Skocz do zawartości

Wymiana kodów Steam/Origin, kart itepe


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kolegę wkręciłem w Steama i kupił 8 gierek (3 gratisowe) od tego typa:

http://allegro.pl/steam-random-game-losowa-gra-steam-i3938354564.html

Co oczywiście oszczędny traci podwójnie, czy jakoś tak. Nie dość, że czekał dzień, na maila z grami, to teraz czeka drugi dzień na 3 gratisowe. A najgorsze, że WSZYSTKIE 8 kodów to stary ENCLAVE!!!

Dlatego oddam te 7 gierek Enclave za jakiegoś indyka dla kumpla. Podałem mu kod z postu powyżej (Leviathan Warships), ale wykorzystany.

Jak już wklepujesz kody, to daj plusa, czy napisz "wykorzystany", leniu.

Tak samo, na samej górze mój post z gierkami (Medal, Crysis, Mirros Edge...), podałem go bo miałem kartę zintegrowaną. Teraz mam nowego kompa, chciałem wpisać kody i wykorzystane. Mogłeś dać jakoś znać, że je wklepałeś, to bym ich nie kopiował na darmo.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Nie chce byc nie mily, ale naprawde jakim trzeba byc... aby kupowac na allegro takie wlasnie rzeczy. Przeciez zyga z ekranu naciaganiem i przekretem.

Nic tylko pogratulowac koledze.

 

"Znudziło wam się granie w stare gry ? spróbuj coś nowego, na naszej aukcji wylosujesz taką grę." - No... gra z 2003 jest rzeczywiscie nowa :P.

Takie aukcje chyba sa zabronione tak w ogole - w koncu "gra losowa" to jest hazard.

Odnośnik do komentarza

Już nie przeżywaj, bo sam jesteś sobie winien. Chyba tylko wielki banner z napisem "oszust" mógłby być bardziej wymowny w tej całej aukcji.

 

Zgłaszaj aukcję/usera do władz Allegro, lub nawet na policję, jak masz samozaparcie i wierzysz w cuda. Niestety, od takich cwaniaczków się tam roi, bo niestety ludzie się na to nabierają. Właśnie wystartował nowy Humble Bundle - założę się, że już pojawiło się odpowiednio dużo aukcji ze stosownie zawyżoną ceną...

 

Ba, szybki search stwierdził, że Juniory już sprzedają osobno klucze do poszczególnych Sid Meier'ów za 5zł...

 

Polaczki cebulaczki. Masz konto, to bierz się do roboty i zgłaszaj - http://allegro.pl/contact/contact.php?category=55

Odnośnik do komentarza

Tak, to taki trolling z mojej strony:) To są te kody, które kupiłem od typa na niby losową grę, a wszystkie są na darmowe Enclave. Jak widać, sporo osób aktywowało kody w myśl: "co z tego że crap, no ale za darmo". A poza tym jak już ktoś wklepuje kod, to niech wpisuje który wybrał. A nie z cichacza podpiernicza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...