Skocz do zawartości

The Crew


Rekomendowane odpowiedzi

Na blogu Ubisoftu pojawił się nowy wpis, w którym wydawca tłumaczy, dlaczego nie przeczytamy recenzji The Crew przed premierą gry.

 

"Oczekujemy, że pojawią się już recenzje w dniu premiery, ale ostrzegamy, że będą oparte głównie o pobieżne wrażenia z sesji preview oraz z krótkich testów bety. Bardzo liczymy na to, że wszyscy piszący recenzje poświęcą czas na eksplorację pięciu regionów w grze, na eksplorację wszystkich zakamarków mapy, przejście całej głównej kampanii".

 

 

http://www.ppe.pl/news-32333-ubisoft_tlumaczy_dlaczego_nie_poznamy_ocen_the_crew_przed_premiera.html

 

nie wierze w ani jedno ich słowo odnośnie braku recenzji, gra będzie duża jak w FC czy AC Unity, ale co z tego

Odnośnik do komentarza

 

 

Tyle, ze chyba wyniki tej bety będą jako patche już po wydaniu gry. W końcu za kilka dni premiera. Gra już pewnie w tłoczni.

Odnośnik do komentarza

Nie tyle embargo - bo tego raczej nie ma przy tej grze, co fakt, że dystrybutor nie rozsyła wersji recenzenckich gry. Nie ma więc skąd pisać wczesnych recenzji.

 

 

W sumie wejście w posiadania gry wcześniej niż 2.12 jest trochę bezsensowne. Przecież serwery i tak zaczną działać od 2.12. A skoro to "wyścigowe MMO", to chyba online jest niezbędny ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Wam się serio ta gra podoba?  :scratch_one-s_head:

 

Ja dawno nie byłem tak zniesmaczony graniem na PS4. Ja nie wiem na co liczy UBI, ale ta gra będzie miała ogromne problemy aby się sprzedać. Wygląda paskudnie. Chyba najsłabiej zrobiony tytuł AAA na nowe konsole. Najsmutniejsze jest to, że pomimo ułomności graficznych, devom nie udało się wyciągnąć 60fpsów. W sumie to nawet nie jestem pewien, czy ta gra chodzi w 30. Stareńki Burnout Paradise oferował już lepsze wrażenia graficzne(60FPS!!), również dawał masę frajdy dzięki otwartemu światowi, oraz już wtedy pokazywał czym może być samochodowe mmo. Model jazdy? Jaki model jazdy?! Ta gra go nie ma. Dryfujemy sobie przez asfalt, pola buraków i inne łąki nie odczuwając jakiejkolwiek różnicy w prowadzeniu auta. Kalibracja i machanie suwakami, oraz liczenie na to, że może następne fury będą się lepiej prowadzić, to imo desperacka próba odnalezienia frajdy w grze, która jej po prostu nie oferuje. Biorąc pod uwagę, że wydawcą jest wiecznie ściemniające i oszukujące ludzi UBI, to aż mnie dziwi, że chciało im się robić otwartą betę i pokazywać ludziom tego szrota. Serio nie mam pojęcia jak oni to teraz sprzedadzą. Powodzenia życzę, ale ja na pewno cegiełki nie dołożę. Tfu!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja kończę FC4, GTAV, DA:O, Sunseta, no a od jutra dojdzie The Crew ;) I też się w sumie zastanawiam czy nie poczekać. Bo gier tyle a czasu mało :D

 

Myślałem, że już w piątek zdobędę swoją kopię. Ale niestety, Saturn dał ciała i pomimo informacji w gazetce, że będą mieli od 28.11 - nie mieli. A Ultima też od jutra dopiero będzie miała. Więc jeszcze mam trochę czasu by zastanowić się, czy brać i nie wiedzieć w co grać, czy poczekać i pokończyć to co zacząłem ;)

Odnośnik do komentarza

Komuś udało się zaprosić znajomego z psn do załogi?

Zwykłych graczy mogę zapraszać i umieszczać w swoim zespole ale nie działa to ze znajomymi :(

 

po ogranych dwóch betach i kilku godzinach w fullu jestem spokojny o ten tytuł a będę jeszcze spokojniejszy jak Ubi dorobi to o czym zapomniało do tej pory:

- zawartość limitki dla preorderowców

- brak możliwości dodania znajomych do załogi

 

Wracając do modelu jazdy wydaje mi się że z każdym wbitym poziomem wozu staje się on co raz lepszy :)

Odnośnik do komentarza

@Sydney ta zawartość z limitki to dwa dodatkowe auta? Bo ja wklepałem kod, który dostałem do pudełkowej wersji gry, kod przyjęło. W grze pojawił się komunikat, że zaktualizowano zawartość... Ale aut nie ma w garażu. Może trzeba je dopiero odblokować znajdując dealera danego auta, w którymś z miast.

 

 

 

Fajny jest też patent z szybką podróżą pomiędzy stanami. Można pojechać na lotnisko, stacje kolejową w danym mieście i przetransportować się w inne miejsce na mapie. Oczywiście płacąc za bilet na taka podróż. Ceny nawet spoko, z Detroit na drugi koniec Stanów, do Los Angeles, cena około 650 backsów ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...