jak nózki xboxa 60fps i 4 osobowy coop :banderas: szkoda że kampania taka krótka podobno

ale fakt że kampania mogłaby być dłuższa od 3-4 misje, wcześniej gdzieś było info że będzie 2x dłuższa od H4 (niezła ściema) jest dłuższa może tak o 1/3 no i urwane zakończenie to też karny kutas + brak dużych bossów.

 

Ci co ograli singla, pl dubbing do końca ssie? Czy nie przeszkadza, na tyle abym musiał szukać wersji ang?

Polska wersja ma też eng dub, zmieniasz język w dashu. Co do dubbingu PL to tłumaczenia są dobre jak i głosy przeciwników, gorzej wypadają ludzie, zwłaszcza kobiece głosy.

Odnośnik do komentarza

Jestem w 7 misji i jest już naprawdę dobrze, ta pierwsza misja wyjątkowo odbiegała poziomem od reszty.

 

No i nawet 2 lub 3 trudniejsze momenty miałem w 5 i 6 misji, ale i tak jest zbyt łatwo w pojedynkę na najtrudniejszym poziomie. W co-opie jak będziemy grać na Legendary trzeba będzie sporo czaszek włączyć by było jakieś wyzwanie.

Odnośnik do komentarza

Boże jak ta gra jest brzydka jak na systemseller. Pod względem gameplayu i map halo 3 miażdży to "call of halo battezone 5". Wg mnie to razem z Halo 4 to najgorsze halo w historii. Ta seria zatracila swoją wyjątkowość gdzie w okolicach halo REACH. BTW. te animacje w 30fps może mniej to mistrzostwo. ta gra w multi nie wygląda na 1080p tylko max 900p poprostu brzydko, nie wiem jak w kampanii bo nie grałem. Fail roku. Jako gra halo 5 od strony technicznej jest grą dobra, ale to nie jest Prawdziwe Halo.

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Fafik-IX-
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim witam wszystkich forumowiczów:)

Mam duży problem z odnalezieniem się w multi, jest to mój pierwszy kontakt z Halo dlatego proszę Was o pomoc i złote rady;)

Z wielkimi bólami przebrnąłem przez pierwsze 10 rund zabijając po drodzę 1(czyt. jednego) przeciwnika.

Niestety trafiałem do drużyn z jakimiś 'no life'ami' i wygraliśmy większość rund po czym przyznano mi poziom diamentowy...

Odpalam kolejne mecze i jest dramat...trafiam na samych koksów i tyle sobie pograłem...

Można jakoś obniżyć swój poziom/rating? Bo nie ukrywam, że nie sprawia mi przyjemności ginąć co 10sec.

Odnośnik do komentarza

Żadna prowokacja tylko moje własne zdanie. Jeżeli komuś gra się podoba to wporzadku niech sobie gra. Dla mnie to nie jest halo. Bliżej tej grze do CoDa niż do halo 3. Jeżeli ktoś mi powie ze w multi jest ładna grafika to chyba gra na 10 calowym tablecie i nie widzi tych wszystkich brzydkich tekstur i braku AA. Jedna jednak rzecz muszę 343 przyznać. Serwery działają naprawdę za(pipi)iście i pozostałe firmy powinny brać to za wzór jak robić multi bez lagów.

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim witam wszystkich forumowiczów:)

Mam duży problem z odnalezieniem się w multi, jest to mój pierwszy kontakt z Halo dlatego proszę Was o pomoc i złote rady;)

Z wielkimi bólami przebrnąłem przez pierwsze 10 rund zabijając po drodzę 1(czyt. jednego) przeciwnika.

Niestety trafiałem do drużyn z jakimiś 'no life'ami' i wygraliśmy większość rund po czym przyznano mi poziom diamentowy...

Odpalam kolejne mecze i jest dramat...trafiam na samych koksów i tyle sobie pograłem...

Można jakoś obniżyć swój poziom/rating? Bo nie ukrywam, że nie sprawia mi przyjemności ginąć co 10sec.

Zwiększ sobie czułość rozglądania się na 10 i graj magnumem.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś mi powie ze w multi jest ładna grafika to chyba gra na 10 calowym tablecie i nie widzi tych wszystkich brzydkich tekstur i braku AA. Jedna jednak rzecz muszę 343 przyznać. Serwery działają naprawdę za(pipi)iście i pozostałe firmy powinny brać to za wzór jak robić multi bez lagów.

Bo grafika w multi ma znaczenie... A że niektóre mapy odstają graficznie od innych - robionych w forge? :dunno: tam nie ma to żadnego znaczenia.

 

A co do działania serwerów - gdyby powtórzyła się wpadka z MCC to wtedy by się dopiero działo.

Odnośnik do komentarza

Porownania do CoDa sa jak najbardziej nietrafione. Grafika....CS jakos mega grafika nie rozpieszcza a miliony ludzi na calym swiecie graja . Poza tym do czego sie przyczepiasz tak naprawde - co Ci nie pasuje w grze w samym systemie gry ? czy to tak po prostu , bo grafika ?

