Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Mam gry na swoim koncie. Jest jakaś opcja aby zostawić je na dysku bez zostawiania konta? (zmiana maila itd)

 

 

Gry są przypisane do konsoli nie do konta. Możesz śmiało stworzyć nowe konto i gry i bez problemu powinny działać (za wyjątkiem jak z formatujesz wszystko). Stwórz defaultowy profil, wywal swój na którym kupiłeś gry a je pozostaw i tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak rejestrować Yoshiego jak nie ma w nim karty CN ? Wydaje się że nie dodają już tej możliwości a chętnie przytuliłbym te 250 *. 

 

 

Już wiem produkty od 1 07 nie posiadają kodu a szkoda :( Yoshi wyszedł po 1 lipca.

Kodów nie dodają od 01.04 a Yoshi wyszedł 26 Czerwca ;-)

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze zrozumiałem to do końca sierpnia można realizować posiadane kody i odbierać nagrody. Sam parę dni temu zrealizowałem kilka kodów dodatkowo połączyłem konto Clubu z N ID i za 2600 gwiazdek wziąłem Nes Remix. Genialne. Jak skończę to kupuję Nes Remix 2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W oczekiwaniu na Project Zero i Xenoblade zakupiłem wreszcie Wii U w dosyć spoko cenie, czekam teraz na paczkę...

 

Pytanka do obeznanych i już doświadczonych...

 

W jakiej mniej więcej cenie są gry z Virtual Console?

Czy pro-controller jest mile widziany?

Lepiej założyć konto na PL czy UK? :) Gry dostępne w UK są również dostępne u nas?

 

Ogólnie nie zamierzam dużo inwestować w konsolę, kupiłem bo potrzebna mi jest do ogrania Bayonetty i gier, o których wspomniałem i paru innych co mam jeszcze z Wii, ale interesują mnie jeszcze te starsze Castlevanie ;p

 

Sanks i pozdr ;p

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

W oczekiwaniu na Project Zero i Xenoblade zakupiłem wreszcie Wii U w dosyć spoko cenie, czekam teraz na paczkę...

 

Pytanka do obeznanych i już doświadczonych...

 

W jakiej mniej więcej cenie są gry z Virtual Console?

Czy pro-controller jest mile widziany?

Lepiej założyć konto na PL czy UK? :) Gry dostępne w UK są również dostępne u nas?

 

Ogólnie nie zamierzam dużo inwestować w konsolę, kupiłem bo potrzebna mi jest do ogrania Bayonetty i gier, o których wspomniałem i paru innych co mam jeszcze z Wii, ale interesują mnie jeszcze te starsze Castlevanie ;p

 

Sanks i pozdr ;p

 

 

Zalezy czego. Gry na Wii to około 80 zł

N64 to około 40

GBA chyba coś koło 20

 

PL, po co na UK? gry te same, dema te same, a cenowo u nas wyjdzie Ci lepiej ;) 

Jak chcesz grać w bayonette i inne "wymagające" gry, to lepiej kup pro controllera, bardzo wygodny ten pad jest, bateria trzyma milion godzin :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spoko, dzięki, co do UK/PL to sporo się naczytałem jak lipnie jest w Polsce z supportem ze strony Nintendo, więc mogłem się spodziewać dysproporcji w tym co u nas jest dostępne :D Ale jak nie ma takich to luzik.

 

W cyfrowej wersji to whatever na co masz konto ;)

 

A co do dystrybutora, to nie wiem jakie informacje masz, ale nowy dystrybutor, ktory jest z nami od ponad roku juz odwala kawal dobrej roboty zazwyczaj z dostepnoscia jak i z cenami ;) (w wiekszosci przypadkow, bo czasem bywaja problemy i tak)

Odnośnik do komentarza

Kurde tak patrze na ceny tego controlera pro i troche drogi jak na ilość gier do jakich się może przydać :(. Działa on chociaż z grami z Wii? Xenoblade bym na nim ogrywał a to przynajmniej dodatkowe kilkadziesiąt godzin uzywania. Z VC można go używać (NES, SNES, N64)? Mam classic pro z Wii ale stawiam że on nie zadziała mi z Bayonetta i bede musiał dokupić chociażby dla tej gry dodatkowego pada :(

