Skocz do zawartości

Mad Max


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info. Mam 3 konwoje "odłożone" na później i jedna ze stref Spojówki jest czerwona, więc chyba ok. Zastanawiałem się czy dalej czyścić czy fabułe pociągnąć. Pojadę więc z fabułą dalej. Gierka jest bardzo dobra i ma świetny klimat. Raz mi wpadło przypadkiem nabicie furii w 10sek, ale zdechłem i mi nie zasejwowało xD troszku sie wtedy wkur.wiłem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Ja akurat ogólnie bardzo miło wspominam Mad Maxa, choć zdaję sobie sprawę, że obiektywnie to taki gatunkowy średniak. Jednak tematyka i klimat mapy przypadł mi wyjątkowo do gustu i potrafiłem się nawet przy grze zasiedzieć do 1-2 w nocy, a to mi się raczej nie zdarza.

Dwa, albo trzy razy w roku mam ochotę na tego typu grę - poszlajać się po mapie, odwiedzić dziesiątki znaczników, poczyścić bazy zbirów, klasyka. Wypada mi się zgodzić z kolegami, bo model jazdy jest świetny i całkiem satysfakcjonujący, może po prostu potrzebujesz trochę więcej czasu z grą, by ten element docenić. Kontrola postacią rzeczywiście pamiętam, że była dość ociężała, ale akurat sama walka (pomijając fakt kalki z Batmana, bo to był ten etap, że każdy chciał mieć taki model walki w swojej grze) cieszyła moje oko z racji dużej brutalności Maxa - żadna z niego baletnica, ale potrafi wypalić z obrzyna w zwarciu i z miłym dla ucha trzaskiem połamać kilka kończyn. Potrzebowałem chwili by przywyknąć do tempa i ciężaru, ale z czasem mi się spodobało. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

d2vt6gy-88be19c7-6ba2-4bb1-be72-1cbbb53853fb.gif.9954ff0640d6315ff9a939e727b81683.gif

Małe nekro bo z Młodym zasiedliśmy rano do rozwałki na pustkowiach. No i cóż mogę powiedzieć, klimat bardzo fajny, brutalny fhui (ta piła w czasce bossa w intro :blink:), mechanika również spoko choć jedyne do czego się mogę przyczepić to brak możliwości przełączenia skakania na jakiś normalny button. Kto to widział żeby skakać za pomocą L1 czy tam L2? 

 

mad-max-19.thumb.jpg.996d6ffe1d7930ce99a0e1072414712c.jpg

 

Przez pierwsze kilka h wspólnie odkryliśmy bazę garbatego i zdobyliśmy pierwszą bazę złomiarzy. Początek zdecydowanie oceniam pozytywnie, ot taka gierka do powolnego dłubania bez spiny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, XM. napisał:

A ja odwrotnie - pierwsze chwilę na minus, a z każda kolejna godzinę mega się wkrecalem. Świetny tytuł, ogram sobie jeszcze raz jak będzie promo na xboxie.

no u mnie najpierw zajebista cutscenka jak max walczy z oponentem, później poszukiwanie nowego auta i poznanie nowej postaci to myślę fajnie fajnie. Po odkryciu warsztatu i auta zaczyna się najdłuższa misja pod tytułem "ulepsz auto elo" i fabuła/historia znika by wrócić na chwilę na ostatnią godzinę/dwie godziny gry.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, XM. napisał:

A ja odwrotnie - pierwsze chwilę na minus, a z każda kolejna godzinę mega się wkrecalem. Świetny tytuł, ogram sobie jeszcze raz jak będzie promo na xboxie.

u mnie podobnie...jak zobaczylem ilosc znacznikow to sie zniechecilem. A kazda kolejna h to byla wieksza zajawka. Samochodzik plus klimat gry zrobil robote

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...