Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

 

mam do Was prośbę o pomoc - robię ciche podejście aby w ramach kupna PS4 kupić jeszcze Vitę (powiem żonie po fakcie) i teraz pytanie - czy są różne wersje i która najfajowniejsza? Pytam bo przy opisach często jest wersja OLED - jest wersja NIE-OLED w ogóle? Chcę kupić używkę - jest tego naprawdę sporo nawet tutaj u nas na forum i będę wdzięczny jeżeli napiszecie w trzech słowach czy jest coś na to powinienem zwrócić uwagę. 

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza

Witaj, również podobnie jak Ty kupuję PS4, a wczoraj zakupiłe Vitę (według mnie idealny duet). Żony nie mam więc się tłumaczyć nie musiałem ;)

Tak czy inaczej. Są wersje starsze OLED i nowsze LCD - te nowsze wbrew pozorom są gorsze. Ale generalnie jak chcesz kupić używkę to raczej nie ma szans na zakup nowszej wersji (ale różnie bywa).

O czym jeszcze pamiętać? O karcie pamięci. Pewnie kupujesz Vitę do gier z PS+ - więc z tego co zdążyłem się zorientować tutaj na forum - celuj w wersje minimum 8GB, a najlepiej 16GB (tutaj do dyspozycji masz 14GB zatem w wersji 8GB będzie to pewnie coś koło 6-7 - może być mało).

Więc jeśli szukasz fajnego zestawu - to szukaj najlepiej z kartą 16GB bo ona - gdybyś chciał dokupować później - kosztuje ponad 100zł.

 

PS. generalnie wtrącę tutaj swoje pytanie - posiadacze Vity - jakie akcesoria polecacie? Jakieś folie na ekran, gripy - coś jest wartego uwagi?

Edytowane przez grykom
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja używam folii hori na przód i tył oraz pokrowca big ben kupionego w mm i jestem zadowolony. Poza tym żadnych gripów etc bo vita świetnie leży w dłoni :)

 

a i używki za 500 zł to na pewno nie te najnowsze lcd tylko oledy. Pamiętaj że wersje lcd to świeża sprawa i starszych niż 3 miesiące nie znajdziesz :)

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wiesz może jak odróżnić Vitę OLED od LCD? na serwisach aukcyjnych tego jest mnóstwo, konsolki z kartą pamięci i jakąś tam grą chodzą po 500zł... mam pytać sprzedawców, czy też można to jakoś rozróżnić?

http://obywatelhd.pl/wp-content/uploads/2013/09/PlayStation-vita-OLED-VS-LCD-2.jpg

Ten u góry to OLED, niżej to LCD. Nie wiem nawet czy można te LCD już u nas kupić :) A różnicą jest z tego co widzę ramka - LCD ma ją całą czarną.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...