Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz podpiąć pod każde inne usb i ładować w ładowarce masz odpowiednie napięcie. Ja korzystam z przejściówki usb ładowarka dorzuconej do tabletu  i nie ma problemów.

 

edit sensor bar z wii działa

Edytowane przez Dante
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie widzę kursora Remote Plus. Remote działa, przyciski, kursora na telewizorze nie widzę, tylko jak wchodzę w opcje grania wyłącznie na gamepadzie.

 

Nie wiem czy sensor bar jest prawidłowo podłączony, tzn skalibrowany i podłączony jest, Remore Plus działa, ALE... na ekranie kalibracji czułości Remote widzę jedynie czarny kwadrat, tam powinno chyba coś być pokazującego jakieś grafiki, żeby prawidłowo sobie ustawić kalibrację. Nie wiem co mam zrobić, nadal nie mogę prawidłowo włączyć grania na telewizorze, bo nie widzę kursora :/ Kursor od Pro Controller działa normalnie :/

Odnośnik do komentarza

Czy da się jakoś zmienić język funkcji pilota tv w gamepadzie? Mimo ustawionego angielskiego w dashu konsoli wszystkie opcje po naduszeniu "TV" na gamepadzie wyświetlane są po szwabskiemu.

 

E: już nieważne, wystarczyło ustawić na nowo angielski i wtedy zmieniło język w gamepadzie. 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

@vishen

 

W przypadku kalibracji na czarnym tle to powinieneś mieć dwie kropki ukazane (powinny się poruszać w przeciwnym kierunku niż majtasz wiilotem). jeżeli masz cały czarny ekran to znaczy że może być jeden/kilka problemów:

 

1) Sensor bar nie odbiera z kamerki od wiilota sygnału.

2) Uszkodzony jest czujnik a raczej kamerka w Wiilocie.

3) Za sensor barem lub za Tobą (ew. obok Ciebie) masz ustawiony mocny punkt emitujący podczerwień. Może to być lampka biurkowa, lampa led (główne światło w pokoju), grzejnik. Wszelkie tego typu ustrojstwa zakłócają pracę oby dwóch urządzeń.

 

Pytanie czy masz oryginalnego Wii lota czy kupiłeś nędzną podróbkę? Jeżeli jest to na pewno oryginał to po prostu na spokojnie zrób format konsoli "(jeżeli nie wiążę się to z utratą gier/dodatków), odłącz i podłącz każdy kabel na nowo no i sprawdź czy właśnie nie ma niczego co może zakłócać komunikację między wiilotem a sensor barem. Polecam Ci po raz kolejny przeczytać instrukcję obsługi, ja w ten sposób usunąłem każdy aspekt powodujący wszelakie zakłócenia i nie było mowy o jakichkolwiek problemach w jakiejkolwiek grze. 

Odnośnik do komentarza

Taka sytuacja. Chciałem dziś trochę online polatać w Splatoonie, ewentualnie pościgać trochę w MK, ale za każdym razem, przy w zasadzie każdym meczu i wyścigu wywalało mi błąd lub problem z siecią i zwyczajnie wyrzucało z gry. Nadmienię tylko, że takich problemów z XO oraz innym sprzętami korzystającymi z wifi obecnie nie mam. Sieć też w żaden sposób nie była obciążona, gdy grałem.

 

Zastanawia mnie, czy może to być spowodowane ustawieniem konsoli - na rogu szafki rtv, obok konsoli (która leży na płasko) jest odtwarzacz BR w takiej jakby blaszanej obudowie, zaraz obok niego stoi Tv, ale żadne z nich nie korzysta z wifi. Czy te wciśnięcie konsoli oraz bliskość innych sprzętów może to być powodem tych problemów? Kiedyś w miejscu WiiU stał X360 i nie zauważyłem takich cyrków... no ale on stał pionowo.

 

Generalnie jakoś mi tam nie zależy zbytnio na tym online więc się nie spinam - Nintendo to głównie singiel i kanapowe multi, no ale fajnie jakby jednak wszystko śmigało.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...