Odnośnik do komentarza

Kurde tak patrze na ceny tego controlera pro i troche drogi jak na ilość gier do jakich się może przydać :(. Działa on chociaż z grami z Wii? Xenoblade bym na nim ogrywał a to przynajmniej dodatkowe kilkadziesiąt godzin uzywania. Z VC można go używać (NES, SNES, N64)? Mam classic pro z Wii ale stawiam że on nie zadziała mi z Bayonetta i bede musiał dokupić chociażby dla tej gry dodatkowego pada :(

 

nie działa z grami na Wii, chyba, że z niektórymi z virutal console. tak mi się wydaje

 

z bajoneta nie działa classic pro

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde tak patrze na ceny tego controlera pro i troche drogi jak na ilość gier do jakich się może przydać :(. Działa on chociaż z grami z Wii? Xenoblade bym na nim ogrywał a to przynajmniej dodatkowe kilkadziesiąt godzin uzywania. Z VC można go używać (NES, SNES, N64)? Mam classic pro z Wii ale stawiam że on nie zadziała mi z Bayonetta i bede musiał dokupić chociażby dla tej gry dodatkowego pada :(

Wiele gier na Wii U (jak nie większość) jest kompatybilna z Pro Controllerem od Wii U a że jest cholernie wygodny i bateria trzyma to moim zdaniem jest to zakup obowiązkowy (tym bardziej jeżeli byś chciał z kimś pograć po co-opie to od razu masz kolejnego pada do dyspozycji). Ja swojego kupiłem od razu przy zakupie z konsolą za jakieś 130zł nówka i ogólnie nie żałuje (za wyjątkiem źle naładowanej baterii która trzyma mi max. tydzień nawet bez korzystania z niego). 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

"źle naładowana bateria" - mit pozostały po erze ogniw niklowo-kadmowych i niklowo-wodorkowych, ogniwa li-jon i li-poly są formatowane w zupełności przez producenta w fabryce i użytkownik nie musi ich "ładować do pełna 3 razy i rozładowywać, najlepiej na jednej nodze o północy". Masz po prostu fabrycznie uszkodzone ogniwo.

Odnośnik do komentarza

Akurat tutaj się z tobą nie zgodzę z tego względu że w momencie "ładowania" pierwszy raz baterii miałem dość niezłe skoki napięcia i wywaliło mi korki po czym padł prąd. Tak więc ogólnie obwiniam tą zaistniałą sytuację nie że za słabo ją rozładowałem i naładowałem. A i jdzisiejszych instrukcjach z aktualnych sprzętów to byś wiedział iż producenci obecnie rozładowują baterie w fabrykach a dopiero użytkownik musi ją w pełni "raz" naładować, inaczej bateria źle się z formatuje i nie wykorzysta w pełni swojej pojemności. Każdy sprzęt który korzysta z baterii li-lon opisuje taką sytuację więc dla picu tego nie dają, zwłaszcza iż już sprawdzałem nawet po dokładnie tych samych modelach telefonów i baterii czy to pic czy nie. 

Odnośnik do komentarza

Akurat tutaj się z tobą nie zgodzę z tego względu że w momencie "ładowania" pierwszy raz baterii miałem dość niezłe skoki napięcia i wywaliło mi korki po czym padł prąd. Tak więc ogólnie obwiniam tą zaistniałą sytuację nie że za słabo ją rozładowałem i naładowałem. A i jdzisiejszych instrukcjach z aktualnych sprzętów to byś wiedział iż producenci obecnie rozładowują baterie w fabrykach a dopiero użytkownik musi ją w pełni "raz" naładować, inaczej bateria źle się z formatuje i nie wykorzysta w pełni swojej pojemności. Każdy sprzęt który korzysta z baterii li-lon opisuje taką sytuację więc dla picu tego nie dają, zwłaszcza iż już sprawdzałem nawet po dokładnie tych samych modelach telefonów i baterii czy to pic czy nie. 

 

Ale Ci kit wciskają , aż się kurzy. Formatować to sobie możesz dysk w PC, jak już coś to się kiedyś formowało baterie( ale w obecnych sprzętach ten proces ją niszczy).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, jestem totalnie zielony w temacie wii U, więc chyba w odpowiedni zakątek forum trafiłem. Mój problem polega na tym, że nie działają mi gry z dysku twardego po poprzednim właścicielu. Na początku działały, ale po tym jak założyłem swoje konto i zalogowałem się do internetu przestały mi one się uruchamiać. Mam komunikat, że konto na którym gry zostały zakupione jest skasowane. A ja poprzedniego nie kasowałem. Macie jakieś rady? Czy już pożegnać się z tamtymi grami?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...