Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gra jest bardzo,bardzo randomowa i czasem nic nie można poradzić jak jesteś 2 i dostaniesz na ostatnim okrążeniu kosmiczny w(pipi). 

 

Nie wiem czy i ile grales w poprzednie MK, ale jestes w wielkim bledzie. Owszem, gra na poczatku moze sprawiac takie wrazenie. Dostajesz powerup i wykorzystujesz go w ulamku sekundy, nie planujesz trasy, etc.

Zauwaz, ze zawsze sa goscie, ktorzy okupuja wysokie lokaty (w tym wymiatacz, ktory zawsze walczy o 1. miejsce) - za kazdym razem. Jak wiec gra moze byc randomowa? Owszem, czasem zdarzy sie, ze akurat wszyscy zalockuja na tobie swoje bronie i dostaniesz 3 wpyerdole z rzedu (chcialoby sie rozyebac padlet o sciane xD ), ale jest to w 90% konsekwencja kilku mniejszych lub wiekszych (lub jednego naprawde duzego) bledow lub decyzji, ktore podjales (np probowales yoshim zepchnac bowsera ze skarpy - zly pomysl, waga determinuje kto wygra zderzak w zderzak). 

Wymiatacz na pierwszej lokacie nie rzuca muszelki jak tylko ja wylosuje, tylko obserwuje tyl i gdy widzi, ze leci na niego wpyerdol to go za jej pomoca neutralizuje. Chjowy grzybek o ktorym wspomniales pozwala nie tylko rozwinac na moment wielka predkosc, ale przede wszystkim umozliwia skorzystanie z jednego z licznych skrotow (zwroccie uwage na skocznie gdzies gleboko na poboczu - dziwne? ;) i dont think so), odseparowanie sie od peletonu i nadchodzacych pociskow.

Tak samo na rozjazdach - widzisz, ze w lewo bedzie skrecac typ z osemka, to lepiej zrobisz jak szybko odbijesz w prawo niz pojedziesz po pewny wpyerdol.

Itd, itp. Trzeba caly czas miec sie na bacznosci i nie tracic glowy.

IMO gdy np startujecie z ostatniego miejsca, bo akurat sie dolaczyliscie warto czasami poczekac az typy sie wzajemnie wykasuja, a wy wykorzystacie kozackiego power za jedna z ostatnich lokat i w kilka sekund bedziecie rozdawac karty z przodu.

JARAM SIE

 

Balon

bardzo wazne, a wrecz kluczowe jest dobranie postaci i pojazdu pod siebie. Zadna gra wyscigowa nie oferuje tak roznych doznac zwiazanych z prowadzeniem pojazdow - a to dzieki temu, ze to pelna abstrakcja. Nie chce mi sie juz rozpisywac, zaleznosci jest zbyt wiele...

Poza tym musisz poznac trasy i powerupy, ich zastosowanie defensywne i ofensywne.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

May 29th

 

Amazon Best Sellers Rank:

 

Amazon.com - #1

Amazon.jp - #1

Amazon.ca - #1

Amazon.co.uk - #1

Amazon.de - #2(#1 PlayStation Network Card )

Amazon.fr - #2(#1 Watch Dogs)

Amazon.es - #1

Amazon.it - #3(#1 Watch_Dogs PS4 - #2 Watch Dogs PS3)

Odnośnik do komentarza

@Dave

W większości się z tobą zgadzam,ale nie zmienia to faktu,że losowość itemów rzutuje bezpośrednio na losowość gry.Wiele razy mi się zdarzyło,żę jechałem do dupy i nagle na koniec złoty grzybek i przesunięcie o 4 lokaty albo nawet jak przed chwilą graliśmy na tym wulkanie to jechałem za tobą 3/4 okrążenia,ale nic mi nie wypadło co mogłoby pozwolić cię wyprzedzić. Gra nie jest robiona pod pro gejming,ale pod dawanie masy radochy i w tym sprawdza się świetnie niezależnie czy wygrywasz,czy też nie(no dobra przy finiszu na końcu wiadomo,że łezka poleci po policzku i padlet zaliczy crash-test).

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze trzeba o tym pogadac z gosciami, ktorzy w poprzednich marianach maja rank 9999 ;)

Zdefiniuj robione pod pro graming - bf4 ma autoaima, jest manualnie prostszy, randomowy, a jest pro gaming ;]

 

Co do wulkanu to po pierwsze:

1. czulem twoj oddech, ale nie popenilem szczesliwie zadneg kiksa ;)

2. 2 razy wybralem przed meta dluzsza droge, a ty pojechales za mna - moglem przegrac.

