Skocz do zawartości

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury


Oldboy

Rekomendowane odpowiedzi

No i co z tego? Dziwię się, że biegu nie dali pod spust, sterowanie byłoby wtedy o wiele bardziej precyzyjne.

 

Sterowanie jest bardzo precyzyjne, przecież jest tylko 8 kierunków, w których Mario się może poruszać.

 

Przy końcowych poziomach będziesz dziękował za przycisk biegania, uwierz mi ;).

 

 

to wymyslilo nintendo ,a jak wymyslilo nintendo to jest swiete i swietne - pamietaj o tym

 

No fajnie, popisałeś się, mam nadzieję, że jesteś z siebie dumny. Nie grałeś, nie oceniaj.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość DonSterydo

Stało się, zbieram gwiazdki do skończenia pierwszego bonusowego świata (mam 208, a potrzeba 210). Bez jutuba się nie obejdzie, heh. Ile jest tych bonusowych światów i czy żeby zaliczyć wszystkie muszę mieć max gwiazdek?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Mam już 271 gwiazdek i jest coraz trudniej to już nie przelewki teraz zaczyna się coś mi świta że spotkam starego znajomego z SMG2 (cosmic Mario) wkrótce. Jednak 5 połyskujących gwiazdek nie będę miał kilka razy posiłkowałem się liściem złotym bo nie jestem taki kozak SMG 2 tylko 72 zdobyłem i ukończyłem. Brakuje mi skilla niekiedy SMG 1 był łatwy.

 

PS: Ten speedrun w FBF majstersztyk poezja aż żal nie wykonać szczególnie Toadem poszedł mi łatwo szybki maluch. :shok:

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Pierwszy świat zaliczony na 100%. Co mogę rzec. Nawet żonka zaliczyła jeden z poziomów z bananem na twarzy. (bez skojarzeń gejuchy:p)

 

Tytuł typu, siadasz i grasz. Kiedy ostatnio tak miałem? na PSX. Czysty fun i eksploracja leveli i światów które za każdym razem są zupełnie inne. Świetne i już ostrzę zęby na 2 części Galaxy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...