Skocz do zawartości

The Order:1886


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

niezły post z neogafa co do tych waszych pasów:

 

 


this is a 2.35:1 shot

 

original.jpeg

 

notice how the shot is framed. characters in both ends and objects are in perfect symmetry.

this is a wider shot of the same scene.

 

original.jpeg

 

characters look farther away from the viewer, but strangely both look closer to each other. not as intense as the earlier shot.

people who do not understand how framing works seriously need to shut up about the order 1886.

the question that has to be answered is how they're going to frame those same shots on a free-form camera, albeit they literally set this up for cutscenes and didn't want to break immersion by switching aspect ratios from gameplay to story.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że go nie będzie, jeżeli faktycznie nie byli pewno jak im wyjdzie. Świetne i pełne doznania z singla zawsze na propsie ;)

 

http://www.ppe.pl/news-26703-the_order___tworcy_ograniczyli_animacje_do_30_fps__by_zapewnic_rozdzielczosc_full_hd.html

 

NIE CIERPIĘ takich newsów, które okraszone są nagłówkiem z dupy.

 

"The Order - twórcy ograniczyli animację do 30 fps, by zapewnić rozdzielczość Full HD".

 

W newsie ani słowa nie ma, że musieli iść na kompromis, tylko że chcieli zapewnić maksymalnie filmowe doznania i większa liczba klatek nie była wymagana. Nie chodzi o to, czy musieli iść na te kompromisy, czy nie (bo pewno musieli), ale chodzi o rzetelność - niech ten koleś nauczy się tytułować wiadomości, bo się go czytać nie da.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

niezły post z neogafa co do tych waszych pasów:

 

 

this is a 2.35:1 shot

 

original.jpeg

 

 

notice how the shot is framed. characters in both ends and objects are in perfect symmetry.

this is a wider shot of the same scene.

 

original.jpeg

 

 

characters look farther away from the viewer, but strangely both look closer to each other. not as intense as the earlier shot.

people who do not understand how framing works seriously need to shut up about the order 1886.

the question that has to be answered is how they're going to frame those same shots on a free-form camera, albeit they literally set this up for cutscenes and didn't want to break immersion by switching aspect ratios from gameplay to story.

 

Czyli pasy teraz ok bo na gafie tak ktoś napisał ? Aha.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że go nie będzie, jeżeli faktycznie nie byli pewno jak im wyjdzie. Świetne i pełne doznania z singla zawsze na propsie ;)

 

http://www.ppe.pl/news-26703-the_order___tworcy_ograniczyli_animacje_do_30_fps__by_zapewnic_rozdzielczosc_full_hd.html

 

NIE CIERPIĘ takich newsów, które okraszone są nagłówkiem z dupy.

 

"The Order - twórcy ograniczyli animację do 30 fps, by zapewnić rozdzielczość Full HD".

 

W newsie ani słowa nie ma, że musieli iść na kompromis, tylko że chcieli zapewnić maksymalnie filmowe doznania i większa liczba klatek nie była wymagana. Nie chodzi o to, czy musieli iść na te kompromisy, czy nie (bo pewno musieli), ale chodzi o rzetelność - niech ten koleś nauczy się tytułować wiadomości, bo się go czytać nie da.

No na bank zrezygnowali z płynniejszej animacji bo mieli taki kaprys. Proszę Cię.

 

Co do pasów to może to będzie nowy standard i z czasem czarne pasy będą w każdej grze, do tego proponuje żeby je powiększyć. Na gafie znaleźli by się entuzjaści grania na pasku tłumacząc że inni ich nie rozumieją.

Swoją drogą, jak ktoś ma duży TV to niech zwróci uwagę jak wygląda gra w 1080p na całym ekranie ze szczegółami i fajnym oświetleniem a później niech sobie wyobrazi jakby mu 2/5 ekranu ucieli. Next gen experience.

 

Dobra ja już swoje zapasy hejtu wylałem na dziś ;)

Odnośnik do komentarza

 

No na bank zrezygnowali z płynniejszej animacji bo mieli taki kaprys. Proszę Cię.

 

Nigdzie tego nie podkreślam ;) Chce się przekonać tego 18-19 lutego, jakie opinie wyleją dziennikarze + ten trailer jeszcze. Nie mogę się doczekać.

 

Oczywiście GOTY. 5 gra tego studia z bliźniaczo podobnym gameplayem więc musi być hit.

Odnośnik do komentarza

 

 

No na bank zrezygnowali z płynniejszej animacji bo mieli taki kaprys. Proszę Cię.

 

Nigdzie tego nie podkreślam ;) Chce się przekonać tego 18-19 lutego, jakie opinie wyleją dziennikarze + ten trailer jeszcze. Nie mogę się doczekać.

 

Oczywiście GOTY. 5 gra tego studia z bliźniaczo podobnym gameplayem więc musi być hit.

 

 

Sugerujesz, że Daxter i God of War to bliźniaczo podobny gameplay do The Order?

 

Pojęcia nie mam co masz za spinę, kto tu wspominał o GOTY cokolwiek czy zachwalał ten tytuł, jakby był mesjaszem czy objawieniem? Jak nie masz konsoli i się ciskasz, że możesz grać na PC tylko w BF4 bo nic innego nie ma, to chociaż zluzuj w tematach konsolowych.

Edytowane przez Maciomaniak
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Sugerujesz, że Daxter i God of War to bliźniaczo podobny gameplay do The Order?

 

 Pojęcia nie mam co masz za spinę, kto tu wspominał o GOTY cokolwiek czy zachwalał ten tytuł, jakby był mesjaszem czy objawieniem? Jak nie masz konsoli i się ciskasz, że możesz grać na PC tylko w BF4 bo nic innego nie ma, to chociaż zluzuj w tematach konsolowych.

 

Ja się tylko czepiam i sobie hejtuje, nie bierz tego na poważnie ;)

Chodziło mi bardziej o tytuły samego Naughty Dog bo byłem przekonany że Ready at Dawn składa się w dużej części z ekipy odpowiedzialnej za Uncharted (myliłem się jak się okazuje)

Odnośnik do komentarza

No niekoniecznie, Ready At Dawn faktycznie składa się z członków Naughty Dog i Blizzard Entertainment ;) Dotychczas ich osiągnięcia były bardzo wysoko oceniane i widać, że do produkcji gier mają smykałkę, dlatego The Order mnie bardzo interesuje.

 

Mieszanka ludzi z Blizzarda I ND, czy ktos ma jeszcze jakies watpliwosci co do The Order?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...