Skocz do zawartości

Shadow Fall - MULTIPLAYER


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej n00bie strasznie, ale musze powiedziec, ze multi w KZ wyzwala pozytywna zlosc... czyli taka ktora motywuje cie do dalszej gry by grac lepiej. Jak dostaje w dupe co chwile, to nie dlatego, ze gra oszukuje, tylko przez swoje indywidualne bledy. Generalnie im dluzej sie bedzie gralo IMO tym lepiej sie bedzie nakorwiac. IMO bardzo skilowa gra. Nie wiem jak sie tam BF4 bedzie spisywac, ale byc moze KZ bedzie moim numero uno multi do premiery titanfall. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w multi i jak dla mnie jest bardzo dobrze, gra wymaga i nagradza skilla. Na razie gram same TDM'y i poznaje mapy, ale już miałem masę sytuacji 2 vs 1 albo z gościem za plecami, z których udało się wyjść zwycięsko. Do gry zachęca też w miarę płynny framerate, choć zapowiadane 60fps to jest bardzo rzadko, na szczęście dropy nie przeszkadzają jak w przypadku KZ3.

 

Mam tylko nadzieję, że multi w KZ się rozkręci, bo CoD to ścierwo, a BF4 jakoś mnie nie grzeje.

Odnośnik do komentarza

Pogralem troche na multi i bardzo mi sie podoba  :thumbsup:  Nie znam jeszcze dobrze mapek no i nie mam za duzo doswiadczenia w takim MP ale postaram sie szybko nauczyc  :P  Dzisiaj pykam ma multi od ok 22 do bialego rana wiec jak cos to zapraszam  :)

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Pogralem troche na multi i bardzo mi sie podoba  :thumbsup:  Nie znam jeszcze dobrze mapek no i nie mam za duzo doswiadczenia w takim MP ale postaram sie szybko nauczyc  :P  Dzisiaj pykam ma multi od ok 22 do bialego rana wiec jak cos to zapraszam  :)

 

To się pewnie odezwę:D lepiej gra się w grupie;) Multi fajne i myślę, że spedzę przy nim sporo godzin:) brakuje mi tylko takiej mniejszej planszy jak w KZ2 czytaj Radek Academy:P najlepsza mapa na jakiej grałem:P

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Czy jeśli kupię używkę to będę miał pełnoprawny dostęp do multi czy trzeba coś dokupić? No i jak działa ta gra w multi? Są lagi, niestabine serwery czy może wszystko działa elegancko? Pytam, ponieważ gram w multi BF4 który przez lagi i zepsute serwery  jest niegrywalny, a chcialbym pograć w coś multi na ps4. 

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

Wczorajsze kampienie jak lezalem w lozeczku oczekujac mesjasza telewizyjnego: https://www.facebook.com/photo.php?v=624671690928007&l=2169983634129400895

 

Ostrzegam, hardkor kampa ze snajperka, cwiczylem cela :f.

 

 

Co do grania, mozna by zorganizowac jakies 6 vs 6 forumowe, tylko musieliby chetni byc.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Wczorajsze kampienie jak lezalem w lozeczku oczekujac mesjasza telewizyjnego: https://www.facebook.com/photo.php?v=624671690928007&l=2169983634129400895

 

Ostrzegam, hardkor kampa ze snajperka, cwiczylem cela :f.

 

 

Co do grania, mozna by zorganizowac jakies 6 vs 6 forumowe, tylko musieliby chetni byc.

 

 

Hehe to mnie nie widziałeś w akcji z snajperką:D Początki są trudne, ale jak już opanujesz miejsca i wpadnie celownik x10 trup się ścieli gęsto:D

Odnośnik do komentarza

Im więcej gram tym stwierdzam że Warzone nie nadaje się na tych karłowatych mapach. W KZ2/3 były dość spore miejscówki gdzie były nawet pojazdy, a tutaj w takich apartamentach po 3 sekund od wyjścia z respa masz kocioł. To samo na The Wall.

 

Dlatego ciora sie na classicu, niby mniej ludzi ale i tak krecilem dzis wynik 60+ fragow na mecz. Jak dla mnie 24 osoby na mapkach to zdecydowanie zbyt duza ilosc, w 14 gra sie idealnie. Jak mam ochote na TDM to tez raczej szukam custom server z opcja mniejsza niz 24.

 

 

Swoja droga jestem niesamowicie zaskoczony multi w tym KZ, w 2jce ogralem jedna lige i dalem sobie spokoj, 3jke to w ogole wyebalem z dysku w pierwszy dzien bety i zapomnialem o tym potworze. Po SF spodziewalem sie podobnej padaki a gram juz 3 dzien jak porabany i nie widze jakis wiekszych bolaczek ktorych by nie mozna patchem wyeliminowac.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.