Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie o co może chodzić z brakiem możliwości zweryfikowania licencji po ściągnięciu gier z plusa? Mam plusa do czerwca, co miesiąc ściągam normalnie gry a w tym miesiącu po ściągnięciu mam na wszystkich grach kłódki i wyskakuje komunikat z pierwszego zdania. WTF? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tragedia, nie wiem czemu nie dadzą jakichś normalnych pudełkowych/dużych tytułów, nawet starszych (jakiś Black Flag czy coś starego innego). 

 

Black Flag ma fajny klimat ale traumatyczne sterowanie głównym bohaterem. Dlaczego nie ma gier AA w plusie? Może dlatego że sony musiałoby zapłacić dla wydawcy takiej gry więcej kasy niż płacą małym developerom za ich Indyki. 

 

W zasadzie to nie wiem, wisi mi już ten plus ale podoba mi się tylko to że gry na Vitę ratują tego trupa przed sprzedażą. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie dają AAA, bo wychodzą z logicznego założenia, że jak komuś zależało na dużym tytule to go kupił. Dla dobra graczy serwują tytuły, których normalnie byś nie nabył.

 

Przestaję narzekać :D Ale nie sprecyzowałem, chodzi mi głównie o kolosalną jak dla mnie różnicę między ofertą PS+ na PS4, a na PS3 czy Vitę. Tam są normalnie gry AA i Sony nie narzeka że drogo. Przecież PS+ za darmo nie jest więc takie tłumaczenie jest do dupy.

Edytowane przez Nitro619
Odnośnik do komentarza

#wheretheFrajersAre powinno byc na tym trailerze. Fajnie, ze daja takie mniej znane gierki ale cos duzego tez mogliby w koncu dac. Microsoft to dopiero szykuje ofertę. No nic chociaż tego Super Stardusta sprawdzę.

Drugi miesiac masz plusa i ciągle narzekasz, ograj gierki najpierw a potem koment ;) duże gierki i tak się kupuje a niektórych indyków w życiu byś nie kupił a czasem pojawiają się perły jak guacamelle, isaaac, meat boy, eather one, helldivers, miami, apotheon ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...