Skocz do zawartości

Wymiana kodów Steam/Origin, kart itepe


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Ale... jak Wy to robicie? W jaki sposób płacicie? Ja przez PayPal, a on się nie myli jeśli chodzi o przeliczanie walut ;). Przy płatności kartą kredytową ściąga tylko złotówki? W sumie to nie uważam, by nawet te $3,6 jakie dałem było dużo, ale jestem ciekawy o co tutaj chodzi.

Odnośnik do komentarza

Huh, jak na złość kiedy moja zniżka -25% na Shadow Warriora straciła ważność, to Steam robi promocję...

 

Jak ktoś posiada zniżkę -25% na SW i chciałby się pozbyć, to chętnie przygarnę. ;) Mogę się jakimiś kartami odwdzięczyć.

 

 

Przy okazji, posiadam także do ewentualnej wymiany klucze Steam na Hydrophobia oraz Satazius.

znizki z odznaki nie można łączyć z innymi promocjami 

Odnośnik do komentarza

Doszło mi dziś kilka zniżek :

 

Awesomenauts - 66% ZNIŻKI

 

Frozen Synapse - 75% ZNIŻKI
Titan Attacks - 75% ZNIŻKI
Delve Deeper - 50% ZNIŻKI
Ultratron - 75% ZNIŻKI
Jack Orlando Director's Cut - 66% ZNIŻKI



Enclave - 90% ZNIŻKI
Nihilumbra - 50% ZNIŻKI
Dungeon Defenders - 50% ZNIŻK

Planets Under Attack - 90% ZNIŻKI


Wymiana /oddam dowolną ilosc zniżek za karty lub skiny/skrzynki z CS:GO.na pewno się dogadamy .

 

Wymienie również  kod  na  Batman: Arkham Asylum GOTY  na jakąś inną grę lub karty :)

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

A ja mam taka oferte:

 

Jedna z ponizszych gier za rejestracje na playblinku (konkurencja steamgifts; czyli bierzemy udzial w losowaniach gier na Steama) z mojego refa (trzeba miec minimum 20 gier na koncie Steam). Moge tez oddac jakies karty, ktore mi zalegaja w plecaku. Chetni niech mnie dodadza na Steamie:

http://steamcommunity.com/id/kubicz

 

- Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key
- Crysis 2 Maximum Edition Origin Key
- Medal of Honor Origin Key
- Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key
- Populous Origin Key
- Mirror's Edge Origin Key

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

Mam nie typową  propozycję /pytanie  ....  mam nieco "zbędnej "gotówki na   karcie prepaid w telefonie    ktoś może by chciał    zakupić jakieś sms premium do jakieś  gry  to możemy się dogadać  ,ja kupie SMS ze swojej karty podam kod a kase na konto  ktoś odda .

W ogóle   jest możliwość  doładowania konta/zakupu przedmiotów w takich grach jak WoT ,DOta ...... ?

 

ewentualnie jakieś  doładowanie/transfer   na turbobit  czy inny server  tego typu ....

Odnośnik do komentarza

A ja mam taka oferte:

 

Jedna z ponizszych gier za rejestracje na playblinku (konkurencja steamgifts; czyli bierzemy udzial w losowaniach gier na Steama) z mojego refa (trzeba miec minimum 20 gier na koncie Steam). Moge tez oddac jakies karty, ktore mi zalegaja w plecaku. Chetni niech mnie dodadza na Steamie:

http://steamcommunity.com/id/kubicz

 

- Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key

- Crysis 2 Maximum Edition Origin Key

- Medal of Honor Origin Key

- Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Origin Key

- Populous Origin Key

- Mirror's Edge Origin Key

Do listy dochodza jeszcze:

- Bad Rats (gift)

- Just Cause (gift):

- Medal of Honor (klucz steam)

- Crysis 2 Maximum Edition (klucz steam)

 

nieaktualne

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

Kiedy masz za dużo gier na Steamie? Kiedy kupujesz je drugi raz nie będąc tego świadomym. Właśnie kupiłem drugą kopię Might and Magic Clash of Heroes na Steam. Wymienię za inną gierkę, za karty, sprzedam za $2 (jest w promocji na GMG za $2,5 aktualnie), cokolwiek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...