Skocz do zawartości

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury


Oldboy

Rekomendowane odpowiedzi

ratchet to typowy mix, pelnokrwistym platformerem tego nazwac nie mozna, to juz wiecej z tego gatunku miala seria jak&dexter gdzie szczegolnie jedynka to byl pelnokrwisty 3d platformer w otwartym swiecie

 

zreszta nie liczac hmm obu raymanow, remastera hd super froga i innych pomniejszych tytulow to takich pelnokrwistych platformerow na innych systemach niz nintendo z swieca szukac, takie guacamelle ma bardzo wymagajace elementy platformowe i dosc sporo ale system walki i konstrukcja gry znowu bardziej sklania sie do takiego miksa z metroidvania

Odnośnik do komentarza

Koleś grałem w tym roku w remake. I jeśli to jest platformówka wg ciebie to chyba słabo się znasz na grach. Nie wiem puść sobie może gameplay jak nie pamiętasz, ale generalnie tam głownie chodzisz i strzelasz. Nie ma ani jednej sekcji w której skakanie po platformach stanowi wyzwanie a to jest chyba esencja gry platformowej. Cziasz? Skakanie po platformach.

Czyli jak Rayman Legends nie stanowi dla mnie wyzwania to nie jest platformówką? Ok.

 

Grałem kilka miesięcy temu w oryginalną jedynkę na Vita, skakania i eksploracji było dużo więcej niż strzelania.

 

Zresztą nie wiem o co spór. Nazywaj sobie Ratcheta nawet RTSem. Co to za różnica

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Champion's Road. O ja(pipi)e. Myślałem, że po zaliczeniu challenge z 30 gwiazdkami z rzędu jestem gotowy na ostatnią planszę. Nie. k***a. Nie jestem. Zrobiłem 100% w obydwu Galaktycznych Marianach, zaliczyłem Perfect Run, mam 100% w 3d Landzie, a Mario 64 przechodzę z zamkniętymi oczyma. Sunshine też zaliczony. To wszystko jest NICZYM w porównaniu do Champion's Road. Koncentracja, manual, skill - to wszystko musi być na poziomie przewyższającym ludzkie możliwości. Nie wyobrażam sobie skończyć tego w normalnych warunkach, no nie wyobrażam. Brak mi słów na to co od(pipi)ało Nintendo. No cóż, trzeba spiąć dupę, walnąć ze 3 duże Red Bulle, położyć rodzinkę spać i jakoś to zaliczyć. Nie widziałem nic trudniejszego w grach nigdy wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Właśnie sobie obczaiłem, bo wstyd, ale gierki nie ukończyłem. Ale rozpier,dol to jest O_o. Szacun dla kogokolwiek, kto to ogarnął.

 

Ale ta muzyczka, jezu, jakie to jest piękne. Możnaby grać tylko dla tych nutek.


To jest remix Gusty Garden Galaxy, prawda?

Odnośnik do komentarza

prawda. jeden z najlepszych utworow w calym, cudownym, magicznym, fenomenalnym soundtracku galaxy 1&2 :banderas: nie wiem czmeu ale lzy szczescia naplywaja mi do oczu jak slysze motyw od 1:24

 

 

niestety, champions road na wieki pozostanie przeze mnie nie ukonczony, choc bylem blisko. a potem odsrtawilem wii u i teraz juz nawet nie mam na czym przejsc :frog: 

Odnośnik do komentarza

Widać, że zbliżająca się premiera Odyssey zaczyna oddziaływać ;)

 

Ja też odpaliłem niedawno, by przypomnieć sobie dlaczego Galaxy jest najlepszą grą 7. generacji, a 3D World zostało ochrzczone "grą nowej generacji" (pamiętacie te czasy jak słówko "next-gen" było w intensywnym użyciu?). Poprzeczka dla kolejnego trójwymiarowego Mario jest zawieszona strasznie wysoko :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
4 godziny temu, Basior napisał:

No i padlet zawsze irytował.

U mnie było odwrotnie. Dzięki nietypowemu padowi WiiU, fun do gierki +1. To dmuchanie nań by wprawić w ruch śmigełka przemieszczające platformy, odkrywać ukryte znajdźki, itp pierdółki. Albo krzyknąć "Bu!" aby małe goombaski (te które przylepiają się do Ciebie i spowalniają ruchy) odskoczyły ze strachu. Mizianie po ekraniku pada by zatrzymać przeszkadzajki, czy poprzesuwać bloki. Poziomy z kapitanem Grzybkiem gdzie wyświetlano jednocześnie dwa niezależne obrazy. Uważam, że - tak jak przy kontynuacjach Splatoon czy Super Mario Maker - port Super Mario 3D World nieznacząco starci swojego uroku. W praktyce niezauważalnie - bo gierka nadal będzie "miód i szkło" jeżeli chodzi o kanapowy multiplayer w trójwymiarowych Mario. Po 8 latach nic się w tej materii nie zmieniło...

 

4 godziny temu, Basior napisał:

Wg. Emily Rogers nowa zawartość ma być zacna.

Co mam nadzieję przełoży się na zawartość singlową, a nie jakiś syf.

Nintendo teraz każe płacić sobie za możliwość grania onlajn, więc nie zdziwiłbym się gdyby okazało się to jakimś mocno rozbudowanym trybem sieciowym.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...