Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

No więc dzisiaj prasa coś zobaczy. Oczekuję zadowalającej ilości tweetów nakręcających eksajt. Sony ma przygotowane dwa trailery dla tej gry, z czego wiemy, że jeden wystrzeli publicznie w tym miesiącu. Bardzo liczę na dobry scenariusz, takie kozackie dialogi między tymi bohaterami, coś na miarę HBO. Dobrze więc, że scenarzysta pisał dla tej stacji :P Klimat też mi mocno leży, szkoda tylko, że będzie pewnie słaba eksploracja. Wielka szkoda.

 

A na HBO tez sa pasy?

 

 

 

 

 

 

Zarcik, tez sie ta gra jaram ;)

Odnośnik do komentarza

 

Zastanawiam się jak ci pracownicy przyjmują na siebie pracę po kilkanaście godzin dziennie w nocy. Pełno okres wyrwany z życiorysu, z drugiej strony to praca kreatywna więc może nie jest tak źle.

 

 

Różnie może być:

- pracoholicy

- dobre premie do nadgodzin

- długie wakacje po domknięciu projektu

- wykorzystywanie pod groźbą zwolnienia i kar z niedotrzymania terminów

 

Osobiście spotkałem się ze wszystkimi przypadkami. Dodatkowo mogą mieć system wielozmianowy jak w fabryce, w mojej poprzedniej firmie przy nawale roboty stosowali dwie zmiany (8-16, 16-24). Ogólnie ciężko mi sobie wyobrazić pracę pełną parą przez kilkanaście godzin bo ja po 6-8h nie widziałem czasami nic na oczy i wieszałem się na najprostszych problemach.

 

Jestem ciekaw co im z tego wyjdzie, oby praca nie poszła na marne.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

za duzo rozmyslacie, gdy pracowalem  w biurze to gdy konczylismy jakis proejkt, deadline, to siedzielismy nawet 24h, i co? bylo super, kryzysy sie przełamywało zamawiana pizza lub zartami, kto juz nie mogl przed monitorem wyrobic szedl na cmika albo popilnowac plotera, robily sie przyjaznie, duzo smiechu ale  i przyjaznych kurev rzucanych na cały pokoj.

 

I nikt nie myslal ze traci zycie albo moglby robic cos lepszego w tym czasie.

 

Czasami tworzenie i swiadomosc robienia czegos co lubisz jest najfajniejsza.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

tweet: "TheOrder1886 has been showed in a huge and outstanding visual performance on PS4 in real time, no release date yet, at E32014 maybe"

kurde jeśli jest takie dobre to niech się nie wstydzą i niech dadzą popatrzeć też zwykłym graczom, jak ja nie lubie gdy banda pismaków dostaje jakieś nowe materiały i tylko potem tweetuje jakieś hajpujące jednozdaniowce :/

Odnośnik do komentarza

18 lutego dziennikarzyny będą mogli powiedziec cokolwiek dzisiaj widzieli. To se poczekamy.

 

 

edit: Albo...

 

 

Hi everyone, long time I didn't write here :)

First of all, thanks to the guy that said "assholes" to the members of the press that do their job and describe what they have seen in an alpha stage ;D

Joking aside, I'm confident I can tell you the embargo date (or window) tomorrow, it's a common use to show a game first to the press, because they can understand (or not, sometimes ;)) the potential of the game even if the game it's not finished and the gameplay shown has bugs and stuff like that.
The developer doesn't have to spend time to make a fancy video for us , plus there is usually a presentation explaining the main aspects of the game in detail with just slides .

Having said that, I will have a gameplay broll to make a long video preview for our readers (so other magazines) and I'm sure that Sony will release a couple of trailers before the embargo, one of them showing the gameplay ;)

Last but not least, if you want me to ask some specific questions to the developers, send me a Tweet (@Tanzen) and I'll try to do my best during my interview slot.

Stay cool and let's see if the game lives up to the hype it created!

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

The Order: 1886 Will Have Destructible and Dynamic Environments Showcased in Upcoming Footage – Insider

 

http://www.dualshockers.com/2014/02/05/the-order-1886-will-have-destructable-and-dynamic-envioronments-showcased-in-upcoming-footage-insider/

 

Industry insider Ahsan Rasheed, also known as Thuway, always had a good track record on what his sources tell him, and today he dropped some more information on the upcoming gameplay reveal of Ready at Dawn’s PS4 exclusive The Order: 1886 in about two weeks.

 

It’s going to be a long two weeks for this footage to release. Get ready to see some destructible and dynamic environments #TheOrder1886

 

While we should always take what insiders say with a grain of salt, we do know that the embargo for the press previews and interviews of The Order: 1886 made at a press tour in London today will drop in two weeks, on the 18th, while Sony Computer Entertainment Europe promised further gameplay and information for the 19th.

All we can do for now is to wait, and as Ahsan says, it’s going to be a long two weeks.

 

Sony Confirms New Info and Video for The Order: 1886 on Feb 19th; Leaked Screens Were From Latest Teaser

 

1782161_10203282305124845_75324744_n.jpg

 

Dlaczego My nie mogliśmy tego widzieć? :(

 

http://gearnuke.com/sony-confirms-new-info-video-order-1886-feb-19th-leaked-screens-latest-teaser/

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Gra będzie działac w (ponoc bardzo płynnych) 30 fpsach i 1080p.

 

Gra nie jest w 1080p.

 

hav3n: czyt. Girsy w Londynie? :) Też liczę na dobry klimat i siekę.

Odnośnik do komentarza

przez pasy nigdy ta gra pelnego 1080p nie osiagnie :P jestem bardzo ciekaw tego deva co zrobi jak ma pelna swobode i wprowadza w zycie swoj wlasny pomysl. na vicie byli bogami ale sony dalo im do reki juz wielkie marki czyli jak and dextera i god of wara. Musieli sie tylko wpasowac w styl i tyle

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd te porównania do Gyrsów. Przecież od słów samych twórców wynika, że robią klona Uncharted. Nie bez powodu skupiają się na tych wszystkich filmowych bzdurach. Poza tym Gyrsy zrobili ludzie, co w przeszłości stworzyli skilowe strzelanki, natomiast RaD słynie jedynie z przenośnych GoW. Wasze porównania są z dupy wzięte. Jedynie co ciekawego zapowiada się w tej grze, to silnik fizyczny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem skąd te porównania do Gyrsów. Przecież od słów samych twórców wynika, że robią klona Uncharted. Nie bez powodu skupiają się na tych wszystkich filmowych bzdurach. Poza tym Gyrsy zrobili ludzie, co w przeszłości stworzyli skilowe strzelanki, natomiast RaD słynie jedynie z przenośnych GoW. Wasze porównania są z dupy wzięte. Jedynie co ciekawego zapowiada się w tej grze, to silnik fizyczny.

 

ja bym poczekał na faktyczny gameplay zanim tak będę oceniał

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.