Skocz do zawartości

Mad Max


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ktos mial problem z mapa w tej grze ?

Nawet w New Game mi nie dziala.

 

Od patcha 1.03 jest problem z mapą, żaden sposób sprzed aktualizacji nie działa (podniesienie złomu, balon, new game, obóz, i mnóstwo innych :/)

Czekamy aż to poprawią, chyba że coś wykminisz to daj znać :)

 

Ladne jaja. Szkoda tylko ze na tweeterze nikt o tym nie wspomina... Jest jakies oficjalne forum ?
Odnośnik do komentarza

A da sie samego patcha odinstalowac, bez usuwania calej gry? Pytanie z ciekawosci, bo i tak save nie bedzie działać (info ze jest z nowszej wersji gry).

Da sie jakos ustawic, by konsola sama patchy nie instalowala?

Mapa powinna byc dostepna od poczatku gry, bo nie pamietam ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

niby dlugo nie gralem (z 8h), ale fakt, nie wiem czy chce mi sie zaczynac od nowa.

Dziwne, ze na sieci ludzi o tym nie pisza - wiekszosc watkow dotyczy bugow z przed aktualizacji.

Twiter i Facebook jest zablokowany, wiec nie wyświetlają nawet pytan od uzytkownikow.

Odnośnik do komentarza

Na poczatku tez mnie jaral realizm dolewania penzyny z kanistra do auta ale bardzo szybko tej benzyny przwstalo mi brakowac. Do czasu az zamontowalem miotacze ognia to niesamowita frajda. Nigdy nie mialem sytuacji takiej ze na pustyni zabraklo paliwa i auto zgaslo. Ciekawe czy tak sie da. Sprawdze później jak bede w mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza

 

Czyli chyba dobrze, że sobie odpuszczam. :)

Ja przy Mordorze nie wytrzymalem 3h, tutaj przez klimat, brutalność, postać Maxa spedze zdecydowanie więcej czasu!

 

Ta, ale ja nie lubię grindu w grach. Lubię niezobowiązujące zbieractwo, ale nigdy przymusowy grind aby coś osiągnąć, a jeszcze po grindzie w MGSV aby odkryć true ending mnie wzdryga. 

Odnośnik do komentarza

Kurde, mam małe pytanko.

 

Załóżmy, że chciałbym przejść wątek główny TYLKO, bez żadnych innych pobocznych rzeczy. Pytanie brzmi: czy tak mogę? Czy nie będę musiał w pewnym momencie zrobić jakiś rzeczy typu zdobycie 3 twierdz czy co tam jest albo wyczyszczenie jakiś punktów bo inaczej gra nie pójdzie dalej. Chodzi mi czy mogę walić misję za misją i za te 8h zobaczyć napisy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...