Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź, co do gry, jak najbardziej udany miesiąc psplus w postaci Helldivers (dużo lepsze od Gauntlet, która też dali i ta sama firma, ale nie ma aż takiego kopa). Bardzo duży feeling z broni, fajny coop z randomami, ogólnie aż chce się grać, a odstawiłem na bok grę Śródziemie i póki co porywa mnie właśnie ten Helldivers  :good2:

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Chcę wypróbować 14 dniową wersje PS Plus za free. Powprowadzałem dane, pomyślnie dodałem kartę, a jednak wyskakuje taki error: "Nie kwalifikujesz się do pobrania tego materiału [...]".

 

Any ideas?

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

No to konto jest zupełnie nowe, nowo założone i właśnie sprawdzam i wypier... błąd, że się nie kwalifikuję do pobrania materiału :) Pal licho, i tak prędzej czy później trzeba to będzie wykupić.

Odnośnik do komentarza

Może za dużo narzekam, ale to są fakty. Właśnie wprowadzałem kod do darmowego miesięcznego PlayStation Plus który dostałem z konsolą. Okazało się, że muszę mieć kartę, którą się płaci przez internet. Ja takiej karty nie mam i nie mogę skorzystać z PlayStation Plus. "Fajnie", nie ? Czy to jest uczciwe ze strony Sony ? Nie jestem na siłę przeciwko PS4. Chciałem sobie po prostu pograć.

Odnośnik do komentarza

Może za dużo narzekam, ale to są fakty. Właśnie wprowadzałem kod do darmowego miesięcznego PlayStation Plus który dostałem z konsolą. Okazało się, że muszę mieć kartę, którą się płaci przez internet. Ja takiej karty nie mam i nie mogę skorzystać z PlayStation Plus. "Fajnie", nie ? Czy to jest uczciwe ze strony Sony ? Nie jestem na siłę przeciwko PS4. Chciałem sobie po prostu pograć.

 

Bez karty byłyby cyrki, każdy zakladałby nowe konta, by pograć w gry z Plusa, online. A tak jakiś sposób ukrócenia tego procederu jest i jakoś działa/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...