Skocz do zawartości

The Crew


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ogrywam i.. Uwielbiam doczytujące sie tekstury w czasie jazdy. Myślałem, że przesadzaja, że nie może być źle, a jednak jest słabo. Jakby popracować nad niektorymi elemenyami to bylby hit ale na ten moment.. No cóż, wiadomo na co można poczekać w ps+ :D

Najśmieszniejsze jest to że podczas poprzedniej bety noczytywanie nie miało miejsca :).

Odnośnik do komentarza

 

 

Świetne jest to, jak podczas tuningu można popatrzeć na pracujące elementy pod karoserią. Ja tam biorę grę na premierę. A Wy nadal stawiajcie grafikę na pierwszym miejscu i miejcie wywalone na miodność i fun jaki płynie z tej gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem jakies 2-3 godzinki. największy plus to teren. USA, Miami, L.A., Chicago, Detroit itp. Super sprawa móc walnąć wycieczkę z wschodniego do zachodniego wybrzeża lub odwrotnie. Do tego tuning, rozbierane auto niczym Transformers :) nie jaka jest liczba samochodów w grze ale myślę, że nie mała. Grafika faktycznie słaba, to co prawda beta i może będzie trochęwyglądać lepiej ale jak na razie na XO wygląda może ciut lepiej niż np. GTA V na X360... ale to da się przeżyć, tylko największy minus dla mnie to... model jazdy. Dziwny, kamera poruszająca się wszędzie za autem (każdy zakręt, wyskok itp) niczym w GTA IV, dla mnie to największy minus, który sprawia, że na pewno na premiere nie sięgnę po grę. Szkoda troche bo pomysł super, jakby był model jazdy Forzy (marzenie) czy nawet NFS Rivals byłoby dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza

No to ja Was podziwiam. Ja Wam grafika odpowiada to w sumie ta gra mogłaby wyjść na SNES-ie albo góra PS2. Jak na betę bardzo słabo, oczywiście o GRAFIKĘ chodzi. Tu nawet fury wyglądają tak sobie. Model jazdy całkiem całkiem ale "lag" w kierownicy może przeszkadzać.

Aha miodność i fun to może i płynie ale nie z tej bety. 2-3 h i nuda jak w kosmicznej przestrzeni.

Chyba odkryłem problem UBI- Oni nie mają jeszcze devkitów nowych konsol i trzaskają to wszystko na starym pececie ;)

PS. Jakby to wyglądało tak jak na cut scenkach uwierzyłbym w potencjał a tak trolololo z tym na drzewo. 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

No to ja Was podziwiam. Ja Wam grafika odpowiada to w sumie ta gra mogłaby wyjść na SNES-ie albo góra PS2. Jak na betę bardzo słabo, oczywiście o GRAFIKĘ chodzi. Tu nawet fury wyglądają tak sobie. Model jazdy całkiem całkiem ale "lag" w kierownicy może przeszkadzać.

Aha miodność i fun to może i płynie ale nie z tej bety. 2-3 h i nuda jak w kosmicznej przestrzeni.

Chyba odkryłem problem UBI- Oni nie mają jeszcze devkitów nowych konsol i trzaskają to wszystko na starym pececie ;)

PS. Jakby to wyglądało tak jak na cut scenkach uwierzyłbym w potencjał a tak trolololo z tym na drzewo. 

 

 

No mi osobiście grafika nie pasuje i to bardzo, ale ta gra ma jedną zaletę, której nie ma żadna inna gra. Ma olbrzymią mapę po której możesz jeździć. Calutkie zminimalizowane Stany Zjednoczone, a to mi daje ogromny fun. Obejrzysz sobie jakiś film z USA i po seansie możesz odpalić grę i tam pojechać. Las Vegas, Los Angeles, San Francisco Nowy Jork, Detroit, Chicago, Miami (pipi)a, pustynia w Nevadzie, Góry Skaliste, Góry Kaskadowe, rzeka Colorado, wielki kanion, Mississipi, Nowy Orlean, Dallas, Zatoka Meksykańska, Floryda, Niagara, Michigan, Salt Lake City i tysiące innych rzeczy, które mogę zobaczyć w książkach, internecie, filmach itp., a teraz mogę mieć to wszystko w jednej grze (pipi)a. Chuyowa grafika i średni gameplay, ale mam to w (pipi)e, bo teraz marzę jedynie o tym, żeby w wolne dni na święta zamknąć się w domu i pozwiedzać yebitne Stany.

 

Strasznie cieszy mnie, że taka gra powstaje i mam nadzieję, że pomysł się przyjmie, bo cudownie byłoby zagrać pod koniec generacji w grę z jeszcze większą mapą do zwiedzania, która równocześnie nie będzie graficznym :poo: obesranym.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Tylko szkoda, ze kazda ulica wyglada tak samo slabo! Jezu ta gra nie ma totalnie nic - ani modelu jazdy, ani fajnego gameplay'u, graficznie wyglada, jakby wycieli samochody z Watch Dogs i obnizyli jakosc.

Most Wanted z PS3 zjada ta gre na sniadanie, a co dopiero porownac ja do Forzy Horizon z 360tki!

Calosc prezentuje sie tak jakby tworcy stwierdzili, ze w zasadzie nic nie jest wazne - dajmy mape stanow zjednoczonych, gimbusy kupia !

Usuniete...

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja rozumiem że każdy ma swój gust i każdemu podoba się co innego ale oFi powiedz proszę, że tego posta pisał twój pies z avatara?

to nie ma żadnego stylu jeżdżenia, next genowa oprawa może by była gdybyś to napisał jakieś 15 lat temu. jedyne co łączy to coś z TDU to otwarty spory świat.

ta gra jedynie dobrze wypada na filmikach. w rzeczywistości to jest kupa śmiechu i politowania. nie wiem ile grałeś u kumpla, i w co dokładnie grałeś, ale serio to musiało być coś innego skoro dobrze się o tym wypowiadasz.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie gram w Midnight club los angeles i widzę różnice kolosalną graficznie między tymi dwoma grami. Nie rozumiem co wam nie pasuje w tym the crew. Jak dla mnie bardzo przyjemnie się jeździ (ograłem wszystkie nfsy na ps3 i wszystkie były crapami, sry). Moim faworytem do dzisiaj jest dirt 2 jeśli chodzi o miodne ścigałki. Gran turismo niestety to kupa (staneli w miejscu na numerze 4), forza jest bardzo dobra ale to xbox exlusive a driveclub to tragedia jak dla mnie. 

Mój pies wybrał by The Crew   :newell:

Ech....spociłem się

Odnośnik do komentarza

pograłem godzinkę, co jest fajnego w the crew ?  że to taka stara szkoła, graficznie to coś koło poziomu burnout paradise (-/+) a model jazdy/fizyka zalatuje mi czasami psx/ps2, serio. Kilka niezłych kawałków do posłuchania, tuning, fajnie zrobiona mapa i jest ogromna.

 

na minus cała reszta i to samo co w plusach:

- model/jazdy fizyka, już sam początek bety i te wyskoki samochodem albo kolizje to jedno wielkie xD

- oprawa graficznie ogromne ząbki, nawet na poprzedniej generacji tak nie waliło po oczach, sterylne i na jedno kopyto zrobione otoczenie

- nuda

- gra bez własnej tożsamości 

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...