Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Gra zamówiona, w piątek pewnie będzie. Ale tylko jej lizne trochę bo w sobotę rano wyjeżdżam. Od niedzieli wieczorem mogę ostro grać. Mam wolne od poniedziałku do środy czy ktoś chce zerwać wieczory/nocki w tym terminie i pobiegać ze mną i pomóc oswoić się z grą? Bo w betę tylko godzinkę grałem

Odnośnik do komentarza

Jak się bawicie w Dark Zone? Obrońca uciśnionych czy rogue, kradziej lootu?

Ja przed chwilą w strefie odbioru zabiłem dwóch rogali, podniosłem dwóch gości których te rogale powalili i razem odesłaliśmy loot. Feels good, man :banderas:

 

Kurcze zapraszalem cie do party, wlasnie sie wybieramy do DZ jako good guye.

Odnośnik do komentarza

W tej grze istnieją jakieś inne rodzaje przeciwników niż te dresy?

Podoba mi się gierka ale jak w destiny mam zabijać 3 typów przez całą grę to idzie się znudzić.

Oczywiście :-) Te dresy to tylko taka chuliganerka :-) Są 4 frakcje przeciwników, te dresy to tępa masa w porównaniu do 3 pozostałych frakcji, walczą bez taktyki. Inne frakcje już walczą bardziej taktycznie.

Odnośnik do komentarza

Nic? Przeciez mozna podejsc z boku i normalnie odpalic lapka...

 

No wlasnie na kompie nie mozna xddd

 

Typ na filmiku probowal i nic mu to nie dalo, na PS4 jak wszedlem do tego pomieszczenia to podbieglem do laptopa jak janusze do crocsow i normalnie odpalilem posrod grupy ludzi.

 

Trzeci dzien grania i zdanie podtrzymuje, super giereczka, dzisiaj jeszcze ekipą poszlismy do Dark Zone i zdobylismy tone niebieskiego lootu, oczywiscie 3 grupy 4 osobowe probowaly nas obrabowac no ale zostali... calkowcie, totalnie - ZA O RA NI :cool:

Odnośnik do komentarza

Odbicie Beniteza na Hard :obama:

 

ale jakie rękawiczki niebieskie mi wydropiły :fsg:

 

Wszystkie misje na hard = :obama:

 

Te dlugie wymiany ognia sa dosc unikatowe i na swoj sposob dynamiczne zarazem, raz ty przesz do przodu, raz cie odpychaja i sie cofasz, raz desperacko bronisz sie pod sciana bez wyjsc, w innych giereczkach tak nie ma. Na normalu to te kartoflaki padaja jak muchy, ale hard to fucktycznie jest hard.

 

A my w druzynie mamy jeszcze Yano, wiec dla nas jest w sumie Very Hard.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Jesli jest Ktos chetny (PS4) ok 11lvl jutro (znaczy juz dzis) pobiegac, porobic troche misji, potyczek a moze nawet ruszyc do DZ, to ja bardzo chetnie :) zapraszajcie.

Też się podpinam :)

Pytanko od laika:

Ile osób może liczyć skład? Czy można zagrać coś w rodzaju meczy priv?

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...