Skocz do zawartości

The Crew


Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowa wartość limitki wg psn:

-Crew Credit Bonus Pack 1

-MINI COOPER S 2010 - Street Edition Pack

 

Z tego co poczytałem niektórzy do fizycznego nośnika dostawali kody, niektórzy nie (mój znajomy). Od psn nic narazie mi nie przyszło aczkolwiek jest to gdzieś tam zapisane w historii zakupów, że faktycznie była to limitka bo dwa powyższe bonusy są osobno wyszczególnione przy zakupionym tytule.

 

Z poziomu konsoli nie jestem w stanie tego znaleźć.

Link do tematu gdzie toczy się dyskusja z pionkami z ubi:

 

http://forums.ubi.com/showthread.php/964985-Pre-Order-Bonus/page5?s=5161fe7cc856d34ab8222461ee4cd577

Odnośnik do komentarza

To ja miałem kod na jakieś dodatkowe auta no i czekam gdzie i kiedy je będę miał w grze ;)

 

 

Mnogość zadań/wyzwań w tej grze powala. Wyścigi, gonitwa, uciekanie przed policją, slalomy, maksymalna prędkość, skoki, rozwalanie przeszkód, jazda na orientację, jazda przez checkpointy i wiele innych... Mnóstwo, mnóstwo, roboty :) A jak popatrzycie w swoje statystyki, to powali Was ogrom danych niczym w dobrym RPG. Cała masa rozmaitych statystyk i to bardzo szczegółowe dane.

Jest też patent znany z Watch_Dogs. Na mapie jest prawie 300 charakterystycznych dla danego miasta miejsc. Można podjechać w taką miejscówkę, poczytać o niej i zobaczyć prezentację miejsca. Za to dostajemy bonusowe punkty doświadczenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale tam się nie zakłada ekipy. Po prostu w sesji może być do 8 graczy. I można się wspólnie ścigać, tworząc na daną misję/wyścig ekipę z 4 osób. Nie ma chyba czegoś takiego jak stała ekipa, której nadajemy nazwę itp.

 

Myślałem, że takie coś będzie, ale przez parę godzin grania zauważyłem, że to jednak takie ekipy na wyścig/misję się zbiera.

Odnośnik do komentarza

Woww, dojechałem do Yellowstone, a tam śnieg sypie i biało wszędzie :D

 

 

PS. Wygląda na to, że gra nie zapisuje sejwa na dysku PS4, a przechowuje go na serwerach. Chciałem zgrać sejw do chmury a tu nie ma żadnego zapisu na dysku konsoli.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Faktycznie po napisaniu posta sprawdziłem i nie ma nic jesli chodzi o zalozenie Ekipy, troche dziwne wsumei bo tak sie nastawialem na to, ale i tak gierka genialna. Model jazdy jest taki jak byl w becie a mi to odpowiada, gierka ktora nie wymaga ode mnie duzego wkladu energii, wrecz idealna na wieczory po pracy. Co do grafiki to szalu nie robi, troche ja pogorszyli wedlug mnie wzgledem bety, ale to i tak nie ma wiekszego znaczenia, gra nadrabia samym contentem.

Jakby co dodawac ProNoobSkilzPL

Odnośnik do komentarza

Ależ hejtujecie tą grę. Ja mam dokładnie odwrotne zdanie i przytoczę je tutaj, by ew. ktoś kto był zainteresowany tą grą, jej nie pominął, bo BARDZO na to NIE zasługuje:

 

Gimbusem byłem 15 lat temu, od gier wymagam dużo a The Crew trafia idealnie w moje oczekiwania co do gry wyścigowej.

Zdobyłem 50 LVL (obecnie max w grze) i jestem już na zachodzie, czyli ostatni etap fabuły, to też mam o tej grze SPORO wiedzy obecnie. Przez ten czas rzuciło mi się w oczy kilka konkretnych plusów i minusów. Nie hejtuję, nie żałuję kasy wcale i będę grał jeszcze godzinami. Ale nie brakuje błędów i zmarnowanych możliwości, które poniżej punktuję. Zacznę jednak od zalet:

