Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

Grzybiarz, slyszalem ze chcesz sprzedac swoja vite, to ja chetnie od ciebie ja kupie ;P  

Widze ze obnizka ceny na sama konsole juz jest, gdzieniegdzie mozna ja kupic ponizej 800zł ale co z kartami? Karta 32GB dalej kosztuje ~300zł =/ Ceny kart tez mialy spasc ale tego nie widac. Majac ps plus warto kupowac kartę 16GB? Multimediow nie mam zamiaru trzymac na konsolce ale mam zamiar kupic sobie kilka pozycji z psx/psp a majac ps plus napewno pozycji bede mial coraz wiecej i nie zawsze bedzie mi sie chcialo je usuwac i z powrotem sciagac. 

Odnośnik do komentarza

Mi 16GB styka do plusa. Gry kolosy jak Uncharted, czy Mortal - przechodze i kasuje, trzymajac sejwy w chmurze.

Gierki z psxa malo zajmuja, bo sa spakowane do eboota. Bierz 16GB a za reszte kup jakis pokrowiec:).

Swojej vity nie sprzedaje, bo mi sie nie opyla sprzedawac 3x taniej, niz kupilem.

Spiraca kompletnie, to sobie zostawie jako mocna, przenosna, maszyne do emulacji z fizycznymi przyciskami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra jeszcze jedna sprawa. Mam zakupione na PS3 klasyki z PSX'a. Czy bede mogl je odpalic na Vicie? Rozumiem ze bede mogl je sciagnac z sklepu psstore jak znajde je na liscie download? Wiec odpalenie gier z psx'a ktore nabylem na innym koncie to nie bede mogl ich jakos przetransferowac do Vity? 

Konto z ktorego zakupiles gry na PSX musi byc na Vicie a na niej moze byc tylko JEDNO konto, nie wiecej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, czy jest możliwość ściągania przy uśpionej konsolce ? Bo ciagle jej wybudzenie jest trochę słabe
I moze ktoś mi wytłumaczyć jak działa auto update save'wow w vicie ? Wystarczy ze mam w opcjach ustawiony auto update czy rownież w każdej grze z osobna muszę to ustawić ? sa jakies ustalone godziny w ktorych sie ten auto update robi ?

 

a i jeszcze jedno, czy jak przegladam moja download list na vicie jest opcja zeby wyswietlaly mi sie tylko gry z vity ? bo tak jak jest teraz czyli ps3/vita jest troche uciazliwe 

 

to chyba tyle

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tak, na kompie je dodajesz do listy pobierania, a na PS3 wchodzisz w listę pobranych i tam będą te tytuły.

Ale uważaj, bo w zupełności starczą Ci gry dawane na bieżąco. Mając nagle dostęp do 20 gier, w żadną nie zagrasz "dogłębnie" :).

Jestem w podobnej sytuacji jak kolega wyżej. Kupuję w poniedziałek Vitę i od dzisiaj mam subskrypcję na miesiąc na próbę. Chcę zaklepać wszystkie gry ale przy niektórych pojawia się komunikat "Nie kwalifikujesz się do zakupu lub pobrania tego materiału" - dodałem do koszyka xcoma ale singiel z Uncharted nie wchodzi a na Vitę przykładowo Złota Otchałń weszła do koszyka ale nie mogę dodać Jak and Dexter.

 

Coś robię źle?

 

Drugie pytanie to czy żeby te gry były dostępne przez cały okres subskrypcji wystrczy dodać je do listy elementów do pobrania (zaraz po "zakupie") czy trzeba też dodać do kolejki pobierania?

 

Dzieki

 

 

EDIT:

Problem dodawania nowych elementów rozwiązało wylogowanie się i ponowne zalogowanie. Proszę więc tylko o odpowiedź na drugą część posta.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

A jest jakaś lista wszystkich gier i czasu, do kiedy można pobrać?

Jak wyrzucę z karty to już nie pobiorę?

Sprawdzaj sobie posty na oficjalnym blogu PS EU. Tam zawsze jest napisane co i do kiedy będzie obowiązywać (ewentualnie na ppe wrzucaja aktualna oferte z datami). Jezeli dodałeś cos do listy pobierania chociaz raz to potem możesz kasowac i ściągać do woli (a dokładniej do momentu aż nie skonczy Ci się abonament).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Kupuje używaną Vitę z gierkami na karcie.

Czy jak usunę profil i utworzę własny, to nadal będę mógł grać w te gry?

Za ile bierzesz?

Pytam z ciekawości bo sam wystawiłem swój model + 16 GB + pokrowiec  i 0 gier  :)

 

W trakcie licytacji(ale nie dam więcej jak 500zł).

 

Może mi ktoś napisać(ew. dać link) do kiedy można pobrać aktualne gry z Plusa na Vitke?

Bo można ewentualnie założyć nowy profil na komputerze i pobrać z poziomu strony, prawda?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...