Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, ładnie na szybko wypuścili info dwa miechy do przodu, myślą, że zmniejszy się na nich hejt w sieci ? No nie wiem, czy roczne opóźnienie w demie drive club, gry crapy, działanie usługi poniżej wszelkiego poziomu, oraz danie 4 godzinnego DLC do Infamousa, zmaże te plamy jakie daje sony od startu ps4 do teraz. Injustice mnie nie jara kompletnie. Czekam dalej, na coś ciekawszego.

wypuścili do przodu bo dużej grupie osób kończy sie abonament na plusa (mija rok od premiery) myślę że to jest powód.

Odnośnik do komentarza

Panowie kończy mi się abonament i mam pytanko. Od czasów ps3 korzystam z konta uk (jedyna wtedy opcja) no i do tej pory je mam na ps4, korzystam ze stronki game.co.uk. Gdzie ostatnio doładowałem konto w funtach i kupiłem roczną subskrypcje, macie może namiar na inne serwisy o lepszej ofercie? Bo widzę, że w złotówkach można już wyrwać za 160zł ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hej

jak przedłużyć subskrypcję ps plus bez podawania danych karty kredytowej? Mam środki w portfelu psn ale nie posiadam karty kredytowej. Jak wybieram opcję przedłużenia na miesiąc to pokazuje mi się informacja ze muszę podac dane karty. Do dziś mam ps plus od jutra go wyłączą. Dodam ze opcje automatycznego przedluzania mam ustawioną na "nie".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...