PLUSY:
- świat. Krótko i na temat - jest tu wszystko - wielkie, zaskakująco szczególowo przygotowane miasta , a każde z nich ma swój styl, masa miejscowości, góry, doliny, rzeki, lasy, pustynie, śnieg, palmy, plaże , urwiste klify, i maaaaasa dróg. Każdego rodzaju - od polnych przez gruntowe, zwykłe drogi, autostrady, ślimaki, no jest tu wszystko. Środkowy zachód to zwyczajne, proste drogi, kilka większych miast i genialny Back Hills. na południu obszaru jeszcze nie byłem. Wschód to Nowy Jork, Apallachy, sporo górzystych i offroadowych, świetnych tras. Miami to rewelacja na asfalt i świetne trasy offroadowe, tu właśnie odblokowujemy Wyczynowy tryb dla aut i jeździ się świetnie, wreszcie czuć prędkość itd. Tereny górzyste to masa offroadu i skoków na ogromne odległości, asfaltowo trudne technicznie trasy z wielkimi różnicami wzniesień i świetny obszar wysokogórski w śniegu z genialnymi trasami. zachód cały jest genialny, tak wizualnie jak i technicznie, miejscówki i widoki przebomba. To najlepszy świat w grze jaki widziałem w jakiejkolwiek grze. Jest MEGA różnorodny, no znajdziecie tu wszystko. Każdy typ terenu jaki można sobie wyobrazić . w fabule odblokowałem jakieś...20% obecnie tej mapy i już mam takie wrażenia, a w każdej strefie jest masa różnych miejscówek. 20% mapy po 25 godzinach grania - tyle w temacie.
- ze świata wynika różnorodność. Nie tylko trybów gry - wyścigi, a do b, pogonie i ucieczki przed policją (naprawdę trudne!), śledzenie, rozbijanie jakichś beczek, no jest tego ogrom. Do tego dochodzą misje frakcji, które są jak dla mnie wisienką na torcie całej gry - trasy 10 minutowe, 10-60 minutowe (zwykle ok. 30 min), godzinne i ponad godzinne (np. 4 godzinne wyścigi !) - na to liczyłem. Misje frakcji mają być co miesiąc zmieniane i mogą skutecznie wpłynąć na żywotność gry. Poza tym skill testy, które z początku mnie irytowały, a teraz gdy można nimi bezpośrednio levelować samochód, to walczę zawsze o najlepszy medal. BEZ PrZECHODZENIA SKILL TESTÓW macie FATALNE częsci do aut, i wówczas faktycznie fatalnie się steruje. Pozdobywajcie części i potuningujcie te auta a efekt zmienia się diametralnie ! Świetnie jest to rozwiązane. W tej grze nie kupuje się non stop nowych aut, tylko stawia na 1-2, które wciąż upgrade'ujemy! Lambo z salonu (seryjne) jeździ o NIEBO gorzej od Nissana 370zx z początku gry na 700LVL , nie mówiąc o viperze, który na 700-800 LVL śmiga jak marzenie, szczególnie na torowym specu - wrażenia jak w gridzie, przyspieszenia, prędkość i te genialne trasy.
- gra się rozkręca około 20-25LVL. Z początku to zwykłe wyścigi, dość wolne. Z czasem dostajemy zawody typu dirt. Rajdy są ciekawe, trasy wymagające technicznie a sterowanie im dalej, tym lepiej. Mi jednak spodobało się bardzo w Miami, gdy pojawiła się szansa pogrania już pojazdami wyczynowymi. Dobre sterowanie, wreszcie uczucie prędkości i bardzo fajne, niełatwe trasy - od miejskich w miami, przez liczne przejazdy asfaltowe. Również radę dają zawody rajdowe na południu itd. To, co jest niesamowite to to, że to wszystko odbywa się w wielkim świecie dostępnym bez ograniczeń. Ilość ciekawych miejscówek jest ogromna, trudno się nudzić, wciąż coś nowego. Zaskakująco dobrze wypadają trasy rajdowe, szutrowe itd. Dalej jest wciąż tylko lepiej, tak naprawdę każdy z głównych obszarów w grze oferuje inny typ gameplayu, także w ramach misji. I w każdym obszarze znajdziecie trasy dostosowane do KONKRETNYCH speców (ulica, offroad, wyczyn, rajd i tor) .
- gra jest DŁUGA. Sporo misji, jeszcze więcej wyzwań i do tego misje frakcji, po 5 na każdy region. to 25 misji, w tym 5 około 2-3 godzinnych. Grania jest multum. Same misje przechodzę 5-ty wieczór z rzędu po kilka godzin (naliczyłem dobre 20-25 godzin grania).
- tuning, zmiany samochodów, upgrade'owanie. To już było wcześniej wiadome, ale dopiero teraz, gdy wreszcie nie ma ograniczenia do LVL 10 zabawa jest konkretna. Szczególnie fajne jest zdobywanie nowych części w wyzwaniach - mega satysfakcjonujące i jednocześnie wymagające.
- stopień trudności - ta gra jest ogólnie wymagająca, a momentami po prostu trudna. To nie są proste wyścigi - trasy bywają zdradzieckie, przeciwnicy szybcy a ucieczki przed policją można powtarzać kilkanaście razy. Trudna, wymagająca gra raczej dla STARSZEGO ODBIORCY.
- wizualnie jak na tak duży świat jest świetnie a poziom widoczności rewelacyjny, na jakieś 20km przed nami. Świetnie wypadają różne warunki związane z pogodą (bez deszczu) , a co za tym idzie oświetlenie itd. Graficznie dla mnie 5/6 , czyli świetnie jak na po prostu ogromną mapę.

