Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

nie da się, możesz jedynie je ukryć by były niewidoczne gdy ktoś inny ogląda twój profil - tyczy to się wszystkich gier, nie tylko tych co mają 0%(ale progres liczy się mimo to do ogólnego levelu pucharków konta) - opcja była dostępna tylko dla vity ale chyba od jakiegoś softu też dla ps3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

:) rano się z tym męczyłem :) po prostu pojawiła się nowe wersja regulaminu sieci PSN i trzeba ją zaakceptować, a bezpośrednio na vicie się na chwilę obecną nie da. Zaloguj się na swoje konto po przez stronkę internetową, zaakceptuj regulamin i się wyloguj. Potem już po staremu na vicie bedziesz mieć autologowanie 

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jakbyś wszedł do opcji vity i potem do opcji konta psn to tam pisało pod nickiem o tym zaakceptowaniu nowego regulaminu. Nie zmienia to jednak tego, że to totalna głupota Sony i pewnie sporo vitowców będzie z tym mieć dzisiaj ogromny problem

 

btw. od dzisiaj vita i za chwilę ps4 ma możliwość posiadania 2000 znajomych, na ps3 ograniczy się to niestety do wyświetlenia 100 ostatnio dodanych znajomych

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Na pewno lepiej niz na PS3 :sorcerer:.

 

Dziala dobrze, osobiscie nie lubie przegladac internetu na urzadzeniach dotykowych, jednak nie narzekam, jesli chce wejsc na forum czy sprawdzic na goglach jakiegos tipa do gry podczas gry, mozna zrobic to SZYBKO i wygodnie. Jest tez osobna aplikacja na YT ktora rowniez dziala swietnie.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Vita fajna, jako sprzecik dodatkowy do grania, badz dla kogos kto czesto gdzies sie wybiera, ale to wiadomo nie od dzis. Necik dziala fajnie, aczkolwiek wykrzacza mi kilka stron I zdania sa pooddzielane kropkami czasem. Poza tym dziala fajnie I szybciej I wygodniej niz odpowiednik w PS3. Mozna pograc w kilka fajnych gierek, jest Plus no I dojdzie wspolpraca z PS4, a sama konsolke chyba za 500 sie juz w niezlej konfirguracji lyknie. Ogolnie, IMO obecnie juz sie oplaca brac, szczegolnie w swietle nadchodzacych wydarzen I juz calkiem przyjemnej bibliotece (w polowie darmowej z reszta)

Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałem, to Fify na Vite (bez znaczenia która, bo wszystkie są takie same tylko ze zmienionymi składami) są oparte na Fifa 11 z konsol.

Moja ostatnia Fifa na dużą konsolę to 09, więc na Vicie grało mi się dobrze i sporo godzin na nią przeznaczyłem.

 

Tak to wygląda:

 

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

To moze ja sie wypowiem bo mialem niedawno FIFE 13 na PSV. Gralo sie przyjemnie, ale dosyc arcade'owo (Atletico Madryt na najwyzszym poziomie, lalem sredniakow po 6, 7-0, Diego Costa krol strzelcow ok 40 bramek w sezonie itd.) jest to zminiaturyzowana FIFA 12 wlasciwie, bo ani system kolizji, ani nowosci z duzych konsol tu nie ma. Ot, podrasowanie skladow, nowe menu I w sumie pomniejsze (pipi)ki. Do tego online dzialacy stabilnie, ale ludzie dzialajacy debilnie. Z racji tego ze to FIFA + PSV + brak online passa = mamy 95% dzieci, ktore po 2-0 po 15min wychodza z gry. I tak w sumie powodzenia jesli ktos chcialby zagrac ze 100 meczow w calosci. Ogolnie fajna zabawa, jest lekko I przyjemnie, do partyjki w metrze czy w lozku przed spaniem - tak uzytkowalem F13 I bylo mi fajnie, ale jesli ktos sie nastawia na dluzsza sesje zblizona jakoscia do tej ze stacjonarek I ogolnie szuka powazniejszej pilki, to tutaj sie rozczaruje. Rzeklem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...