Skocz do zawartości

Mad Max


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z osiągnieciem "tysiac słów" (zbierz wszystkie strzepki historii). Brakuje mi jednej historii a dokladniej tej ktora znajduje sie pod historia "mad max buggy tour",wszytskie miejsca poszukiwan mam spladrowane a twierdze zdobyte na 100%. Sprawdzałem we wszystkich twierdzach (jetta,spojowki,smazyciela,krwistorodego - po kilka razy i mam napisane ze wszystko jest spladrowane, w czarnym miescie oraz na wydmach tez niby mam wszystko znalezione ;/)...brakuje mi tylko jednego wyscigu archaniolem i wlasnietej historii do platyny ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Panowie gdzie znajde patrolowce abordażowe? Mape mam wyczyszczoną, jechać na szlak i cierpliwie czekać aż jakiś przyjedzie czy jest inny sposób?

i jak wygląda pojazd batalionu Zgniołozeba?  szukałem w kompedium, ale jest tylko że jest wierny Scortusowi, biłem pare jego pojazdów, ale wyzwanie nie wpada

Odnośnik do komentarza

@Fanek mapę masz wyczyszczoną czyli konwoje też już wszystkie zaliczone? Ja na konwoju wyfarmiłem wyzwania ze skoczkami, bo domyślam się że te patrolowce to masz na myśli te auta z nimi właśnie. Inny sposób to chyba trafić je randomowo gdzieś na drodze, bo też tak je spotykałem. Chyba że chodzi o jakiś challenge z ich niszczeniem to możesz nimi wyjechać z twierdzy, o ile takie auto tam odstawiłeś i załatwić. 

 

Te pojazdy od zgniłozęba to chyba z terytorium Deep Friah?

Odnośnik do komentarza

Zawartość patcha podobno ogarnia następujące problemy.

 

 

General Updates for All Platforms:

Added optional “Vehicle roll” setting for more realistic in-air car physics.
General performance improvements.
Improved data streaming, enabling content to load faster and easier.
Improved auto-aim target prioritization.
Fixed various audio issues.
Made various GUI fixes and improvements.
Fixed several instances of the map not loading correctly.
Made various mission flow fixes and improvements. This includes retroactively resolving a conditional mission flow blocker that was happening to some players trying to install the Baby Bars during the Wasteland Classic mission after the mission flow had been interrupted.
General bug fixes.

 

Na forum Maxa piszą że skasowanie patcha i próba uruchomienia save nie działa :/ Więc trzeba koniecznie zrobić back up zanim w ogóle spróbuje się kombinować z kasowaniem.

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Oj blant ty to chyba masz uczulenie na te trofea. xD

Nie wcale :>  swoją drogą wkurzyłem się bo zdobyłem jakiś achievement plus 3 punkty. Nienawidzę takich liczb bo teraz będę miał brzydki gamescore. Mój gamescore może być mały ale ładny zakończony 5 lub 0. Teraz sam muszę upolować achievement warty 12 aby wyrównać . Ta gra mnie trolluje . Druga w tym roku po batmanie :wujaszek:

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Panowie gdzie znajde patrolowce abordażowe? Mape mam wyczyszczoną, jechać na szlak i cierpliwie czekać aż jakiś przyjedzie czy jest inny sposób?

i jak wygląda pojazd batalionu Zgniołozeba?  szukałem w kompedium, ale jest tylko że jest wierny Scortusowi, biłem pare jego pojazdów, ale wyzwanie nie wpada

 

Pomógłbym ci ziomuś ale ja 95% gry miałem po Angielsku. I jak teraz paczę na te polskie tłumaczenia to się mocno łapie za głowę. Co za fantazja tłumaczy.

 

Ale wiem że w menu gdzie masz zebrane auta gdzieś tam obok jest galeria przeciwników i są one podzielone na frakcje. Można dzięki temu zobaczyć w której frakcji dane auto jest używane. Wtedy wiadomo gdzie na mapie go szukać. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

 

Oj blant ty to chyba masz uczulenie na te trofea. xD

Nie wcale :>  swoją drogą wkurzyłem się bo zdobyłem jakiś achievement plus 3 punkty. Nienawidzę takich liczb bo teraz będę miał brzydki gamescore. Mój gamescore może być mały ale ładny zakończony 5 lub 0. Teraz sam muszę upolować achievement warty 12 aby wyrównać . Ta gra mnie trolluje . Druga w tym roku po batmanie :wujaszek:

 

 

bheheh miałem to samo w orange boxie jakieś acziki po 3 i 2 gamerscore lol

Odnośnik do komentarza

Robiłem kolejne , czwarte podejście, ale nudzi mnie ta gra. Jedziesz pustkowiami, co chwila stoją przeciwnicy przy swoim aucie, naprawiają, no to rozpęd i po zupełnie nie wymagającym klepaniu pysków zbieram złom. I tak w kółko. Misje jakieś takie nijakie ...Doskwiera sporo niedociągnięć, jak upuszczanie trzymanego przedmiotu przy wykonywaniu innej czynności, dziwne strzelanie (postać nie trzyma typowo broni, tylko jak w kowbojskim pojedynku :)  ) Typowy średniak 7.10.   Wystawiłem w pchlim targu, jak ktoś chętny, to zapraszam. 

Odnośnik do komentarza

Średniak i 7/10 :rotfl:

No niestety ludziom się we łbach poprzewracało i 7/10 od jakiegoś czasu to średniak jest.

Średniak to jest 5/10

Gra niezła 6/10

Gra dobra 7/10

Gra bardzo dobra 8/10

Gra wybitna/świetna 9/10

Gra genialna, arcydzieło 10/10

 

:lapka:

Odnośnik do komentarza

 

Średniak i 7/10 :rotfl:

No niestety ludziom się we łbach poprzewracało i 7/10 od jakiegoś czasu to średniak jest.

Średniak to jest 5/10

Gra niezła 6/10

Gra dobra 7/10

Gra bardzo dobra 8/10

Gra wybitna/świetna 9/10

Gra genialna, arcydzieło 10/10

 

:lapka:

 

Obawiam się, że te kryteria obowiązywały w czasach, kiedy za grę na premierę  płacilismy 189 zeta. Teraz wymagania wzrosły, bo i cena 229 na start to normalka. .

Odnośnik do komentarza

Co mają kryteria oceny do ceny produktu na premierę?

 

Czy jeżeli kupię jakiś produkt po 2 miesiącach za 130zł to powinien dostać lepszą ocenę niż jakbym kupił na premierę? 

No nie. 

Ocena końcowa opiera się na tym jakie masz wrażenia z grania w grę czyli plusy podwyższają ocenę, minusy obniżają. Tyle.

Nazywanie gry na 7/10 średniakiem bo gra kosztuje 229 na premierę jest głupie. 

 

Sorry. :dunno: 

Odnośnik do komentarza

Ja tam się zgadzam z oceną 7 dla Maxa, ale nie nazwałbym gier na 7 średniakami. A pieniążek za gra to żaden wyznacznik bo kupujesz, grasz gra ci sie nie podoba to spylasz z małą stratą :lapka:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...