Plusów jest na pewno więcej, ale napisałem te, co mi się w oczy rzuciły.

MINUSY:
- sesje online działają coraz lepiej, ale nadal zdarzają się momenty, a właściwie minuty, gdy jestem w tym wielkim świecie sam ze znajomymi oddalonymi o dziesiątki kilometrów - choć to zaczyna się poprawiać.
- trochę niewykorzystany potencjał misji frakcji. Tak naprawdę są to takie same misje jak pozostałe, tylko w tych odbywa się rywalizacja na frakcje a nie dla siebie. Szkoda, bo mogłyby to być jakieś bitwy typu 2 ekipy frakcja na frakcję, jakieś ciekawsze prezentowanie wyników w hudzie, podsumowanie z pozycją gracza na liście zawodników danej frakcji itd. Zdecydowanie do dopracowania.
- PVP - tu żółta kartka. Bez 30 LVL nawet nie podchodźcie do tego trybu - gra nie dobiera graczy po LVL tylko losowo, przez co jedni mają LVL 3 , inni 33 i ci pierwsi nie mają szans na rywlizację. Działałoby to , gdyby ilość graczy w PVP liczyła 15 czy 20. A tak, mając słaby LVL zawsze będziecie z tyłu, i to o kilkaset metrów. NIestety często trafiałem na te same konfiguracje tras co w becie. Szkoda, że twórcy nie zrobili ich więcej. Na pewno je dodadzą, nie mam co do tego wątpliwości, ale na start powinny ich być dziesiątki. Pod tym względem radę dawał The Run - tu jest nieco gorzej. Przydałby się też PVP niezależnie od strefy w której jesteśmy. Raz śnieg, raz seattle, raz pustynia, innym razem tropikalne plaże miami. Brak różnorodności w PVP to solidna wada tej gry obecnie i po prostu średnio chce się w nich póki co brać udział - wyścigi się powtarzają itd.
- potencjał ekip na razie niestety spalony. Gdzie obiecane możliwości tworzenia wyścigów losowych w ekipach, zabawy w kotka i myszkę, pojedynków a la derby itd. OK - są misje, jest ich sporo, ale pod tym względem liczyłem, że będzie to lepiej rozwiązane. Zdecydowanie do usprawnienia.
- fabuła - bez komentarza. kompletnie nie rozumiem o co w niej chodzi w kontekście tych tematów z FBI. Powinno wszystko się kręcić wokół tego klubu 5-10, bez tej całej otoczki fbi, policyjnej itd. Zbędna próba scenariusza fllmowego, który po prostu nie wyszedł. Natomiast pięcie się w szeregach 5-10 - jak najbardziej OK .

Tyle z tych najważniejszych minusów, które mnie osobiście irytują.

Reasumując, wbrew pozorom The Crew to świetna gra na...grę w singlu. Otoczka multi jest fajna, ale tak naprawdę bez pojeżdżenia najpierw samemu przez te wszystkie misje kompletnie się nie obędzie. W singlu gra zajmie Wam długie godziny, a nawet dziesiątki godzin. Potencjał multi jest ogromny - PVP, ekipy, misje frakcji... ale niestety póki co ten potencjał jest niewykorzystany przez brak podstawowych elementów, które te tryby i cechy gry by usprawniły.

Przed developerami dużo pracy, w mojej opinii gra kierowana jest przede wszystkim do starszej grupy odbiorców, która doceni różnorodność, świat gry i fajne poczucie, gdy co jakiś czas mijamy innego gracza. Tych jednak jest póki co za mało na mapie jednocześnie w sejis, by móc poczuć, że "nie jesteśmy w tej grze sami". Czasami mamy podłączonych graczy dosłownie obok nas, ale czasami są w odległości 5km. ... a to bywa , że jest drugim końcem miasta albo miejscem po drugiej stronie jakiegoś szczytu i ma się nijak do szansy spotkania tego gracza.