 

 @Verba - graj sobie warzone . Tam nie ma rang , pewnie tez bedziesz ginal ,ale moze cos zalapiesz

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Verba: To jest raczej kwestia tego że odsetek dobrych graczy w Halo jest dosyć spory, a przeciwników nie zabija się z przypadku czy farta. Trzeba dobrze się orientować kiedy i jakiej broni używać. Dla nowicjuszy serii generalnie ciężko w to wejść, a moim zdaniem nowy system poruszania się jeszcze bardziej premiuje dobrych graczy, tak więc ciężka przeprawa przed tobą.

Odnośnik do komentarza

Ok, ok...skonczylem kampanie na Heroic. Zawsze tak robie przed Legendary, zeby obczaic jaka bron przygotowac na wiekszych badguyow, jej rozmieszczenie, taktyki na bardziej wymagajace starcia, bla bla bla. Niech ktos mi powie...

Kim (pipi)a jest Locke i dlaczego musze p(pipi)c nim przez duza wiekszosc gry??? W grze (pipi)a Halo ma byc Master Chief jako glowny protagonista, ma byc jego zayebiscie charaktrystyczny glos i niebieskie AI w jego potylicy. Co to ma ku.rwa byc? Mogli tego calego Wardena zrobic glownym antagonista, wrogiem calego wszechswiata, powodem, dla ktorego ludzie i Covenanci jednocza sie na dobre po czym kopia dupsko Guardianom i ich tworcom pod przywodztwem Master Chief'a i Arbiter'a. Za plytkie? Indoktrynacja baby!! W szostce moglibysmy kopac tylki nawet "odmienionym" ludziom gdyby tylko developerowi chcialo sie tworzyc nowych przeciwnikow. Tak jak w serii...emm, jak ona sie zwala? HALOOOOOO!!! Yhhh, jakby nie moglo byc juz gorzej, zayebali Filliona jako jednego ze Spartanow. Nie mozna bylo zapodac kolesia z zakazanym ryjem, pomrukujacego na komendy dowodcy itd. Toz te dwie laski byly lepsze niz Drake. Z mojej ulubionej gamingowej pary zrobili tlo i antagonistke...ja (pipi)e. W szostce chce Master Chief'a, Arbiter'a i dwie laski z Blue Teamu (Fred tez moze sobie isc) przez CALA gre, albo wpadne do studia 343 ze stadem goryli w czasie godow i zarygluje budynek od zewnatrz. Gram w Halo bo klimat gry jest niepowtarzalny. Z gra w multi u mnie miernie jest wiec koncentruje sie na story, a ta w piatce jest najzwyczajniej w swiecie zyebana. Wszystko przez wyebanie jakiegos mudżina i jego teamu jako postacie, ktore widzimy na ekranie czesciej niz glownego protagoniste serii. Koncowe fucki naleza sie dwom lokacjom, w ktorych...tylko chodzimy jak pi.py i zbieramy (pipi)y od czasu do czasu zagadujac pospolstwo. W grze Halo (pipi)a...

 

 

Zeby nie bylo, ze caly czas psiocze: rozgrywka jest rzesista, dynamiczna, po prostu swietna, kilka miejscowek to marzenie, swietnie nadaja sie na wymiane ognia, a i ukryte przejscia potrafia je urozmaicic, giwery moim zdaniem trzeba czesto wymieniac bo w przeciwnikow trzeba wbic wiele pestek zanim padna, a amunicja potrafi sie szybko skonczyc zmuszajac nas do podniesienia tego co jest, przeciwnicy sa strasznie ruchliwi, trzeba sie nameczyc zanim dobijemy delikwenta.

 

Sprobuje obczaic Warzone choc pewnie bede wiecej lezal niz biegal. Mam chyba z 4 kody na jakies duperele do multi.

Odnośnik do komentarza

Na jakiej zasadzie działają te rangi. Gramy 10 meczy i przypisuje nas np do diamentowej co dalej można awansować na jakieś inne? Jak w ogóle wygląda levelowanie?

Po 10 meczach przypisuje nam range - nie mozna z niej spasc , mozna isc w gore Po miesiacu jest to kasowane . Pamietaj ze to co zdobywasz przy nicku tam 30, 50 itd to nie jest rank tylko powiedzmy exp czy jak too tam nazwiesz - im dluzej grasz tym to jest wyzsze

Odnośnik do komentarza

 

Na jakiej zasadzie działają te rangi. Gramy 10 meczy i przypisuje nas np do diamentowej co dalej można awansować na jakieś inne? Jak w ogóle wygląda levelowanie?

Po 10 meczach przypisuje nam range - nie mozna z niej spasc , mozna isc w gore Po miesiacu jest to kasowane . Pamietaj ze to co zdobywasz przy nicku tam 30, 50 itd to nie jest rank tylko powiedzmy exp czy jak too tam nazwiesz - im dluzej grasz tym to jest wyzsze

 

Zawsze można spaść z tej rangi do niższej. Po rozegranym meczu pojawiają się strzałki na Twojej aktualnej randze. Gdy wskazują w dół (po przegranej) to idziesz w dół a gdy w górę (po wygranej) to lecisz w górę. Ale za to co do zdobytego poziomu dzięki exp to spaść niżej nie można.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...