Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

No kiedyś ja też wolałem kupować miesięcznego golda niż kupić od razu na rok. Nie wiem czemu mimo, że na rok było bardziej opłacalne. Ot tak po prostu i tyle. :D

Teraz już wolę kupić na rok. 


 

1 month : same price ( 6,99€ )

 
3 months : 14.99€ => 19.99€
 
one year : same price ( 49,99€ )
 
i just got the email.
 
damn Sony...

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1091679

 

Takie coś znalazłem. ;p

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak, np. jesteś uczniem/studentem i żyjesz z "dotacji" rodziców bo jeszcze nie masz jakiejś stałej pracy, to łatwiej wysupłać te kilkadziesiąt zł co 3 miechy niż ~170 zł naraz w przypadku PS+ na rok.  To samo w sumie dotyczy ludzi którzy mają robotę, ale zarabiają mało.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Z tego samego tematu:

 

Your PlayStation®Plus renewal price is due to increase 

 
The price of your PlayStation Plus subscription is going to increase. On 01/09/2015 the price of a 3 month subscription will rise from £11.99 to £14.99. The price of an annual subscription will remain the same.
 
If your PlayStation Plus account is set to renew automatically you don’t need to do anything. You won’t begin paying the new rate immediately on 01/09/2015; instead you will start paying the new price from your first renewal date after 01/09/2015.
You can find instructions on how to check your renewal date, how to manage automatic wallet funding and how to add/delete a credit or debit card in the links below. 
 
Check your renewal date
 
Manage automatic wallet funding
 
Add or delete a credit or debit card
 
If you'd like to cancel automatic renewal, follow the link below, click on the subscription you want to cancel and choose "cancel automatic renewal." You will retain your membership benefits until the end of the current billing period.
 
Cancel Automatic Renewal

Także trochę słabo. 

Odnośnik do komentarza

ja już nie przedłużam mam do listopada ale potem nie widzę sensu może jak uncharted wyjdzie i bęzie miało dobre multi .  No i jak dark souls 3 wyjdzie to do multi będę potrzebować. Tak tylko w singlu Until Dawn, MGS5, Fallout 4, Mad max, Just Cause 3. Fife z powodu ea access przenoszę na x'sa a Battlefronta chyba na pc będę ogrywał zobaczę w okolicy premiery jak graficznie na konsolach stoi.

Odnośnik do komentarza

sporo ludzi kupowało 3 miesięczne abonamenty żeby zobaczyć jak działa ta usługa i potem przestawało płacić, albo kupowało na premierę jednej gry do online, w którą chcieli grać, tak jak ja. A teraz nie będzie się to opłacać. Oni myślą, że wykupię więc na rok, a tu się mylą, bo nie wykupię wcale, za 78 zł nie będę grał w nową fifę 3 miesiące, bo tyle mniej więcej w każdą część gram i się wrukwiał, że albo skopali tą część, albo online, albo serwery.

Odnośnik do komentarza

Raczej nic się nie zmieni. Ludzie musza płacić za online. Na PS3 i Vicie chodziło tylko o gry to się w końcu zaczeli starać. We wrześniu premiera fify i kilka mln brytyjczyków kupi abonament tylko po to zeby pograć po sieci. Sony przez dominację już nic się nie chce. Tylko zwiekszona sprzedaż Xboxa moze ich zmotywować do działania i polepszenia oferty growej plusa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

o co własciwie chodzi w Sound SHapes z plusa?

chodzisz kropką i zbierasz inne kropki i tak całą gre?

 

z indi ten Limbo jeszcze daje rade, taka lekka przyjemna, gdy jest sie zmęczonym

chodzi o to, że można wyebać trzy platyny mając jedną grę + w chooy dzbanków z DLC. Coś pięknego. 

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

o co własciwie chodzi w Sound SHapes z plusa?

chodzisz kropką i zbierasz inne kropki i tak całą gre?

 

z indi ten Limbo jeszcze daje rade, taka lekka przyjemna, gdy jest sie zmęczonym

chodzi o to, że można wyebać trzy platyny mając jedną grę + w chooy dzbanków z DLC. Coś pięknego. 

 

 

hahaha :D

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...