Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Mam pendrive z zapisanymi stanami gier z xcx i mh3u. Mogę je jakoś przegrać bez formatowania pena na pc i czy potem będę mógł je nagrać na pena ponownie by na nowej konsoli te save'y działały? Czy po włożeniu go do innej konsoli Wii U od razu będzie wymagane formatowanie?

Pen jest przypisany do konsoli. Jeżeli zrobisz system transfer to pen będzie działać z nową konsolą, jeśli nie to nie.

Odnośnik do komentarza

Krótko - nie.

 

Ten pad pod Wii U ma zwykłe wyjście do podłączenia do Wiilota, a żeby grać w gry z GCN na Wii U musisz miec pada z odpowiednia końcówką ;) 


tego podepniesz pod GCN:

 

http://konsoleigry.pl/akcesoria/2790-gamecube-controller-smash-bros-edition-wiiu-045496321277.html


tego podepniesz pod GCN:

 

http://konsoleigry.pl/akcesoria/2790-gamecube-controller-smash-bros-edition-wiiu-045496321277.html

Odnośnik do komentarza

No to na przyszłość polecam sprawdzić na necie różnice "oryginalnego pada" a produktów firm third-party:

 

Gdyby kogoś jeszcze kusiła niska cena to poniżej prezentuje oryginalne specjalne wydania padów od GaCka w wersji Mario i Luigi oraz stosowne podróbki. Różnice sami wyłapcie ;-] 

 

Pady firm third-party w wydaniu Mario i Luigi:

 

101962b1.jpg

104865b1.jpg

 

mazhorigcn.jpg

 

 

 

 

ORYGINAŁY:

1aa61e76a5744b7b00e36596a525eab0.jpg

 

ykWtc.jpg

41G8GXQY6VL._AC_UL320_SR290,320_.jpg

 

s-l225.jpg

 

WAVEBIRD (jedyny oficjalny bezprzewodowy pad wydany przez Ninny dla GaCka - w tamtej generacji tylko Big N odważyło się stworzyć takiego pada, Sony i MS były za cienkie w uszach):

 

Gamecube-Wavebird-542x640.jpg?ae736f

 

 

To są takie przykłady na odwal się. Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do koloru i wydania oryginalnych padów wydanych w czasie kadencji GameCube'a to wrzucam poniższy link prezentujący wszystkie wydane wówczas pady. W późniejszym okresie jedynie podczas premiery Super Smasha na Wii U wydano czarnego i białego pada z logiem Smasha, reszta to pady firm third-party na częściowej licencji lub zwykłe podróbki.

 

https://smashboards.com/threads/gcn-controller-variations.335292/

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To były limitowane edycje na Club Nintendo. Swego czasu widziałem na aukcji tego z Wario - poszedł chyba za ~700zł.

 

Marianowy był jedynym, którego można było dostać w europejskim CN. Reszta ekskluzywna na Japonię.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Hori tworzy ogólnie dobre pady ale oryginalne pady do GaCka jakością wykonania biją to co sprzedaje Hori.

 

Co do tych limitowanych padów z Clubu Nintendo najlepsze jest to iż w Japonii te pady mógł nabyć każdy za 500 punktów (któryś był jeszcze za 1000). Najrzadszy jest jednak Wavebird z limitowanej edycji Gundam i z logiem Char'a bowiem wyprodukowano zaledwie 1000 egzemplarzy. 

Odnośnik do komentarza

Witajcie, mam mały problem a mianowicie niedawno kupiłam oryginalną konsolę Nintendo Wii U (wersja podstawowa - biała). Jako gratis dostałam 3 gry takie jak New Super Mario Bros + Luigi, Lego City Undecover i Batman. Problem w tym,że pierwszą grę konsola wczytuje normalnie a dwóch pozostałych nie chce odczytać tzn pobiera płytę i na ładowaniu się kończy. Ktoś wie jak to naprawić?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Wyskakuje Ci error, że płyta brudna, invalid disc czy coś? Jeśli tak to możesz oddać konsole i niech Ci wymieniają na nową. Czytałem o tym sporo, sam się z tym spotkałem u siebie, że niektóre konsole mają taką wadę i nie pomaga nawet czyszczenie lasera - konsola po prostu nie wczytuje gier, u mnie było tak z bayonettą m. in..

Odnośnik do komentarza

Odebrałem dziś konsolę ze sklepu... nadal zepsutą. Brak słów. Odrzucili gwarancję wspominając, że konsola bez problemu czyta płyty. Musiałem dymać do domu po wszystko do konsoli żeby udowodnić ze tak nie jest i pokazałem na miejscu, że konsola nie czyta płyt. Gosc w sklepie zrobił zdjęcia błędów i ponownie jutro wysla konsole do pysd zaje;ba;nych w Czechach. Tak tragicznego serwisu jeszcze nie widziałem, Sony przy nich to nic, 6 tygodni w serwisie i nic nie zrobili, teraz kolejne półtora miesiąca u nich przesiedzi i ciekawe co z tym zrobią. Nie wspomne o tym, że konsola była IGŁA, bez jednej rysy = wróciła z 50 rysami na obudowie które widac z 10 metrów. Żal i wstyd, nigdy więcej nie kupię nic od tych śmieci z Nintendo, żadnej gry by wspierac te rakową firemkę. To, że konsola się rozpier.doliła pominę bo tak to jest w zyciu, ale serwis i naprawa NIE ISTNIEJE. Także konsoli brak, 120 km w plecy przez te kursy miedzy sklepem a domem, jestem głodny fhói, treningu nie zrobiłem, ponad 10 tytułów lezy na półce i czeka i kolejne tygodnie bez konsoli. Nie wiem, juz nawet nie chce mi się nic pisac, pedałowa konsola nie wytrzymała poziomu testosterony w pokoju?

 
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak masz bliską rodzinkę w Niemczech to przeslij im Gamepada i tam składaj reklamację. Czytałem na niemieckich site'ach iż obsługa jest Tip top (bo wszystko odbywa się w NIemczech). Jeżeli nie masz takiej opcji to albo zgłaszaj sprawę prosto do Conquestu albo jeżeli kupiłeś w bardzo zaufanym sklepie to ew. tam się udaj. 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...