Czy jest zabawa po osiągnięciu LVL50? Tak, po pierwsze odblokowują się opcje wygrywania platynowych medali i części, które jeszcze bardziej wykręcają techniczne osiągi i model jazdy, a także wszystkie misje można przejść w co-opie a jest ich naprawdę sporo, ale prawdziwie świetny temat to misje frakcji. Niezbędne jednak będzie dodawanie przez twórców wciąż nowych wyścigów, misji, trybów i odblokowanie limitu i podniesienie LVL do wyższych wartości a także jakieś przebudowanie trybu PVP. A szkoda, bo wystarczyłoby umożliwić stworzenie losowego wyścigu w ekipach (albo do wybranego celu), pobawić się w policjanta i złodzieja, zrobić wyścigi ekipa przeciwko ekipie itp, a gra z marszu zapewniałaby setki godzin zabawy i nie wymuszała zabawy w singlu. Nie mniej to świetne, trudne wyścigi, mega zróżnicowane, przy których nie da się nudzić. Mając jednak na uwadze to wszystko co napisałem, jedni uznają ją za crap dając ocenę na poziomie 4-5/10, a inni po prostu będą się z nią świetnie BAWIĆ (bo to trochę gra dla zabawy) dając 9/10 i więcej.

Trzymam kciuki za developerów, by The Crew się rozwijała i by to, co oferuje była tylko początkiem tak, jak zapowiadał Fergus przed premierą. Potencjał jest ogromny.

 

Na koniec dodam tylko, że twórcy zapowiadają support gry na lata, dodane będą m.in. dynamiczne warunki pogodowe, wciąż nowe misje, oczywiście samochody, a nawet miejscówki - twórcy rozważają nawet dodawanie krajów i więcej ! Planują też nowe tryby gry dla zabawy PVP i wiele więcej.

 

Reasumując: wybierzcie sobie 1-2 auta, i je upgade'ujcie, przechodźcie skill testy, a gra zacznie Wam ujawniać nieporównywalnie lepsze wrażenia, niż macie dotychczas, ciągle zmieniając samochody jak w NFSach czy Forzach. W tej grze chodzi o coś kompletnie innego.

 

Więcej na mojej grupie The Crew dla posiadaczy PS4 - https://www.facebook.com/groups/thecrewps4polska . Polecam, jesli chcecie poznać prawdziwe oblicze tej ŚWiETNEJ gry. Świetnej, na podstawie tego, co napisałem wyżej.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Poczatek wyglada jak nfs. Ale jest masa roznych wyscigow i klas. Na nude nie mozna narzekac. Gierka skupia sie na autach. W sensie przerywniki filmowe (boskie) i cala otoczka. O wiele wieksza immersje czuje niz w Horizon. Bierz bo warto, a player jutuberow nie sluchaj.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kurde no nawet fajnie to wygląda + ta swoboda + ilość aktywności. Pytanie do grających, czuć w The Crew choć trochę Test Drive Ulimited?

 

Też trochę pograłem, i jak dla mnie z zapowiedzi wynikało że choć trochę będzie tu tdu. Niby otwarty świat, niby fajne samochody, etc. Ale klimatu tdu w tej grze jest dla mnie jak na lekarstwo.

W testdrive potrafiłem bez celu klepać kilometry i zwiedzać. Tutaj jakoś sie nie chce tego robić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o grafikę, to pierwsza miejscówka wypada tragicznie. Im dalej tym lepiej. Podobnie z prowadzeniem aut. Po tuningu jak by zyskują inny model jazdy, szczególnie w poślizgach. W seryjnym aucie fizyka jest bardzo drewniana. Dość wyrażnie czuć róznicę w prowadzeniu aut różnej kategorii.

Ja, po pierwszej godzinie, chciałem tę grę opchnąć jak najszybciej. Teraz się wkręciłem. Dodam jeszcze, że auta po tuningu optycznym wyglądają rewelacyjnie. Nie mam też pojęcia, dlaczego są narzekania na wygląd wnętrz, można zmieniać kolorystykę itp. Widać wyraznie fakturę skóry czy tworzywa. Ubolewam nad faktem, że w czasie jazdy silniki nie brzmią tak jak w przerywnikach filmowych, które są rewelacyjne.

 

PS: Jeszcze raz ponowię pytanie. Czy można sprzedawać samochody???

Edytowane przez Lucky77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...