Skocz do zawartości

Mad Max


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ jestem pod (pipi)iony ale po kolei.

 

Mad Max rozwala mnie designem, grafą efektami cząsteczkowymi i klimatem ale no właśnie ale gra jest dla mnie jakaś taka drewniana i schematyczna. Nie wiem właśnie czy to takie wrażenie po v-ce goty nowym Tomb Raiderze czy ta gra naprawdę taka jest i niestety czuć tu mocno Just Cause? Te ciągłe przejmowania terenu, te same misje to się zmieni i jak gierka nie podeszła po ok 3 h jest szansa że potem mi wejdzie ?

Za dużo gier do czasu i trochę mi szkoda grać na siłę...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 677
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość _Be_

gra stara bo ma dwa miesiace xd

 

nie no balon nie ma co na siłe grać, ta gra ma kilka zaje.bistych motywów (burza, jedna misja na terenie dzikusów i ogólnie rozdupcing aut), ale jest w ciul schematyczna i jak nie jarasz się po prostu smiganiem po bezdrożach, nie jarają cie widoczki i dźwięk silnika swojego grata to smiało można odpuścić 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Balon, pewnie nie masz już tego balasa, ale o ile przez prawie całą grę Mad Max jest bardzo brzydko pachnącym balasem to pod koniec już było bardzo dobrze, 2-3 ostatnie misje miały w sobie to coś, co zrobiło mi dobrze na filmie w kinie. Dotrwałem do końca i no kurdę warto było, więc podnoszę nieco ocenę i daję 6=/10 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja niedawno zagrałem pierwszy raz i pierwsze posiedzenie trwało ok jedna godzinę. No i bez rewelacji. Drugie odpalenie na wieczór trochę od niechcenia i zleciały 3 h i musiałem kończyć bo rano musiałem wstać. Mimo ze mam juz dosc tych wszystkich sanboxow to ten max cos w sobie ma. Motywacja zdobycia lepszych czesci do auta i co nieco dla samego maxa motywuje, a i sama eksploracja jest przyjemna o ile nie weźmiemy za bardzo do siebie czyszczenie mapy ze wszystkiego. Robiłem misje fabularne, po drodze cos odwiedzam, oczyszcze, jadę dalej a i tak sporo czasu schodzi wiec myśle ze gra traci jesli ktoś musowo chce mieć wszystko 100% to wtedy niestety ma sporo obowiązków w grze. A jesli gramy dla przyjemności i robimy to na co mamy ochotę w danej chwili to jest bardzo dobrze. Myśle ze gra jest na tyle łatwa ze nie trzeba latać za złomem jak poebany bo bez wymaksowania wyposażenia spokojnie można przejść grę

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Ja mam za sobą cztery godziny gry i jestem zadowolony z zakupu - oczekiwałem lekkiej i przyjemnej rozgrywki, nie nastawiałem się na jakąś zmyślną historię i otrzymałem dokładnie to co chciałem. Pewnie napiszę więcej kiedy posiedzę przy grze trochę dłużej. Ale ja nie o tym - chciałem was zapytać o coś zupełnie innego a mianowicie o wszystkie dodatki jakie zostały wydane do tej gry. 

 

W sklepie z poziomu konsoli Xbox One - tak samo zresztą z poziomu przeglądarki - widnieje 5 "pierdołowatych" dodatków do gry. Problem polega na tym, że można pobrać tylko 3 z nich a 2 pozostałych nie - z informacją "TYLKO PAKIET" - skąd ten pakiet, jaki pakiet?

 

Czy poza wyżej wymienionymi dodatkami twórcy oferowali jeszcze jakąś zawartość dodatkową, ekskluzywną?

 

Wreszcie - co daje rejestracja "WBPlay" - zarejestrowałem się, zweryfikowałem adres e-mail i to wszystko? Ubisoft w swoim programie "Uplay" zarzuca ekskluzywną zawartością - zresztą nie tylko Ubisoft ale to taki przykład z brzegu.

 

Załączam zdjęcie z poziomu sklepu - na czerwono pozwoliłem sobie zaznaczyć 2 dodatki których nie mogę pobrać, na zielono natomiast zaznaczyłem 3 dodatki, które udało mi się pobrać i mam je już w grze.

 

5a71910c93cef.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.