Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem regularnym użytkownikiem forum ale wszedłem na nową społeczność PSX Extreme na PS4 firmware 3.0 i widzę narzekania na nowe gry w Plusie, więc postanowiłem sprawdzić jak tu się ma sytuacja... i widzę, że jest podobnie :) Naprawdę narzekacie na SMB i Broken Age? Super hardkorowa, wymagająca, frustrująca platformówka i jedna z najlepszych przygodówek ostatnich lat? Niech mi starzy bywalcy powiedzą czy jest sens strzępić tutaj język ale proszę was :) Spodziewacie się GTA 5 i TLoU co miesiąc? Znając życie większość osób tytuły AAA kupuje szybko po premierze, jak jesteście fanami, jak wspomniał Wesker post wyżej. Nie ma chyba nic lepszego jak szansa poszerzenia horyzontów grając w ciekawe tytuły spoza własnej strefy komfortu.

 

Dwa tytuły, które powinny trafić do szerokiego spektrum graczy. SMB dla szybkich, wariackich i BA dla tych, którym tęskno za starymi Monkey Island czy Broken Sword, lubiącymi sobie pogłówkować. Polecam przy tym dokument Double Fine Adventure, dostępny za darmo na YouTube, opowiadający o tworzeniu Broken Age. Świetna edukacja 'od kuchni' jak wygląda tworzenie gier w stosunkowo małym studiu. Dla wszystkich, którzy traktują granie jak coś więcej niż nabijanie fragów w CoD i którzy chcą się czegoś więcej dowiedzieć o tym przemyśle. 

 

Ja jestem z obu gier bardzo w tym miesiącu zadowolony, mimo iż BA kupiłem w dniu premiery. W SMB będę ciął godzinami, jak w The Binding of Isaac, czekając na Serca z Kamienia i Fallout 4 w listopadzie.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Znając życie większość osób tytuły AAA kupuje szybko po premierze, jak jesteście fanami, jak wspomniał Wesker post wyżej. Nie ma chyba nic lepszego jak szansa poszerzenia horyzontów grając w ciekawe tytuły spoza własnej strefy komfortu..

To zdanie winno podsumować sytuację, pięknie ujęte. Serio nie rozumiem płaczków, którzy pragną AC Black Flag, kurna gra, która chodzi za 50zł, którą fani assassynów ograli chwilę po premierze PS4 (ja też), uważam, że tego typu indyki (często głebsze niżeli aaa) to dobry pomysł. Sam wiem po sobie, że raczej nie kupiłbym ich sam w ps store a takto mam możliwiość ogrania świetnych gier. Kurde ile fajnych i maks grywalnych tytułów ograłem na Vicie, tyle godzin-guacamelle :) na PS4 może i mniej (chociaz either one i vandal hearts kozak) i jeszcze ps3 i kilka świetnych cyfrówek (unfinshed swan, rain, puppeteer itd). Podsumowując jestem zadowolony, że żadną z gier w plusie jeszcze nie miałem okazji ograć bo mam 6 tytułów :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie tam najwięcej znawców, zobaczą fotki, jakieś nazwy gdzie brakuje coda, assassyna i płacz że szit a nie wjedzie jeden z drugim noob choćby na google i poczyta o tych grach. Ostatnio sound shapes zrobił na mnie wrażenie, do tego stopnia, że zrobiłem dwie platyny, na ps4 i vicie, kolega do mnie przyszedł (pozdro Nemesis) i stwierdził, że g.wno i w co ja w ogóle gram :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hmm bo dzis widzialem w auchanie zdrapki za 69zl ale nie kupilem (2 dni temu jak zadawalem to pytanie bylem w empiku i kiosku ze zdrapkami ale nie bylo zadnych do ps+ a jedynie zdrapki z kasą. Myslalem ze juz wycofali ale najwyrazniej nie. Po prostu ludzie wykupują)

 

Tak czy siak zdrapke plusa pewnie oleje. Ale kupilem zdrapke na 200zl i sie teraz zastanawiam czy brac plusa na 3 miechy czy odrazu na rok za 195zl. Niby sporo ale w przeliczeniu na miesiac roczna znaczniej bardziej opłacalna. Tylko ze tak rozważam czy ją w ogole wykorzystam sensownie. Chce kupic plusa dla mgs online i zapewne w niego pogram z miesiąc moze troche dłużej. Wiec na niego wystarczy mi trzy miesięczna subskrypcja. Potem pewnie pogram w f4 ktory nie wymaga online. Tak samo dlc do wiedzmina. Jedyna gra oprocz mgo w ktorej sie również przyda plus to bloodborn ktorego pewnie kupie pod koniec roku.

 

co do dalszych planów to wlasnie nie są sprecyzowane ale jest mocno wątpliwe zebym regularnie gral w gry majace online.. widze to nawet po obecnym roku. Nie grałem zbyt dużo i regularnie (w wakacje to ani razu nie odpalilem konsoli).

Dlatego mimo ze roczny abonament wychodzi taniej w przeliczeniu na miesiąc to obawiam sie ze 70% tego czasu bedzie leżał i sie marnowal bo nie bede gral w nic z online.. hmmm

 

ps darmowe gierki z plusa raczej nie sa dla mnie podniecające wiec nie biore ich zbytnio pod uwage w tych rozważaniach

Odnośnik do komentarza

Jeśli niektóre z gier w PS+ są poniżej 75 na Metacriticu, to coś tu na serio nie gra.

Lubię indyki, no ale kto nie ograł Super Meat Boya? To jeden z najsłynniejszych indyków. Inna sprawa, że jest premiera na PS4 i Vicie, więc niech im będzie.

Niech dadzą coś niedocenianego, ale nie indyka i wszyscy będą zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie jak to jest z tym  ps plusem, czy są kody które tylko służą do przedłużenia członkostwa czy są też takie które wymagają założenia zupełnie nowego konta i czy można dzielić się Plusem z innymi kontami na tej samej konsoli tak jak można robić to na XBOXie ? Czyli jedno konto ma GOLDA ale działa na wszystkich. 

 

Z góry dziękuje za ODP.

Odnośnik do komentarza

Kody na allegro czy w sklepach na 3 i 12 miesięcy działają jak przedłużenie bądź nowa subskrypcja i nie wymagają osobnego konta. Kody 1 miesięczne dostępne na allegro wymagają założenia nowego konta - to są po prostu triale - na jednym koncie można mięć tylko raz triala (więc jeśli wcześniej miałeś np. triala na 14 dni albo aktywnego plusa to też nie zadziała). W PSS za to są opcje 1, 3 i 12 miesięcy - tutaj też to działa jak przedłużenie bądź aktywacja nowej subskrypcji i nie wymaga nowych kont.

 

Tak - jeśli konto z PS+ jest ustawione jako główne działa na pozostałych na tej samej konsoli (gry i online). Nie działają zniżki, chmura etc.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...