Skocz do zawartości

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury


Oldboy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Nie umywa się też do Rayman Legends. SM64 i obydwa Galaktyczne Mariany to najlepsze gry ever, nie tylko w swoich kategoriach. SM3DWorld nawet w swojej kategorii najlepsze nie jest. Przegrywa właśnie z wymienionymi, a i Ori czy reebot Ratcheta ciekawsze są. SMS też w swoim czasie przegrywał z Jakami, Ratchetami czy Sly. No cóż, trójwymiarowe Mariany to sinusoida, więc teraz czas na zwyżkę :)

Odnośnik do komentarza

Te gry mają swoją tożsamość i są opracowane jako gry na konsole stacjonarne, a nie ulepszoną grą ze starego handhelda. Ulepszoną graficznie, bo gameplayowo jest identycznie jak na 3DS. I o ile na 3DS wymaksowałem, tak granie w gry z 3DSa na stacjonarce jest dla mnie dziwaczne

Odnośnik do komentarza

Z dziećmi na przykład. Nie zmienia to faktu, że to handheldowa gra z kilkominutowymi planszami kompletnie nie powiązanymi ze sobą. Brak jej spójności, pomysłu na grę jako całość. Wszystkie dotychczasowe trójwymiarowe gry z Marianem są kompletne (nie wiem czy wiesz o co mi chodzi), ta część to taka arcadówka, NSMB z inną kamerą. Zupełnie nie tego oczekuję po tego typu grach

Odnośnik do komentarza

A Rayman Legends to beat'em'up z elementami platformowymi, nie? W końcu bijesz opponentów piąchą. Ratchety z części na część zmieniały proporcje strzelania i skakania, ale akurat w jedynce skakania jest o wiele więcej niż strzelania. Zagraj w jedynkę, bo chyba zapomniałeś i patrzysz na grę przez pryzmat późniejszych części

Odnośnik do komentarza

Koleś grałem w tym roku w remake. I jeśli to jest platformówka wg ciebie to chyba słabo się znasz na grach. Nie wiem puść sobie może gameplay jak nie pamiętasz, ale generalnie tam głownie chodzisz i strzelasz. Nie ma ani jednej sekcji w której skakanie po platformach stanowi wyzwanie a to jest chyba esencja gry platformowej. Cziasz? Skakanie po platformach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...