Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

po obejrzeniu teraz na spokojnie w domu, trzeba przyznać, że zwiastun krótki, ale robi robote

ciekawe jak wplączą te wilkołaki do gry i na co będzie większy nacisk, na nie czy rozpierduche jak w kuchni

Wilkolaki albo jak je nazywaja half-breeds maja byc glownym zagrozeniem. Podejrzewam, ze odegraja taka role jak Klikacze w The Last of Us.

Odnośnik do komentarza

 

 

@Hendrix + 1 mam dokładnie takie samo podejście do gier, nie szukam na siłę w nich jakiś raköw (może dlatego że na co dzień mi się dobrze żyje?), cieszę się róznymi gatunkami i platformami.

 

Ja już nie oglądam żadnych materiałów i osobiście w lutym przekonam się czy gra będzie dla mnie czymś więcej niż 7/10 i zostanie w kolekcji czy pójdzie do żyda.

Odnośnik do komentarza

pysznie, z reguly bundlowe gry singlowe leca z cena na pysk :P :P ehhh order, jak kocham te klimaty i uwielbiam korytarzyki to dalej nie widze w tym tytule nic dajacego nadzieje, ze bedzie swietnie, ehhh chcialbym sie pozytywnie zaskoczyc

 

No LBP3 jakoś nie chce polecieć a jest / był  w bundlu :)

Odnośnik do komentarza

Panowie interesował sie już ktoś preorderem?

najtaniej w tej chwili znalazłem po 226zł, a przeciętna cena podchodzi już po 250zł co jest mało atrakcyjne wzg tego tytyłu

 

jeszcze jakiś 1-2msce temu widziałem gdzieś preordery w okolicach 205zł, na ps store jest 255zł a było jak dobrze pamiętam 225zł, cena idzie w góre

 

gdzie najtaniej widzieliście?

zrobiłbym już teraz preorder

Odnośnik do komentarza

pysznie, z reguly bundlowe gry singlowe leca z cena na pysk :P :P ehhh order, jak kocham te klimaty i uwielbiam korytarzyki to dalej nie widze w tym tytule nic dajacego nadzieje, ze bedzie swietnie, ehhh chcialbym sie pozytywnie zaskoczyc

No wystarczy porzadny gameplay i w miare dobra fabula. Nawet jak bedzie korytarzyk, QTE, ale rozgrywka, gunplay bedzie na poziomie (bo o sfere audio-wizualna sie martwic nie trzeba), to na bank The Order sprawdze!

Odnośnik do komentarza

nie bierz preordera, nie dosc ze ogolnie preordery sa bez sensu to order to gra czysto singlowa wiec zaraz po premierze bedzie lawina uzywek bo jak czlowiek ja raz skonczy to juz nic z nia nie bedzie robic

 

też tak myślałem, ale jeśli znalazłbym powiedziemy do 220zł z przesyłką to mi nie szkoda

ale jest problem ze znalezieniem, wiec ponowie może ktoś widział w dobrej cenie?

Odnośnik do komentarza

 

pysznie, z reguly bundlowe gry singlowe leca z cena na pysk :P :P ehhh order, jak kocham te klimaty i uwielbiam korytarzyki to dalej nie widze w tym tytule nic dajacego nadzieje, ze bedzie swietnie, ehhh chcialbym sie pozytywnie zaskoczyc

 

No LBP3 jakoś nie chce polecieć a jest / był  w bundlu :)

 

Z UK jest za 160zł z wysyłką do PL do 7 dni roboczych wysyłają... Grę widziałem na Game Collection w tej cenie. Ja z moimi rabatami mogłem ją miec za 130zl z wysyłką... ale poczekam, widzę że gra bardzo i to bardzo szybko tanieje. Nie zalezy mi aż na niej tak bardzo zwłaszcza że kupiłem na Vite kilka gierek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...