Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Gra po nocce w robocie zaraz z ranca po przejezdzie zatloczonym metrem do Shibuya odebrana i przegrane do 3:30pm. Teraz czas na 2.5h snu przed kolejna nocka.

Wogole obsluga klienta w Japonskim sklepie kupuje Division a oni czy mam PS+ a jak nie mam to w pudelku jest darmowy kupon na 7 dni i ze wogole PS+ jest wymagany do odpalenia gierki informuja. Pozniej jeszcze doszly pytania o to jaki rodzaj internetu mam.

Podczas samej gry nieuswiadczylem zadnych lagow pomimo sporej odleglosci JP-PL, bugow i wyrzucania do menu glownego.

Yano dzieki za towarzystwo od poczatku i wprowadzenie do gry z wytlumaczeniem o co chodzi i przegraniem do 6 rano Twojego czasu.

Od jutra z rana sieka z ekipa dzis w robocie abstynencja od picia.

Po przegraniu 5h jak narazie GOTY.

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Wszystkie misje na hard = :obama:

Te dlugie wymiany ognia sa dosc unikatowe i na swoj sposob dynamiczne zarazem, raz ty przesz do przodu, raz cie odpychaja i sie cofasz, raz desperacko bronisz sie pod sciana bez wyjsc, w innych giereczkach tak nie ma. Na normalu to te kartoflaki padaja jak muchy, ale hard to fucktycznie jest hard.

Dokładnie gra najwięcej przyjemności sprawia grając na hardzie w 4 osoby. Trzeba flankować, cofać się, napierać, znowu cofać, umiejętnie wykorzystywać perki ogólnie rzec ujmując myśleć  ^_^ . A przechodzenie misji na normalu to takie strzelanie do kaczek. A jak wam się podobają mapki z misji? Dla mnie świetnie zaprojektowane i bardzo fajnie wyglądają (np: Napalm, Time Square, tam gdzie są pociągi). Takiej gry mi ostatnio brakowało post apo w metropoli z misjami w co-opie, customizacja broni,jednym słowem cud miód i orzeszki  :fsg:

 

Mam tylko obawy co do endgameu gry, ale tym będę się martwił później :D

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

ja wczoraj grając w coopie natrafiłem na pierwszy bug.  Robimy misje fabularną i w pewnym momencie mamy quantum break. świat staje w miejscu wrogów freezuje a ja do każdego strzelam bezkarnie. Wrogom życie nie spada w ogóle a po minucie wszyscy martwi w których władowałem mase pocisków. Na raz padają jak w matrix :) Nie żeby to był gamebreaking bug ale coś z siecią wczoraj przez chwile szwankowało. Kolegę z gry wyrzuciło i jeszcze w jednym miejscu moja postać została uwięziona na minutę przez niewidzialną siłę :)

Odnośnik do komentarza

@Malibu
Mam dziwne przeczucie, że normal został stworzony dla graczy solo - całkiem szybko można podlevelować postać i cisnąć co-op, bo itemki to wiadomo hard/crafting i dark zone (plus co bardziej ukryte skrzynie podczas misji i na mapie świata)

Jak na największy lunch w historii Ubi, to serwery zadziwiająco dobrze się trzymają, było kilka zgrzytów, ale nic chronicznego i w porównaniu do wielu premier (nawet single player) gra się w miarę bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza

@Malibu

Mam dziwne przeczucie, że normal został stworzony dla graczy solo - całkiem szybko można podlevelować postać i cisnąć co-op, bo itemki to wiadomo hard/crafting i dark zone (plus co bardziej ukryte skrzynie podczas misji i na mapie świata)

 

Jak na największy lunch w historii Ubi, to serwery zadziwiająco dobrze się trzymają, było kilka zgrzytów, ale nic chronicznego i w porównaniu do wielu premier (nawet single player) gra się w miarę bezproblemowo.

No tak normala można spokojnie w pojedynkę zrobić, ale traci się cały fun z gry. No ale jak kto lubi.

 

Niektórzy to naprawdę nie umieją się delektować grą, tylko chapią w całości :P

nbLn5Fs.jpg

 

Gość to wrzucił wczoraj wieczór. 

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was może wie, albo słyszał coś na temat zadań w późniejszej części gry? Wiem, że te główne można powtarzać na wyższych lvlach itd, ale np co z tymi pobocznymi? Jak zrobie powiedzmy wszystkie na całej mapie, to zostane z pustą mapą i nic już nie będzie do zrobienia, czy będą się jakoś potem generować te potyczki itd ? Bo te dzielnice które wyczyściłem teraz, to niestety już cały czas puste.... 

