Skocz do zawartości

The Crew


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Colin, dzień przed dodatkiem ma wyjść patch poprawiający grafikę i model jazdy ;)
Dodatek będzie posiadał nowe auta, trasy i wyzwania.
Informacja widnieje na stronie Ubi.

Pozdrawiam.

 

 

EDIT: Oczywiście dodatek płatny :lennyface:

Edytowane przez Zdunek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Patch to faktycznie coś większego, graficznie znacząco poprawia wygląd gry, ale nie wiem jaki i czy w ogóle ma wpływ na model jazdy.

 

 

Ładnie to wygląda, przyłożyli się do zmian ;) taka różnica, jakby lewa strona była na current-geny, a prawa na last-geny.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Ale czemu na nich psioczyć, skoro poprawili, a wcale nie musieli. Mam jeszcze odłożoną tę grę na później i taki patch to niezła motywacja do powrotu.

 

może dlatego, że to debilny ruch wydać brzydką grę a potem zrobić grafike w patchu rok pożniej, no logic as fuck

Odnośnik do komentarza

Dodali za(pipi)iście fajne nowe zawody. Mamy arene dla monster trucków. Można porobić back i frontflipy na halfpapjpie :D Mamy zawody dragsterów, no i zawody w drifcie. Wszystko za free wraz z nowym patchem. Zmienna pogoda też bardzo na plus.

Odnośnik do komentarza

dołączam się do pytania prz3musa. zmienili coś w fizyce względem bety? inaczej, lepiej, tak samo? po tym patchu i dodatku kusi bo racery to podstawa mojego growego życia ale po becie miałem odruch wymiotny i autentycznie rozbolała mnie głowa. coś nowego by się ujeżdżało ale jeżeli fizyki nie ruszyli względem bety to pas.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skusiłem sie,kupiłem Wild Run edition...

Pograłem z 11h i muszę powiedzieć ze mi sie podoba.

Model jazdy jest taki sobie need for speedowy jak mój znajomy stwierdził,tylko trzeba koniecznie wyłaczyć wszystkie wpomagania etc,da sie wyłapać róznice w prowadzeniu samochodów,nawet głupie częsci zmieniaja fizyke pojazdu.

Świat jest serio ogromny,nasrane wyzwan,znajdziek i reszty dziadostwa można za głowę się złapać ile tego jest gratki jak ktośto wszystko pozalicza.Grafa jest nierównaale ładna,chyba trzyma stabilne 30 klatek,spadków niewidziałem.

 

Takie 8/10,jak ktos lubi gry w stylu TDU to moze dodać punkcik. Idealna gra turystyczna do pozmulania.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...