Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej niech nie kombinują z padletem bo będzie taka sama lipa, jak z dotykowymi poziomami w Rayman Legends, które zamiast bawić, wku..iały mnie nieprzeciętnie. Według mnie, Padlet najlepiej sprawdza się jako mapa, menu, remote play. Oczywiście fajne pomysły jak np w Zombi U są naprawdę mile widziane i pokazuję, że jeśli developer pomyśli, to może coś fajnego z tego padleta wykrzesać. Testem czy z padleta można wydobyć ukryty potencjał, będzie nowy Fatal Frame.

 

Sent from my Brain

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Czy jest sens zwracać uwagę na długość gwarancji? Np. Ultima ma w opisie 12 miesięcy, a inne sklepy jak Best-Play czy Electronic Dreams mają w opisie 24 miesiące. Zestawy te same, czyli bundle Wii U Premium + Mario Kart. Ultima ma o 100 zł taniej, więc czy jest sens płacić więcej?

Konsole od Nintendo są dobrze wykonane, mój 3DS kupiony w Amazon śmiga bez zająknięcia, myślę że Wii U też powinno działać bezproblemowo.

Czekam jeszcze na E3, bo na zakup Wii U jestem na 90% zdecydowany. Mario Kart 8 + Zelda WW HD za darmo i mam co rozbić do końca 2014.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Pewnie jest tak, że producent daje gwarancję na 12 miesięcy. A kolejne 12 miesięcy daje sklep za niezgodność towaru z umową sprzedaży. Tak jest np ze sprzętami Apple w UE. Zresztą prawo unijne nakazuje wręcz 24-miesięczną gwarancję na nową elektronikę.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to i tak do Polski nie wysyłają. Ogólnie to europejski klub Nintendo jest do dupy w porównaniu z tym USA. Tam normalnie można sobie wybrać gry z eshopu np. super metroid,a nie jak w Europie magnesy na lodówke lub soundtrack z gry.

Wychodzi na to,że kody są (pipi) warte.Do tego trzeba ich mieć jakąś astronomiczną ilość(jedna gra daje 250 gwiazdek,a głupi zeszyt z mario kosztuje 3500 :/ ). Nie rejestruję konsoli,bo liczę dla Wii u na podobną promocję co 3d land dla 3ds'a.

Odnośnik do komentarza

Jak już masz zarejestrowanego MK8 to najlepiej kliknij na ten (pipi)itny baner/reklamę z MK8 i darmową grą gratis (był chyba na głównej stronie). Powinno od razu przekierowac do wyboru gry (oczywiście musisz być zalogowany).

 

Wysłane z Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam jako przyszły posiadacz wii u który nie gral w większość gier z wii mam kilka pytań.

1. Xenoblade gdzie to dostać w normalnej cenie? Czy da rade wygodnie w to grać wiilotem z nunchackiem?

2. Last story warto czy nie? Stać mnie na razie na jednego jrpg i zakladam że xenoblade> last story.

3. Chce przejsc trylogie metroid i tu te same pytania co przy xenoblade. Daje rade sterowanie wiilotem i gdzie kupić?

4. Czy wersje ntsc gier z wii odpalą się na europejskim wii u?

5. Pytanie bonusowe: nigdy nie grałem w monster hunter czy wersja ultimate z wii u to dobry punkt startu? Czy gra w to ktoś z forum online?

 

Dzięki za wszystkie odpowiedzi obiecuje dać plusy jak wrócę wieczorem do domu:)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

2. Z tego co mi wiadomo to warto. Wymieniłeś w zasadzie dwa najlepsze jRPGi na Wii.

3. Sterowanie wiilotem jest spoko. Musisz mieć też nunchuka, inaczej nie zagrasz. Kupisz na aukcjach. Niestety ceny to kosmos. 250zł i wzwyż.

4. Nie. Tylko pal. ((pipi)a blokada regionalna)

 

Wysłane z Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jezu, te ceny Xenoblade. o_O Możesz sprawdzić na eBayu, ale wyrwać grę poniżej 200zł w dobrym stanie będzie trudno. Co do sterowania - osobiście grałem na classic controllerze, ale są osoby twierdzące, że wiilot+nunchuk sprawdza się lepiej, bo możesz biegać i wybierać komendy jednocześnie. Jeśli nie możesz kupić/nie chcesz XB, to The Last Story jest w porządku, tyłka wg mnie nie urywa, ale przyjemnie się gra. Z jRPG-ów godnych odnotowania jest jeszcze Pandora's Tower (ceny też mogą być wysokie) i podobno Opoona.

Edytowane przez Enkidou
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to na razie skupie się na grach z wii u bo jak patrzę na ceny gier z wii to mi ręce opadają.

Plan taki mam. Wii u z mario kart. Do mario kart z promocji albo pikimini albo monster hunter. Obowiązkowo game pad pro i mario 3d world. To już będzie 1600 zł styknie. Nie będę kupował rpg za 300 zł :P z gier na wii przynajmniej obie zeldy i mario galaxy są tanie a i wiilot z nunchackiem na allegro można wyrwac za grosze to i wiem co w lato sobie sprawie:) jak by jakiś uzytkownik pozyczyl mi xenoblade do przejścia to niech da mi znać na pw. Będę mógł coś pożyczyć w zamian lub odpalić jakąś część wartości gry:).

Odnośnik do komentarza

ok sorry za post pod postem ale

konsola zapłacona i zamówiona dorwałem też tanie pikmin 3 oraz na allegro pro pad oraz mario 3d world. Teraz pytanie jaką bonusową grę lepiej brać wonderful 101 czy monster hunter ? Zelde kiedyś kupie w pudełku :).  Osoby które grały w obie niech się wypowiedzą ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...