Skocz do zawartości

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury


Oldboy

Rekomendowane odpowiedzi

 

3d world to jest to samo co 3d land ? bo w sumie ogralbym ale jezeli jest to ta sama gra to chyba bez sensu

 

ile razy można o to pytać? TO NIE JEST TO SAMO. To sequel do tej gry. Inne levele, inne power upy. Lokalny multiplayer do CZTERECH graczy. Przegenialna gra o cudownej grafice, awesome soundtracku i jak zwykle solidnym gameplayu i świetnymi pomysłami, polecam mocno 

 

sorry ale nazwy podobne, okladki podobne dlatego pytam, to jutro sobie sprawie

Odnośnik do komentarza

mówię o pełnoprawnym a nie pełnosprawnym Gifaro.

 

Chodzi mi o normalnego mario 3D jak 64 czy Galaxy. 

 

Nie mówię, że "seria" 3D jest zła, ba, jest świetna łącząca mechaniki z 2D jak i z 3D marianów, no ale litości, chcę Galaxy 3, 128 albo Sunshine 2! 

 

 

 

 

 

A chwilę po tym 3D World 2 :P 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

mówię o pełnoprawnym a nie pełnosprawnym Gifaro.

 

Chodzi mi o normalnego mario 3D jak 64 czy Galaxy. 

 

Nie mówię, że "seria" 3D jest zła, ba, jest świetna łącząca mechaniki z 2D jak i z 3D marianów, no ale litości, chcę Galaxy 3, 128 albo Sunshine 2! 

 

 

 

 

 

A chwilę po tym 3D World 2 :P

 

>normalny Mario

>wymienia Galaxy i 64, gry różne od siebie w tak wielu aspektach

 

Aha xD. 3Dworld jest jak Galaxy. Obydwie gry to liniowe platformówki 3d. 64 jak i Sunshine to platfomery quasi sandboksowe.

Odnośnik do komentarza

Jemu raczej chodzi przede wszystkim o to iż w 3D World przejście danej lokacji masz na czas i nie są one tak rozbudowane jak te które są w SMG i SMG2. I osobiście też chce już powrót Mariana czy to na podobieństwo Sunshine/64 czy SMG bo na tej kadencji mamy New Super Mario Bros. U i Luigi U, New Super Mario Bros 2, Super Mario 3D Land i 3D World. Troszeczkę się zagalopowali jeśli chodzi o mechanikę tych tytułów (nie mówiąc już o Super Mario Maker). 

Odnośnik do komentarza

Jemu raczej chodzi przede wszystkim o to iż w 3D World przejście danej lokacji masz na czas i nie są one tak rozbudowane jak te które są w SMG i SMG2. I osobiście też chce już powrót Mariana czy to na podobieństwo Sunshine/64 czy SMG bo na tej kadencji mamy New Super Mario Bros. U i Luigi U, New Super Mario Bros 2, Super Mario 3D Land i 3D World. Troszeczkę się zagalopowali jeśli chodzi o mechanikę tych tytułów (nie mówiąc już o Super Mario Maker). 

 

seria 3D byłaby świetnym uzupełnieniem kolejnej części New i jakiegoś 3D lu  w stylu 64 czy galaxy bądź sunshine. To by było S Z T Y W N I U T K I E. Coś dla fanów 2D mario, coś dla fanów 3D i coś dla pomiędzy <3

Odnośnik do komentarza

No ja niestety tak. Wszystkie levele są na te 300 sekund max. nie ma czasu polizać ścian ani swobodnie pobiegać. A zagalopowali się bo w przeciągu 3 lat wydali na tej samej mechanice w zasadzie 6 odsłon z Marianem. Sorry ale nawet podczas kadencji Wii/DS otrzymaliśmy 5 gier na przełomie blisko 7 lat, gdzie przynajmniej była zachowana równowaga pomiędzy New a Super. 

Odnośnik do komentarza

 

mówię o pełnoprawnym a nie pełnosprawnym Gifaro.

 

Chodzi mi o normalnego mario 3D jak 64 czy Galaxy. 

 

Nie mówię, że "seria" 3D jest zła, ba, jest świetna łącząca mechaniki z 2D jak i z 3D marianów, no ale litości, chcę Galaxy 3, 128 albo Sunshine 2! 

 

 

 

 

 

A chwilę po tym 3D World 2 :P

>normalny Mario

>wymienia Galaxy i 64, gry różne od siebie w tak wielu aspektach

 

Aha xD. 3Dworld jest jak Galaxy. Obydwie gry to liniowe platformówki 3d. 64 jak i Sunshine to platfomery quasi sandboksowe.

 

Zainteresowałeś mnie w takim razie tymi grami bo właśnie takiego Mariana bardzo chce sprawdzic.

 

A co do tego jaki następny Mario to w sumie podoba mi się podejście Nintendo, że cały czas trochę zmieniają w stylu gry i nie dostajemy tego samego przez co może te gry się tak nie nudzą. Tutaj trochę 2D, Tu trochę 3D, tu jakies połączenie, podoba mi się ta perspektywa. Ale właśnie takiego Mario w jakimś sandboxowym stylu to przywitałbym bardzo chętnie. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...