Jump to content

Sign in to follow this  
Pryxfus

Mad Max

Recommended Posts

3 godziny temu, Plugawy napisał:

Po zakończeniu fabuły można wrócić na mapę dokończyć to czego się nie zrobiło?

Nie pamiętam dokładnie ale są rzeczy co lepiej robić przed końcem fabuły bo potem się to komplikuje. 

• Upvote 1

Najlepiej robić wyzwania przed końcem fabuły i wyczyszczeniem miejscówek -  w wyzwolonych rejonach może być bardzo mało samochodów przeciwnika, a w przejętych miejscówkach nie będzie wrogów, na których można klepać kombosy - o tym trzeba pamiętać.

Najlepiej zostawiać sobie konwój, dwa do wyzwań z samochodami (nie niszcz cystern!), a na wysypisku przy Gas Town jest jeden obóz ze sporą grupą typów do bicia (nie zbieraj złomu, ani fantów z tego obozu).

Dzięki za info. Mam 3 konwoje "odłożone" na później i jedna ze stref Spojówki jest czerwona, więc chyba ok. Zastanawiałem się czy dalej czyścić czy fabułe pociągnąć. Pojadę więc z fabułą dalej. Gierka jest bardzo dobra i ma świetny klimat. Raz mi wpadło przypadkiem nabicie furii w 10sek, ale zdechłem i mi nie zasejwowało xD troszku sie wtedy wkur.wiłem.

Trzeba sprawdzić, może dodali interesującą fabułę, ciekawego głównego bohatera i ogólnie coś fajnego do roboty... :kaz:

• Upvote 1

Nie połatają błędów, źle, połatają błędy też źle. gRACZE XD

Edited by Plugawy
  • Upvote 2

Zostało mi jedno trofeum do wbicia platyny, a nawet nie trofeum co wyzwanie z paskiem fury w 10 sekund. Może teraz po tym patchu w końcu mi się uda :) 

Więc znów I N S T A L U J E :fsg:

20180829_124335.jpg

• Upvote 1

Piękny ten steelbook.

Trofka o której piszesz nie była zbugowana, ale kij wie może patch pomoże z lagiem.

No nie była ale ja jakoś nie potrafiłem skomponować tak kombosa żeby wbiło poniżej tych obesranych 10 sekund. Mam ochotę ponownie przejść grę i może wbiję za drugim podejściem. 

Mi to wpadło samo w trakcie fabuły w Czarnym Mieście podczas walki z jakimś subbossem który nasyłał dodatkowo swoich przydupasów.

to było po akcji jak Scrotus wpadł wręczyć nagrodę za ten wielki wyścig.

Pogralem 4h - ta dretwota postaci to jest jakiś koszmar, do tego słaby model jazdy, słaba kopia systemu walki z batmana, słabą klawiszologia... no nie ma ma razie zachwytów. Niby spoko klimat i zwiedzanie mapki, ale ciężko widzę dalsze granie na ten moment.

Słaby model jazdy? Chyba graliśmy w inne gry bo model jazdy jest akurat bardzo przyjemny jak na czysty arcade. Nie wiem czego oczekiwałeś po tym elemencie. 

Edited by suteq
  • Upvote 1

Nie no wszystko można o tym średniaku napisać, ale akurat modelu jazdy będę bronił jak lew :claptrap:

Ja akurat ogólnie bardzo miło wspominam Mad Maxa, choć zdaję sobie sprawę, że obiektywnie to taki gatunkowy średniak. Jednak tematyka i klimat mapy przypadł mi wyjątkowo do gustu i potrafiłem się nawet przy grze zasiedzieć do 1-2 w nocy, a to mi się raczej nie zdarza.

Dwa, albo trzy razy w roku mam ochotę na tego typu grę - poszlajać się po mapie, odwiedzić dziesiątki znaczników, poczyścić bazy zbirów, klasyka. Wypada mi się zgodzić z kolegami, bo model jazdy jest świetny i całkiem satysfakcjonujący, może po prostu potrzebujesz trochę więcej czasu z grą, by ten element docenić. Kontrola postacią rzeczywiście pamiętam, że była dość ociężała, ale akurat sama walka (pomijając fakt kalki z Batmana, bo to był ten etap, że każdy chciał mieć taki model walki w swojej grze) cieszyła moje oko z racji dużej brutalności Maxa - żadna z niego baletnica, ale potrafi wypalić z obrzyna w zwarciu i z miłym dla ucha trzaskiem połamać kilka kończyn. Potrzebowałem chwili by przywyknąć do tempa i ciężaru, ale z czasem mi się spodobało. 

kurde, chyba sobie zagram, lezy od czasu plusikowych już jakiś czas, a forumek przypomniał :notbad:

Za pierwszym razem się od tej gry odbiłem.

Za drugim pokochałem. ( mimo dziwnych rozwiązań typu wyłączne autocelowanie przypisane pod " kółko".

)