Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dlatego polecam nie kupować od razu 12 miesięcznej subskrypcji, bo niby taniej, ale jakość usług sieciowych (TRAGICZNA prędkość pobierania, problemy z czatem, konserwacje, mulenie sklepiku na PS VITA) jest tak niska,a ja akurat nie mam w co grać online od dwóch miesięcy, że płacenie SONY za nic (mam PS4 od grudnia, a nie zagrałem chyba w żadną grę z PS+ na tej konsoli) to bardzo iluzoryczna oszczędność. I tak większość tych gierek ściągniecie, odpalicie na 10-30 minut i już nigdy do nich nie wrócicie. SONY widzi, że większość i tak wykupuje 12 miesięczne subskrypcje, to po co ma coś poprawiać, skoro klient z góry się zgadza brać co mu rzucą.

Odnośnik do komentarza

A ten Geometry Wars na Vitę się sprawdzi? Bo podobno gierka spoko i mega skillowa.

Całą resztę mam w pupie.

 

sprawdzi się, jestem po paru planszach i gra się świetnie <3 60 klatek, natywna rozdzielczosc, rezponsywne sterowanie, cud miód <3 I pomyśleć, że parę lat temu jarałem się geometry wars galaxies na DSa. ta gra przy GW3Evolved wygląda jak twór 5 latka :D (chociaż grywalność na takim samym poziomie)

Odnośnik do komentarza

Po 5 latach , w tym miesiącu nie przedłużę PS+. OD wielu wielu miesięcy nie dostałem tytułu który by mnie realnie interesował (na PS4 , ZODYN)

 

A ze online tez nie gram ostatnio, to poczekam pare miesiecy na jakas zmiane w ofercie SONY. Jak sie pojawi jakis fajny tytuł to sobie dokupie abonament

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Wbrew powszechnej opinii mi oferta PS+ odpowiada (PS4). Mam od ponad roku i tylko w sumie dwa miesiące mnie zawiodły. Gry po prostu mi nie spasowały. Obecnie Rocket League wyśmienite dla multi, Styx'a jeszcze nie próbowałem. #mytwocents

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Lara Croft and The Temple of Osiris - PS4

Limbo - PS4

GoW: Ascension - PS3

Stealth Inc 2 - PS4, PS3, PSV

Sound Shapes - PS4, PS3, PSV

Castlestorm - PS3, PSV

 

http://blog.eu.playstation.com/2015/07/29/playstation-plus-in-august-lara-croft-god-of-war-stealth-inc-2-more/

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Pierwsza izometryczna lara bylo spoko wiez ozyrys na propsie. GoW:A tez robi ale to juz sobie kupilem do kolekcji wiec odpada. Limbo przereklamowana gra, dobrze ze dali bo sie ludzie przekonaja sami. Dwoch pozostalych nie kojarze. Na pewno lepszy plus niz dwa poprzednie, nawet razem wziete.

Odnośnik do komentarza

Ojoj w końcu włączę PS3, zayebiście się cieszę z Ascension :banderas:

 

Do tego trzy łatwe platynki w Sound Shapes wpadną, ponoć niezła gierka to jest, więc czemu by nie wbić. No i Lara mnie cieszy, grałem chyba kiedyś w demko tej gry, albo poprzedniej części i całkiem fajnie było. Limbo i Stealth grałem na vicie i sutków mi nie urwało. Castlestorm nie znam, ale obadam sobie w wolnej chwili w pracy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...