Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie chyba nie. Gówniane rozwiązanie. Ale bardziej drażni mnie to, że oglądając np film na Netflixie też nie da się tego wyłączyć. Po prostu obracam padleta do ściany, żeby niepotrzebnie świeciło. A w gry z klonowanym obrazem gram na procontrolerze. Tak czy owak minus i niedopatrzenie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy w grach, w których obraz z TV jest klonowany na padleta da się tegoż padleta po prostu wyłączyć? Na ch,uj mi dwa razy to samo, bateria się szybciej przez to rozładuje. I rozprasza jeszcze niepotrzebnie.

 

w niektórych grach się da, np. w DKC TR bodajże jeśli dobrze pamiętam

 

tzn ekran nadal chodzi, bo świeci, ale jest czarny. 

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie chyba nie. Gówniane rozwiązanie. Ale bardziej drażni mnie to, że oglądając np film na Netflixie też nie da się tego wyłączyć. Po prostu obracam padleta do ściany, żeby niepotrzebnie świeciło. A w gry z klonowanym obrazem gram na procontrolerze. Tak czy owak minus i niedopatrzenie

Akurat w Twojej sytuacji możesz wygrasić ekran gamepada na czas oglądania filmu, ta opacja jest w jego ustawieniach, tam gdzie zmieniasz też jasność lub włączasz power saving mode. Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Gamepada da sie calkowicie wylaczyc - podczas wlaczania konsoli gdy na ekranie pojawia sie logo Wii U trzeba nacisnac i chwile przytrzymac przycisk power na kontrolerze, wtedy sie calkowicie wylaczy - nie tylko ekran i bedziemy mogli grac Pro Controlerem.

Dziala to oczywiscie tylko w grach, ktore nie wymagaja obslugi GamePadem.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Syn zrzucił mi konsolę z półki, nic się nie stało oprócz jednej rzeczy: przestał działać port od sensor baru. I teraz pytanie: jak kupię bezprzewodowy, zasilany bateriami sensor bar to powinno wszystko działać dobrze, prawda? W końcu ten sensor bar to tylko diody zasilane właśnie z tego portu. Szkoda by mi było utracić możliwość grania w Galaxy czy Metroid Prime

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

W pudełkowej wersji gry new mario&luigi miałem 2 czerwone karteczki z jakimiś gratisami.

Jest na nich napisane, że trzeba wejść na stronę nintendo club i wpisać kod pin (który jest pod naklejką, którą się zrywa) aby zgarnąć jakieś bonusy.

Nie ma takiej strony, ale  jest strona my nintendo cośtam i jak próbuję tam wpisać te kody to mi wyskakuje, że są złe.

Na karteczkach jest też mały napis, że nie w każdym państwie to działa, oczywicie np: w Polsce.

Czy gdybym zarejestrował swoje konto na Wielką Brytanię to by te kody działały?

 

I jeszcze jedno yyy ta konsola łączy się tylko bezprzewodowo z netem? Nigdzie nie widzę wejścia na kabel internetowy... no a po wifi to słabo grać online np: w splatoona.

Odnośnik do komentarza

Chciałem sobie odpalić Tokyo Mirrage Sessions, a tu gamepad się nie ładuje - dioda się nie zapala wcale. Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Najczęściej wina ładowarki, baterii, Waluigiego? 

 

 

edit:

nie wiedziałem, że tak ciężko kupić org ładowarkę...

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...