Skocz do zawartości

Shadow Fall - MULTIPLAYER


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dodawajcie:

ID: CrossSleet

 

ale piszcie, że z forum. Wiele osób mnie dodało, ale mało kto rzeczywiście chce grać. Dobrze byłoby zebrać większą grupę na konkretny dzień (proponuję sobotę) i umówić się na jakaś grę. Stworzy się party chat etc. Nie obczajałem jeszcze opcji własnych warzone- da się stworzyć własny kanał na hasło czy coś w ten deseń, żeby razem pograć w zwartej grupie?

 

Multi naprawdę dobrze zrobione, są kamperskie miejscówki, ale tak zrobione, że da się dojść i zdjąć cwaniaka. Jest też dużo dynamicznych miejscówek.

Odnośnik do komentarza

Przedwczoraj miejsca miała sesja Q&A w której pracownicy Guerrilla Games odpowiadali na pytania społeczności, które dotyczyły trybu dla wielu graczy. Ten mimo moich pochwał w recenzji, ma swoje minusy i nie dziwi mnie, że społeczność oczekuje zmian.

Czego możemy się na pewno spodziewać w najbliższych tygodniach?

  • Komunikacja głosowa między graczami
  • System rankingowy dopasowany do tego, co zaimplementowano w grze
  • System klanów w grze
  • Mapy przyjazne snajperom (będą w darmowym DLC)
  • Poprawienie wyświetlania paczek z amunicją na minimapie
  • Lepsza identyfikacja sojuszników

A czego nie będzie?

  • Czatu z Killzone 2
  • Opcja edycji przez graczy komentarza na mapach
  • Wyświetlanie K/D
  • Kooperacja w skórze Helghasta

http://www.pssite.com/news-29801-guerrilla_games_wslu(pipi)e_sie_w_glos_graczy_i_dzieli_sie_planami_wobec_killzone__shadow_fall.html

Odnośnik do komentarza

Dodawajcie:

ID: CrossSleet

 

ale piszcie, że z forum. Wiele osób mnie dodało, ale mało kto rzeczywiście chce grać. Dobrze byłoby zebrać większą grupę na konkretny dzień (proponuję sobotę) i umówić się na jakaś grę. Stworzy się party chat etc. Nie obczajałem jeszcze opcji własnych warzone- da się stworzyć własny kanał na hasło czy coś w ten deseń, żeby razem pograć w zwartej grupie?

 

Multi naprawdę dobrze zrobione, są kamperskie miejscówki, ale tak zrobione, że da się dojść i zdjąć cwaniaka. Jest też dużo dynamicznych miejscówek.

 

 

Dokładnie, wiele osób zapy wysłało a nie kwapią się do wspólnej gry. W sumie tylko w miarę regularnie gram z SunnyTweak, a dobrze by było większym zespołem posiekać. Muszę też pochwalić ten niepozorny headset daje radę;)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, wiele osób zapy wysłało a nie kwapią się do wspólnej gry. W sumie tylko w miarę regularnie gram z SunnyTweak, a dobrze by było większym zespołem posiekać. Muszę też pochwalić ten niepozorny headset daje radę;)

u mnie to samo. Mnusto ludzi gra a zaproszenie mam tylko od Slupka.

pogram przez weekend i kastuje jak bedzie olewka :-)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj około 20:00 zasiądę do gry, jak coś CrossSleet, MEVEK, wyślę wam zapy i spróbujemy zagrać w jednym teamie. Może SunnyTweak też będzie to w 4 osoby już będzie ładna paczka:) Jak wejdzie w nawyk wspólna gra to i fun będzie większy:) w sumie jeszcze sporo zadań do wykonania, razem będzie łatwiej:)

Odnośnik do komentarza

Ej, umówmy się tak:

 

Organizujemy ogarniętą grę w KZ Shadow Fall w ten weekend- sobota od godziny 16.00 do później. Zbieramy 8 chętnych osób, wymagany headset. Zapisy do soboty do godziny 12.00. Deathmatch lub Classic Warzone w zależności od upodobań. Wszystkie klasy, umiejętności i bronie. Nastawienie na wspólną grę i zorganizowane wypełnianie celów misji/masowe wybijanie frakcji przeciwnej. Limit wiekowy 18+

 

Wygląd zgłoszenia:

PSN ID: CrossSleet

Wiek: 23 lata

Headset: tak

 

Zgłoszenia na PM do mnie na tym forum. Będę na bieżąco dopisywał.

 

1. CrossSleet

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...