Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Zaprzestałem kupować plusa jakieś kilkanaście miesięcy temu.

Przeglądam natomiast co miesiąc do oferuje to PS plus i dla mnei jest to coś niepojętego.

 

Oferują gry które mogły zachwycać w czasach commodore C64 lub Atari, no dobra aby nie przesadzać w czasach pentium 100 i 486 ;)

Obecnie juz lepszy gry sa na smartfonach niz to co oferuje usluga Ps plus.

 

Granie on line to tez inna bajka. Poczatkowo zapewniali ze abonament na granie bedzie sie wiazal z jakimis adminami na serwerach ktorzy beda czuwac nad tym co asie dzieje w sieci.

Tymczasem od czasu ps3 nie zmienilo sie NIC. Ale aby grac trzeba placić.

To moje 3 grosze odnosie nic nie wartego ps plus z wiecznymi konserwacjami i awariami i slamazarnym dzialaniem podstawowych funkcji typu przegladanie profilu czy wysylanie wiadomosc (swego czasu)

Odnośnik do komentarza

Oferują gry które mogły zachwycać w czasach commodore C64 lub Atari, no dobra aby nie przesadzać w czasach pentium 100 i 486 ;)

Obecnie juz lepszy gry sa na smartfonach niz to co oferuje usluga Ps plus.

 

Gdy czytam coś takiego, to od razu zapala mi się czerwona lampka co do użytkownika. 

Odnośnik do komentarza

:DDDDDDD 

 

chociażby pierwszy epizod king questa, grim fandango, walking dead 2, super meat boy, broken age, super time force ultra, stealth inc 2, limbo, guacamelee, valiant hearts, olliolli2, transistor, outlast etc etc 

 

geez 

Odnośnik do komentarza

Czy to normalne, że po skończeniu się plusa gry znikneły z listy pobierania/historii zakupów, które pobrałem w ramach abonamentu? Te z ostatnich 2-3 miesięcy(FEZ itp) są na liście

 

Edit:

 

Dobra, jest ok, wpisałem kod na 1 dzień plusa i pojawiły sie wszystkie tytuły

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...