Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak - miałem już i Vitę + 4GB i Vitę + 8GB i Vitę + 16GB. 4GB to dobre na start, żeby przez pierwszy tydzień móc w jakąś randomową gierkę w ogóle pograć. 8GB jeśli ktoś nie jest Cebulakiem i kupuje gry pudełkowe w zupełności wystarczy, ale żeby potrzymać na karcie więcej niż 3-4 gierki z PS+, wypada kupić 16GB. Mój rekord to ok. 10 gier naraz i taką opcję polecam. 32GB tylko dla ludzi, których głównym sprzętem do grania i cebulowania ma być Vita

Odnośnik do komentarza

po kupnie psv kupiłem folie na przód/tył i... i nigdy ich nie nakleiłem ;/ nie mam też żadnych rys - nie wiem co robicie z tymi konsolami, ze wam się rysują ;/ ba, ja nawet nie trzymam vity w futerale, bo jestem zbyt leniwy żeby ją tam wsadzic (aktualnie ustrojstwo lezy na dreamcast-cie x))

 

*oczywiście na tyle konsolki jest kilka mikro rysek, ale ich nie widze podczas grania więc mam je gdzieś. 

Odnośnik do komentarza

tylko w wybranych pozycjach jak np lbp2, łącznie to chyba z 3 gry wykorzystują. To ogólnie wał sony bo jak udowodnili hakerzy na vicie można odpalić przez remote play KAŻDĄ gre z ps3 i w każdej może robić za pad. Niestety Sony uznało, że będą to wciskać jako bajer do ps4 jako pokaz jej mitycznej mocy

Odnośnik do komentarza

można je ciut podbić graficznie przez filtrowanie dwuliniowe, jest chyba z 5 opcji formatu obrazu(w tym jeden pełny ręczny), można przypisać sterowanie pod analogi vity itp. Całkiem zgrabny jest ten emu psx na vicie. Dostęp do opcji masz przez przytrzymanie kilka sekund palucha na ekranie vity gdy włączona jest gra z psx(choć chyba od jakiegoś patcha też ten dostęp do opcji emu jest w menu gdy przytrzymamy przycisk PS)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...