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was może wie, albo słyszał coś na temat zadań w późniejszej części gry? Wiem, że te główne można powtarzać na wyższych lvlach itd, ale np co z tymi pobocznymi? Jak zrobie powiedzmy wszystkie na całej mapie, to zostane z pustą mapą i nic już nie będzie do zrobienia, czy będą się jakoś potem generować te potyczki itd ? Bo te dzielnice które wyczyściłem teraz, to niestety już cały czas puste.... 

 

Z tego co zauważyłem to można je powtarzać, ale nie dostajesz już za nie np. dodatkowych bonusów (punktów rozwoju skrzydła czy blueprintów), a wpada tylko XP i kasa.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was może wie, albo słyszał coś na temat zadań w późniejszej części gry? Wiem, że te główne można powtarzać na wyższych lvlach itd, ale np co z tymi pobocznymi? Jak zrobie powiedzmy wszystkie na całej mapie, to zostane z pustą mapą i nic już nie będzie do zrobienia, czy będą się jakoś potem generować te potyczki itd ? Bo te dzielnice które wyczyściłem teraz, to niestety już cały czas puste.... 

Idź do bazy/kryjówki i podejdź do mapy na tablicy to Ci zaktualizuje zadania.

Odnośnik do komentarza

 

Czy ktoś z Was może wie, albo słyszał coś na temat zadań w późniejszej części gry? Wiem, że te główne można powtarzać na wyższych lvlach itd, ale np co z tymi pobocznymi? Jak zrobie powiedzmy wszystkie na całej mapie, to zostane z pustą mapą i nic już nie będzie do zrobienia, czy będą się jakoś potem generować te potyczki itd ? Bo te dzielnice które wyczyściłem teraz, to niestety już cały czas puste.... 

Idź do bazy/kryjówki i podejdź do mapy na tablicy to Ci zaktualizuje zadania.

 

No właśnie nie aktualizuje. W dzielicach, w których wszystko zrobiłem nie ma opcji podejść do tablicy, czy oficera. To działa tylko wtedy, gdy pierwszy raz odwiedzasz kryjówkę. 

Edytowane przez IrenicuS
Odnośnik do komentarza

i przegraniem do 6 rano Twojego czasu.

 

ja jakoś źle patrzyłem na zegarek, jak sie rozłączyliśmy i zobaczyłem zegarek w laptopie to była 7:30 rano xDD

a mimo to ustawiłem sobie budzik żeby nie przespać za dużo i wsałem właśnie i ide grać

 

 

 

ja wczoraj grając w coopie natrafiłem na pierwszy bug.  Robimy misje fabularną i w pewnym momencie mamy quantum break. świat staje w miejscu wrogów freezuje a ja do każdego strzelam bezkarnie. Wrogom życie nie spada w ogóle a po minucie wszyscy martwi w których władowałem mase pocisków. Na raz padają jak w matrix :) Nie żeby to był gamebreaking bug ale coś z siecią wczoraj przez chwile szwankowało. Kolegę z gry wyrzuciło i jeszcze w jednym miejscu moja postać została uwięziona na minutę przez niewidzialną siłę :)

to nie był bug tylko poprostu lag

czasem nam sie też trafiała podobna rzecz, ale zaledwie ze 3-4 razy na dwa dni grania w premiere więc serwery i tak nieźle wytrzymują

ogolnie jak sie pojawiają lagi albo ma kogoś wywalić to akcja sie zatrzymuje w progresie - niby sie ruszasz ale nie możesz zadać nikomu obrażeń itp w sumie nieźle to rozwiązali bo inaczej w przypadku laga to przeciwnicy komuterowi by cie zaorali gdybyś miał te kilka sekund przerwy z powodu laga, a tak to akcja sie zatrzymuje i czeka na koniec laga, ty nie możesz zabijać ale zwykle sam też nie zostajesz zabity

Odnośnik do komentarza

Grę kupiłem i mam nadzieję, że nie będzie odstawki jak to było w przypadku Star Wars Battlefront. Ładny plakat z bonusem w grze zakupione w media expert, niech ino tylko ściągnie się łatka i zobaczę z czym to się je ta gra, bo w betę jakoś nie miałem chęci pograć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...