Jump to content

Mad Max

Pryxfus

Recommended Posts

3 godziny temu, Plugawy napisał:

Po zakończeniu fabuły można wrócić na mapę dokończyć to czego się nie zrobiło?

Nie pamiętam dokładnie ale są rzeczy co lepiej robić przed końcem fabuły bo potem się to komplikuje. 

• Upvote 1

Najlepiej robić wyzwania przed końcem fabuły i wyczyszczeniem miejscówek -  w wyzwolonych rejonach może być bardzo mało samochodów przeciwnika, a w przejętych miejscówkach nie będzie wrogów, na których można klepać kombosy - o tym trzeba pamiętać.

Najlepiej zostawiać sobie konwój, dwa do wyzwań z samochodami (nie niszcz cystern!), a na wysypisku przy Gas Town jest jeden obóz ze sporą grupą typów do bicia (nie zbieraj złomu, ani fantów z tego obozu).

Dzięki za info. Mam 3 konwoje "odłożone" na później i jedna ze stref Spojówki jest czerwona, więc chyba ok. Zastanawiałem się czy dalej czyścić czy fabułe pociągnąć. Pojadę więc z fabułą dalej. Gierka jest bardzo dobra i ma świetny klimat. Raz mi wpadło przypadkiem nabicie furii w 10sek, ale zdechłem i mi nie zasejwowało xD troszku sie wtedy wkur.wiłem.

• 1 month later...
  • 1 year later...

Pogralem 4h - ta dretwota postaci to jest jakiś koszmar, do tego słaby model jazdy, słaba kopia systemu walki z batmana, słabą klawiszologia... no nie ma ma razie zachwytów. Niby spoko klimat i zwiedzanie mapki, ale ciężko widzę dalsze granie na ten moment.

Słaby model jazdy? Chyba graliśmy w inne gry bo model jazdy jest akurat bardzo przyjemny jak na czysty arcade. Nie wiem czego oczekiwałeś po tym elemencie. 

Edited by suteq
  • Upvote 1

Ja akurat ogólnie bardzo miło wspominam Mad Maxa, choć zdaję sobie sprawę, że obiektywnie to taki gatunkowy średniak. Jednak tematyka i klimat mapy przypadł mi wyjątkowo do gustu i potrafiłem się nawet przy grze zasiedzieć do 1-2 w nocy, a to mi się raczej nie zdarza.

Dwa, albo trzy razy w roku mam ochotę na tego typu grę - poszlajać się po mapie, odwiedzić dziesiątki znaczników, poczyścić bazy zbirów, klasyka. Wypada mi się zgodzić z kolegami, bo model jazdy jest świetny i całkiem satysfakcjonujący, może po prostu potrzebujesz trochę więcej czasu z grą, by ten element docenić. Kontrola postacią rzeczywiście pamiętam, że była dość ociężała, ale akurat sama walka (pomijając fakt kalki z Batmana, bo to był ten etap, że każdy chciał mieć taki model walki w swojej grze) cieszyła moje oko z racji dużej brutalności Maxa - żadna z niego baletnica, ale potrafi wypalić z obrzyna w zwarciu i z miłym dla ucha trzaskiem połamać kilka kończyn. Potrzebowałem chwili by przywyknąć do tempa i ciężaru, ale z czasem mi się spodobało.