Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze chciałem dopytać o dwie rzeczy:

 

- jak gra się w konwersje tytułów z dużych konsol z dość złożonym sterowaniem, jak np. trylogie Jak & Daxter czy Ratchet & Clank? Bo mam tutaj spore zaległości, które chcę sobie nadrobić (PS3 poszło już jakiś czas temu), więc chętnie ograłbym to na Vicie. Nie ma rzeźni ze sterowaniem?

 

- jak na ekraniku PSV prezentują się gry z PSP (te fajnie wyglądające), np. Daxter, MGS: Portable Ops? Jeśli w danej grze (np. MGS: PW) kamerą operowało się przyciskami geometrycznymi, to na Vicie kamera leci pod drugą gałkę?

Odnośnik do komentarza

To jeszcze chciałem dopytać o dwie rzeczy:

 

- jak gra się w konwersje tytułów z dużych konsol z dość złożonym sterowaniem, jak np. trylogie Jak & Daxter czy Ratchet & Clank? Bo mam tutaj spore zaległości, które chcę sobie nadrobić (PS3 poszło już jakiś czas temu), więc chętnie ograłbym to na Vicie. Nie ma rzeźni ze sterowaniem?

 

- jak na ekraniku PSV prezentują się gry z PSP (te fajnie wyglądające), np. Daxter, MGS: Portable Ops? Jeśli w danej grze (np. MGS: PW) kamerą operowało się przyciskami geometrycznymi, to na Vicie kamera leci pod drugą gałkę?

-Jak słabo, Ratchet spoko, Sly super. Totalny rozrzut, sporo zależało od studia któremu powierzono pracę, nie ma jednoznacznej opinii ale w każdą można zagrać. 

-Tylko Vita OLED(nie bierz LCD), posiada tak wspaniały ekran że wszystko jest bardziej kolorowe i dynamiczne, gry wyglądają lepiej jak na PSP(nie wszystkie bo niekiedy są zbyt ostre) ale szału nie ma.

-W emulatorze możesz sobie przypisywać klawisze.

 

 

EDIT: Jack najlepszy port? xD

 

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza

Nice. Zatem biorę po październikowo-listopadowej nawałnicy. Komuś może się to wydać dziwne, ale jak dla mnie PSV ma w swojej bibliotece naprawdę dużo interesujących pozycji, a co lepsze - mnóstwo zachomikowałem już z Plusa. No i ekosystem PlayStation :trophy_gold:  - niechaj będę i klapkiem.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Ja polecam jeszcze dodawać gry z PS4 Plusowe bo ostatnio np.
-Don't Strave GIANT EDITION  all DLC - możesz ją pobrać jeżeli dodałeś w Plusie na PS4(wyszukaj ręcznie)
-MERCENARY KING(będzie w tym miesiącu jeżeli dodałeś na PS4 wcześniej)
-I wiele więcej przykładów
W ostatnich 3 miesiącach z plusa wpadło mi 11gier na Vite. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli na odwrocie pudełka z grą na PS4 nie ma ikonki "Remote Play", to nie ma szans na taką współpracę tej gry z Vitą? Bo dziwnym wydało mi się, że takiego oznaczenia nie ma w The Walking Dead i The Walking Dead: Season 2 w wersjach na PS4, które dzisiaj do mnie przyszły. A w końcu te gry wyszły też na PSV, więc chyba nie powinno być tutaj najmniejszych problemów?

Odnośnik do komentarza

Czy do zakupów/rejestracji jest konieczna karta kredytowa, czy może być zwykła płatnicza?

karta płatnicza=karta debetowa, karta kredytowa

 

W Polsce na każdą kartę, mówi się kredytowa, bez jakichkolwiek problemów debetowa działa na PSN.

Edytowane przez wiktor96
Odnośnik do komentarza

Starczy spokojnie jeżeli gry głównie w pudlach. Ja mam 16 i do tej pory nie udało mi się zapełnić miejsca. Sporadycznie kupuję coś w pss + kilka gierek z plusa. Największa gra jaką widziałem zajmowała ponad 2gb.

Odnośnik do komentarza

Karta jest przypisana do konsoli - co znaczy ze jak jedną wyjmiesz i 2 włożysz to po restarcie możesz korzystać z zawartości  tej nowej karty - tak jak na PSP.

O żadnym przywracaniu  konsoli do stanu fabrycznego niema mowy. Takie małpie sztuczki są tylko potrzebne  do zmienienia regionu PSN.

Odnośnik do komentarza

[..]ed. a mogę swobodnie wymieniać karty czy jest to jakoś przypisane? Bo brałbym zestaw z killzonem w zestawie z 8gb + 16gb

Jeżeli używasz jednego konta, to możesz karty wymieniać bez problemu. Ja mam podobnie, tylko że mam 4GB kartę, na którą wgrałem sobie Uncharted, a resztę rzeczy trzymam na 16GB.

 

Pamiętaj tylko, że ta wersja pakietu konsoli z KZ, daje kod do ściągnięcia gry z PSS, a nie grę na nośniku. Dlatego dają kartę 8GB, żeby wszedł na niego cały Killzone + patch coś kole 500-600MB. Pozostanie do wykorzystania pewnie coś kole 3-3,5 GB.

W moim przypadku 16GB jest za małe do trzymania wszystkich gier z PS+ jakie bym chciał, dlatego muszę kasować gry z konsoli po przejściu lub przenosić je na PS3.

Odnośnik do komentarza

O żadnym przywracaniu  konsoli do stanu fabrycznego niema mowy. Takie małpie sztuczki są tylko potrzebne  do zmienienia regionu PSN.

Ups, to przepraszam w takim razie za wprowadzenie w błąd. Słyszałem o tym że trzeba przywracać fabryczne, ale widocznie źle zrozumiałem - nie przy zmianie karty tylko przy zmianie konta... ehh człowiek uczy się na błędach...

Odnośnik do komentarza

Muszę skarcić mój bank, Pekao S.A., za niemożność dokonywania zakupów na PSN Store z poziomu konsoli lub PCta. Na infolinii tłumaczono mi, że to jakieś systemy zabezpieczające. Czy jest jakiś sposób inny, niż prepaid PSN, aby ten problem przeskoczyć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...