Skocz do zawartości

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury


Oldboy

Rekomendowane odpowiedzi

A ile tych dodatkowych trudnych światów niby jest ? I ile to procent gry ?

Zagraj to zobaczysz ale jak ludzie tu piszą, że jest trudno to jest. Akurt skład z PSXE co ma WiiU to nie gracze z przypadku. W sumie w PL WiiU to npchyba nikt nie ma z przypadku (bo modne, bo kolega gra w fifę, bo mogę poskakać i siemruszać przed TV!!!!)

 

Co do liczb to nie będę pisał bo trudność to pojęcie względne.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

A ile tych dodatkowych trudnych światów niby jest ? I ile to procent gry ? No ale jak sami piszecie, dodatkowe, bonusowe więc co to ma do całej gry ?

 

Przechodzisz 1,2,3,4,5,6,7,8 świat w 3D World i... odblokowuje się 9. Po przejściu 9 odblokowuje się 10. Po przejściu 10 odblokowuje się 11. Aby odblokować ostatni, 12 świat, trzeba zebrać wszystkie monety/naklejki.

 

Czyli bonusowy jest tak naprawdę ostatni poziom. Reszta jest bonusowa, bo tak została nazwana przez graczy. Czyli tak naprawdę światów jest 11 + jeden, który odblokowujemy po spełnieniu wymogów. Bonusowość jest w tym przypadku jedynie skrótem myślowym.

 

co to ma do całej gry ?

 Sporo, biorąc pod uwagę, że stanowią 1/3 poziomów?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Gram od jakiegoś już czasu nie doszedłem za daleko ale cisnę w światach od razu 100% i... miód. Pierwszy świat wymasterowany ale tylko Mario na chwile obecną.

Sam nie wiem co powiedzieć ale tu jest 110% cukru w cukrze tyle oddaje sprawę :)

 

 

PS> Gram powoli i cały czas masteruje plansze jestem w 4-2 i mam na koncie 72 gwiazdki :) Etapy z Toadem powinny zostać osobną grą świetne dające do myślenia. Mało jeszcze widziałem ale jest obłędnie kto niepewny niech bierze nie ma lepszej platformówki obecnie:))

 

 

PS2: Makabra skąd N ma tych lvl designerów do Mariana :D Przednie patenty miód i orzeszki. 

 

 

PS3: OMFG jestem w ostatnim świecie ale nie specjalnym i :wub: pomysły na plansze i wykonanie to mistrzostwo świata pomysłowość i adaptacja na najwyższym poziomie by nie powiedzieć że nikt już tego nie przebije. 

 

 

PS4: Tak wiem tylko ja giercuję w tą zacną odsłonę mojego bohatera dzieciństwa jakim jest  wąsaty hydraulik Mario a co ja chciałem a no właśnie ukończyłem podstawowe światy choć jeszcze 100% w nich wszystkich nie mam to jednak po napisach końcowych i tym co zobaczyłem w bonusowym świecie to daje spokojnie 10 dla mnie najlepszy Mario 3d ever :D

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Troche glupio, ze w tej grze jest odliczanie czasu pozostalego do ukonczenia levelu - nie wiem po co to dali, przeciez w takim platformerze nie powinno byc zadnego odliczania.

Zawsze lubie zwiedzac levele, wszystko zbierac, a nie patrzec na czas i biec szybko do wyjscia.

 

Da sie w miare normalnie wszystko pozbierac i poszukac czy trzeba sie pilnowac i zerkac na pozostaly czas ?

Odnośnik do komentarza

W normalnych levelach jak masz pełny czas to spokojnie można zwiedzać i szukać gwiazdek oraz naklejek (naprawdę trzeba się postarać aby zabrakło czasu). dodatkowo nastaw się, że to wymaksowania  i tak trzeba powtarzać dane levele więc czasu jest naprawdę ok.

Co innego plansze, że  od razu masz np 30 sek i musisz lecieć na pałę i szukać dodatkowego czasu.

 

Co do czasu to on był praktycznie zawsze obecny w klasycznych odsłonach oraz w Landach i Worldach. 

 

Naprawdę radzę nie zwracać praktycznie uwagi na ten czas i zobaczysz, że nie będzie przeszkadzał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Co innego plansze, że  od razu masz np 30 sek i musisz lecieć na pałę i szukać dodatkowego czasu.

 

Należy dodać, że takie poziomy są bardzo ciekawe.

 

 

No ba. Zresztą jak każdy w tej grze.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Gość ragus

Nic się nie stanie. Życia są bo są i żadnych kar za wyzerowanie nie ma. Tylko tyle, że jeżeli dotarłeś w planszy do punktu kontrolnego, to po definitywnym gamę over, poziom zaczynasz od nowa.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na razie długo nie pograłem, ale giera jest wyczesana :) Coś zupełnie od większości produkcji. Chociaż z początku trochę dziko się gra na padlecie.

 

Coś mi mówi, że tak jak nie lubię masterować gier, tak tu chyba będę szukał wszystkich gwiazdek :P

 

Generalnie gra jest świetnie wyważona - poszczególne "podlevele" nie są za długie przez co nie nie nużą i cały czas dzieje się coś nowego.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.