Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedl mi obowiazkowy zakup do Wii U. Bez stacji dokujacej nie da sie komfortowo grac. Bateria w gamepadzie dziala tylko pare h. Rozumiem, ze taka stacja dokujaca rozwiaze problem?

 

http://konsoleigry.pl/akcesoria/3253-wii-u-gamepad-cradle-stand-045496321116.html

http://www.electronicdreams.pl/product_info.php?products_id=4810

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@decoyed

 

W którymś miejscu ostatnio opisywałem przeskok na pojemniejszą baterię i szczerze Ci polecam, jeżeli Twój gamingowy tryb życia nie przekracza codziennie 10h posiadówy to na jednym ładowaniu starczy Ci cały dzień (mi dobija do równych 8h), zdecydowanie warto albo tak jak Rayos napisał, kwestia podłączenia ładowarki pod Gamepada ale wtedy dynda Ci mały irytujący kabelek ;-]

Odnośnik do komentarza

3h grania dziennie bez przerwy to u mnie juz powod do radosci. Nie rozchodzi sie o czas dzialania baterii w sumie, tylko o to, ze wylaczajac wieczorem konsole nie mam nawyku ladowania pada. Pewnie daloby rade spokojnie komfortowo grac gdybym za kazdym razem go ladowal ale jakos nie zawsze nawet o tym pamietam. Pojemniejsza bateria cos tam da wiec sie skusze pewnie niedlugo na to + stacja dokujaca.

Odnośnik do komentarza

Lepiej zastanów się czy chcesz aby kieszeń ogólnie śmigała tylko podpięta pod Wii U czy też nie przeszkadza Ci zewnętrzne zasilanie do dysku. Na necie jest sporo ciekawych informacji więc w sumie bez trudu znajdziesz rozwiązanie. Ja tam odpuściłem sobie dysk bo ilość cyfrowych gier mogę policzyć na palcach dwóch rąk więc 64GB pen starczy mi do końca kadencji Wii U.

Odnośnik do komentarza

Lepiej zastanów się czy chcesz aby kieszeń ogólnie śmigała tylko podpięta pod Wii U czy też nie przeszkadza Ci zewnętrzne zasilanie do dysku. Na necie jest sporo ciekawych informacji więc w sumie bez trudu znajdziesz rozwiązanie. Ja tam odpuściłem sobie dysk bo ilość cyfrowych gier mogę policzyć na palcach dwóch rąk więc 64GB pen starczy mi do końca kadencji Wii U.

 

mam wolny 100gb dysk, wiecwole kupic tansza kieszen niz pendrive 64gb :P chyba ze 32 gb kupie, bo w sumie chyba mi sie wiecej nie przyda... 

 

wolalbym zeby bylo zasilanie tylko z usb, bo gniazdek mi juz i tak brakuje przy TV :/

 

To jaki pendrive w takim razie? :D 

Edytowane przez Lord Astmer
Odnośnik do komentarza

Tylko w tym przypadku po co? Mogłeś kupić śmiało 32GB ale z 3.0 gdzie jest kompatybilny z 2.0 i zawsze masz opcję na później aby używać go do innych celów. Sam mam pena z sandiska tylko 64GB w wersji 3.0 i ten wypierdek jest kompletnie niewidoczny a z dyskami bywa różnie i kupiłbyś kieszeń to jeszcze potrzebny jest odpowiedni kabelek a i tak 100% pewności że zadziała to byś nie miał. 

Odnośnik do komentarza

Tylko w tym przypadku po co? Mogłeś kupić śmiało 32GB ale z 3.0 gdzie jest kompatybilny z 2.0 i zawsze masz opcję na później aby używać go do innych celów. Sam mam pena z sandiska tylko 64GB w wersji 3.0 i ten wypierdek jest kompletnie niewidoczny a z dyskami bywa różnie i kupiłbyś kieszeń to jeszcze potrzebny jest odpowiedni kabelek a i tak 100% pewności że zadziała to byś nie miał. 

 

No to kupił pena, pewnie wolał dać ~50 zł niż ~150 zł ?

 

This. mam "prywatnego" pena 16GB 2.0 ktory mi calkowicie wystarcza (uzywam raz na pol roku), wiec nie potrzebowalem przeplacac specjalnie dla pena do Wii U. Poza tym juz mialem nieplanowany wydatek w postaci routera nowego, wiec nie chcialem szalec :dunno:

Edytowane przez Lord Astmer
Odnośnik do komentarza

@Czapa

Toś zaszalał, Peny 3.0 64 GB można wyrwać za 70/80zł ale co tam xD (128GB chodzą za 130/150zł)

w sklepie w którym kupowałem router i tego pena, to wersja 3.0 kosztowała 2x więcej niż 2.0 (110) :dunno: jasne, że gdzieś indziej kupiłbym taniej, ale już mi się nie chciało latać ani zamawiać z allegro 

 

No niewazne, pobrałem w nocy wszystkie packi do xenobladea i jest gites, router też się sprawuje dużo lepiej niż stary <3 

Edytowane przez Lord Astmer
Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/zestaw-wii-remote-nunchuk-silikon-smycz-cza-i5954285376.html

 

Czy taki zestaw wystarczy mi do ogrania, nie wiem, Super Mario Galaxy 1 i 2, Metroidów z serii Prime?

 

Czy lepszy taki z plusem? http://allegro.pl/zestaw-wii-remote-plus-nunchuk-silikon-smycz-cza-i5949587397.html

 

A może w ogóle nie warto zamienników?

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

Hm, to ostatnie pytanie. Bodajże jedyną grą, która używa Plusa i w którą chciałbym zagrać jest Skyward Sword. Ten plus jest tam obowiązkowy, jest fajnym dodatkiem czy można się bez niego obejść? Nie, żeby to była aż tak duża różnica w cenie, ale w sumie po co mi coś, czego używał nie będę. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...