Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

 

albo ja coś nie kumam albo tutaj http://www.nintendo.pl/mario-kart-8/bonus/ nie ma MH3 i Wonderful 101 :confused:

 

btw Ultima w moim przypadku sie postarala i konsole z MK mialem juz o 13 dostarczone przez kuriera

Rozwijasz listę i jedziesz strzałkami na klawirce w dół,aż trafisz na mh3 i w101

 

 

ah so czyli jestem debilem :D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moi drodzy mam zapytanie. Nadal nie ma pełnoprawnej kampanii dla pojedynczego gracza rodem z CTR?

 

Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć opiniom , że wyścigi w multi są mało zbalansowane ? Tj. jeśli ktoś wyrwie się z początkowego randomowego zamieszania bez szwanku to później jeśli jedzie dobrze ( co nie jest trudne ) jest już do niedogonienia ?

Odnośnik do komentarza

Moi drodzy mam zapytanie. Nadal nie ma pełnoprawnej kampanii dla pojedynczego gracza rodem z CTR?

 

Ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć opiniom , że wyścigi w multi są mało zbalansowane ? Tj. jeśli ktoś wyrwie się z początkowego randomowego zamieszania bez szwanku to później jeśli jedzie dobrze ( co nie jest trudne ) jest już do niedogonienia ?

 

Co do online to nie wiem jak jest z 1 miejscem bo mi to nie grozi jak na razie i długo pewno nie będzie :) ale reszta stawki się strasznie tasuje co chwilę i walka jest do samego końca, mega emocje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie czaję :) ps trzeba grać Global bo wtedy jest prawie zawsze komplet .

 

Edit:

 

No (pipi)a ze 100 meczy za mną byłem może 3 razy w top 3 a tak to ostatni lub prawie, (pipi)ica już mnie bierze, zawsze coś na końcu popsuję...:(

 

Edit 2;

Nooooo koniec. Dziś był piękny i przy tym straszny wieczór. Żona na tarasie z koleżankami a ja od 19 do 23 30 grałem online w MK. Piękna gra ale i straszna bo zjada czas i w(pipi)ia :)

Sorry chłopaki że tak wyszedłem ale było już późno a obiecałem sobie, że jak wrócę na ponad 900 pkt to konczę.

Ogólnie to gram tragicznie ale pod koniec dnia zacząłem już dość często punktować. Jakoś ok godziny 20 miałem ok 830 pkt, więc finisz na 904pkt to nie taki zły wynik. Teraz kolejny cel to wrócić do poziomu 1000 pkt :)

Czuję że coś ze mnie jeszcze będzie, płacę frycowe prawiczka mario kartowego.

 

Mnie morduje to jak się zatrzymam przy jakiejś batierce, ścianie i niechce skręcić i tak czasami mulę kilka sekund i wyedy jużmaks 8-9 miejsce.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Chyba pierwszy raz w jakiejkolwiek grze liczę na DLC w przyszłości. Kilka nowych tras pod koniec roku byłoby miłą niespodzianką.Przydałyby się też jakieś ogólne leaderboardy, bo albo jestem ślepy,albo takowych nie ma.

@Balon ogarnij drift to nie będziesz kończył zablokowany na przeszkodach.

Odnośnik do komentarza

W pokojach z randomami nie można gadać.Tylko w lobby działa przy prywatnym meczu,Trzeba potestować jak już więcej osób będzie miało,bo żeby gra była bardzo dynamiczna to tak z 6 osób minimum trzeba, 

 

Tak normalnie do tej pory to graliśmy publiczne mecze z randomami(da się dołączyć do friendsa w innym lobby i tak się odnajdowaliśmy).Trochę szkoda,że w czasie wyścigu VC nie działa,bo jednak komentarze mogłyby być niekiedy bezcenne.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Pyknąłem właśnie kilka meczy z Czezkym i balonem (ktoś z forum chyba jeszcze dołączył później): niezły fun. Czezkyego za cholere nie mogłem dogonić (FOREVER SECOND T_T)..

Dostałeś plusa grats za ;)

 

A jaki ty miałeś nick?

 

Czemu nie macie polskich flag? Tak samo Michaelis! Pięknie to wygląda jak biała flaga otwiera rankign wyścigu (Jaczes, Soban) i zamyka (ja) :)

 

 

Co do driftu to wiem, wiem ale w teorii, niestety podczas wyścigu podpalam się i albo skracam go albo coś mnie rozproszy i boom.

 

Co do ramp i skoczni to też wiem ale czasami ominę jak lama.

 

Wychodzi całkowitymbrak doświadczenia w Mario Kart, ścigałkach w ogóle i całkowitym nie graniu onlińe w inne gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...