Odnośnik do komentarza

Z której strony bf jest pro :) ? CS jest dla przykładu pro tak jak q3,unreal tournament i bijatyki(sf,tekken itp.).Tam każdy ma równe szanse,a tu jak np. damy każdemu tę samą postać i karta to wszystko będzie zależeć od wylosowanych itemów.

Myślę,że jakbym grał kilka godzin z rzędu to bym dostał przysłowiowego (pipi)ca,ale sesje po 30-40 min są w większości wolne on stresu.

Z innej paki, mam nadzieję,że smash też będzie miał tak genialny netcode,bo też może być kolejnym mesjaszem Wii U(jak Nintendo odpowiednio wypromuje Januszom,bo cholera ciężko nie sprzedać walki pikachu vs. mario).

Odnośnik do komentarza

W bijatykach postacie sa podzielone przez graczy na tiery:

S/GOD, High, Mid, mid low, low, etc.

Nie ma sie rownych szans ;] Gracz o tych samych umiejetnosciach grajacy Ska zmiazdzy goscia grajacego lowem.

Ta dyskusja donikad nie prowadzi, zostawny to.

Odnośnik do komentarza

Ja odkąd chodzę do pracy to staram się nie przeginać z późnymi godzinami nocnymi, bo wiem że to się później źle kończy. :P Wczoraj pograłem w MK na singlu z 2 godziny, później w Infamousa Second Son (przechodzę go drugi raz jako dobry i później z miejsca sprzedaję, kupiłem go dość niedawno), a później siup do łóżeczka. :)

 

Póki co MK wymiata. Na razie multi nie odpalam bo muszę się troszkę lepiej zapoznać z grą. Jest to w zasadzie moja pierwsza gra z tej serii jaką kupiłem, więc jestem totalnym nubkiem. Kiedyś co prawda grałem w MK na N64 ale był to salon gier, więc to się nie liczy. :P

 

Wysłane z Tapatalka

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ultima kolejny raz dała dupy.. Mam chyba pecha co do tego sklepu. Dziś premiera gry (przypominam że niektórzy grają od środy), a oni dopiero dziś nadają moją przesyłkę do paczkomatu.. Najszybciej w poniedziałek zagram, cały wolny weekend pójdzie się je.bać..

 

Story of my life. Szkoda im robić negatywną reklamę, ale już kilka razy miałem podobną sytuację. Zmieniłem dostawcę na często polecanego w tym temacie. I gram od wczoraj. 

Odnośnik do komentarza

Tu już nie chodzi o formę wysyłki, ale o czas nadania. Best Play wysłał w środę, Mad Games też, Ultima nie.

Gdyby wczoraj kurier od nich to odebrał (nie mówiąc już o Środzie, gdzie większość sklepów wysłała), to dziś bym grał. Jakbyś Orzeszku ich nie bronił, to w tej sytuacji zawalili..

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ja ich nie bronie, tylko pisze że paczkomaty to najgorsza mozliwa forma dostawy. i nie rozumiem narzekania bo XXX nie ma a YYY ma od środy, to anuluj zamówienie w XXX i kup w YYY, co za problem?

Odnośnik do komentarza

Best Play wysłał w środę

 

Moją nadali wczoraj.

 

 

ja ich nie bronie, tylko pisze że paczkomaty to najgorsza mozliwa forma dostawy.

 

Ja do tej pory nie miałem najmniejszych problemów z paczkomatami, zawsze na drugi dzień od nadania miałem paczkę, czasem wcześniej.

Odnośnik do komentarza

albo ja coś nie kumam albo tutaj http://www.nintendo.pl/mario-kart-8/bonus/ nie ma MH3 i Wonderful 101 :confused:

 

btw Ultima w moim przypadku sie postarala i konsole z MK mialem juz o 13 dostarczone przez kuriera

Edytowane przez jaro
Odnośnik do komentarza

albo ja coś nie kumam albo tutaj http://www.nintendo.pl/mario-kart-8/bonus/ nie ma MH3 i Wonderful 101 :confused:

 

btw Ultima w moim przypadku sie postarala i konsole z MK mialem juz o 13 dostarczone przez kuriera

Rozwijasz listę i jedziesz strzałkami na klawirce w dół,aż trafisz na mh3 i w101

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...