Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zamiast biadlolic tak to lepiej byscie dali jakies tipy, aby przestac byc ujowym w te gre (ciagle 5-12).

 

Niedlugo rozku...wie switcha za akcje z top3 na 12 przed meta.

 

  1. Naucz się optymalnej trasy.
  2. Sprawdź jaki typ driftu preferujesz:
    Osobiście wolę inwardy, ale są trochę trudniejsze do opanowania dla początkującego.
  3. Grzybki to są Twoje najlepsze dopałki. Naucz się skrótów na mapie, w których możesz je wykorzystać. Taki skrót na początku Thwomp Ruins to potrafi być różnica kilku miejsc w stawce.
  4. Nie rzucaj od razu czerwonych muszli, wyczekaj na dobrą okazję.
  5. ZAWSZE miej dupochron kiedy to możliwe.
  6. Szukaj boostów gdzie tylko się da: przy starcie (trzymaj gaz od momentu gdy pojawia się 2), jadąc za przeciwnikiem, na każdej hopce.
  7. Utrzymywanie pozycji 3-4 przez 2/3 wyścigu, aby potem na lepszych dopałkach wbić na pierwsze miejsce to nierzadko legitna taktyka.
  8. Nie olewaj monet, zwiększają Twoją maksymalną prędkość.

 

Tyle mi na razie przychodzi do głowy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj kupiłem. Mój pierwszy Mario Kart - trochę pograłem solo, trochę 2p z dziewczyną. Banan na ryju bezcenny, a dzisiaj jechałem pierwszy raz na Shy Guy Falls - jak to się rusza i wygląda, oesu  :banderas: Potrenuję trochę, zadzwonię jutro do INEI żeby mi publiczne IP dali i wskakuję online dać sobie skopać dupsko.

Odnośnik do komentarza

Opłaca się kupić te pierdoły w postaci imitacji kierownicy? I grać sterując wychyleniami? Jest z tego fun?

 

Widzę, że te kierownice mają swoje bumpery, więc jak wsadzimy joycona, to można korzystać z bocznych przycisków, za pomoca bumperów w kierownicy.

 

Pytanie czy sterowanie ruchem jest ok w tej grze. Sam jeszcze nie testowałem.

 

Te kierownice raczej malutkie, mała średnica. Nawet bardzo małe.

 

11396104-1134458411082914.jpg

Odnośnik do komentarza

Zależy czego od nich oczekujesz- jeśli chcesz na nich grać online i wygrywać, to nie ma sensu, bo czasy będziesz miał dużo gorsze. Jeśli zaś kupujesz je głównie pod imprezy i couch co-op, to imo warto. Fun jest, śmiechy są, drogie nie są, czego chcieć więcej? Na początku trochę ciężko to wyczuć, ale widok kogoś kto siedzi obok Ciebie i niezgrabnie kręci w powietrzu łapami klnąc przy tym nieziemsko potrafi to wynagrodzić. ;)

Odnośnik do komentarza

mozesz przeciez sterowanie wychyleniami wlaczyc w grze nie majac nawet kierownicy,sprobuj i pobaw sie samym joyconem, wiadomo, ze gorzej niz jakby joycon lezal w profilu kierownicy ale jakies tam wyobrazenie da. 

 

do mnie lezy precyzja przy zbieraniu dopalek czy unikaniu - moze byc fun z znajomymi ale w online w kierownica bedziesz wahac spaliny na koncu stawki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...